:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 ağustos 2008
chuLsuzz péri!
Başaklar güne Ay Kova burcunun gece yarısı itibariyle başlayan etkileri altında adım atmaktasınız. Bu enerji yoğun ve detaylı çalışmaların işbirliği içinde çözümlenmesi adına son derece etkilidir. Ayrıca, kendi istekleriniz konusunda biraz daha geri planda kalarak, sisteme ayak uydurmanın akıllıca olduğunu göstermektedir. Yani mantıklı hareket etmek ve gerçekçi düşünmek gayet önemli. Zaten bir Başak her zaman mantıklı düşünen, analizde bulunan bir burç mensubu olduğu için, işbirliği yapma konusunda bir sorun yaşamayacaktır. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta, belirsizliklerin kafanızı bulandırmasına izin vermemenizdir. Bu sizinle alakalı veya sizden kaynaklanan bir durum değil, çalışma ortamınız veya çalıştığınız sektörle ilgili bir değişim nedeniyle olabilir. Gelelim bir başka önemli konuya. Son birkaç haftadır geri plana çekilmiş oldukça ürkek davranmakta olabilirsiniz. Sanki kendinize güven duymuyor ve herşey ters gidecekmiş gibi beklemedesiniz. Size bu etkiden daha önce günlük ve aylık yorumlarınızda söz etmiştim.

Bu durum yakın bir zamanda Güneşin burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla sona erecek. Fakat bugün bu enerji sizin içinizde psikolojik yönden bir baskı yaratarak, iş yaşamınızla ilgili acil kararlar almanıza sebep olabilir. Yani herşey ters gidiyor, istediğim gibi atılımda bulunamıyorum, insanlar ve sistem üzerime geliyor, duygusal yönden de sıkıntı içindeyim en iyisi herşeye boş vermek gibi. Eğer siz de böyle düşünen Başaklardan birisi iseniz, lütfen sakin olunuz. Kendinize inanınız, yeteneklerinize ve yaratıcı gücünüze güveniniz ve sabırlı olmaya çalışınız. Yorumunuzun başında da sözünü ettiğim gibi, sizin elinizde olmayan durumlar nedeniyle oluşan belirsizliklerin acısını kendinizden çıkarmayınız. Yapmanız gereken ne olursa olsun sorumluluklarınızın farkında olmak, bulunduğunuz ortam içindeki düzene zor da olsa ayak uydurmak ve herşeyi detaylıca ele alarak düşünmektir. Şu an için önemli bir adım atmaya çalışmak yanlış ve oldukça riskli olabilir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ağustos Ayı Başak Burcu xxxGLsMxxx 0 307 08-09-2009, Saat: 07:35 PM
Son Yorum: xxxGLsMxxx
  9 Ağustos 2009 ÐŽeşaren 0 279 08-09-2009, Saat: 06:07 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  31 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 294 12-31-2008, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  30 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 297 12-30-2008, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  24 Eylül 2008 ÐŽeşaren 0 354 09-24-2008, Saat: 08:41 AM