:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik itiraflar
AdAmIn1i
garson; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 23; ?lke: ?ngiltere
Bizim oradaki Carrefour?un ilk a??ld??? zamanlar. Ma?azada anl?k indirim duyurular?n? anons eden ki?i ??yle dedi: "Pantolonlar? indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anac?m, sen ?yle kal!

muhendisbasketci; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 29; ?l: ?stanbul
Lise y?llar?nda Milli G?venlik dersinde hocam?z olan subay, s?n?f?n g?zel k?zlar?ndan birini kald?rm?? ve ondan subay r?tbelerini k???kten b?y??e do?ru saymas?n? istemi?ti. S?ralamay? aynen yaz?yorum: "Te?men,?ste?men, y?zba??, binba??, yarba?? ve alba??."

sonbaharg?ne?i; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 27; ?l: ?stanbul
Ge?enlerde gitti?im d???nde tak?lan paralar? anons eden ?ah?s aynen ??yle dedi: "Gelin han?m k??ede, isteyen takabilir."

atillatheturk; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?l: Eski?ehir Bug?n radyoda duydu?um kan anonusu ?zerine kan vermek i?in hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve i?inde bir ?ok sorunun oldu?u formu doldurmaya ba?lad?m. Sorular?n biri "Son iki y?l i?inde cinsel ili?kiye girdiniz mi?" ?eklindeydi. Kan alacak hem?ireyi be?endi?im ve kar??s?nda karizmay? ?izdirmek istemedi?im i?in "evet" cevab?n? i?aretledim. Fakat testi hem?ireye verirken g?z?m o soruya tak?ld?. Soruyu yanl?? okumu?um. Me?er "Son iki y?l i?inde e?cinsel ili?kiye girdiniz mi?" diye soruyormu?. Sonu?: Blimum HIV testlerinin yap?lmas?n? beklemek i?in saatlerce lobide oturdum. ?stelik bu da yetmiyormu? gibi o g?zelim hem?ireye de rezil oldum. Neyime benim elin hem?iresini etkilemek. Ver kan?n? git i?te!

audrey hepburn; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 33; ?lke: ABD
Yer Bahariye, ?stanbul. Ana yoldan ge?mekte olan bir polis arabas?ndaki megafondan bir anons y?kseliyor: "X plakal? arac?n sahibi, l?tfen hareket ediniz." Kar?? taraftan ge?mekte olan di?er bir polis arabas?n?n megafonundan duyulan anons ise ?u: "L?tfenini yiyimm Mistafaaaa." Yurdum polisi yaaaa.

?irinmaggie; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 31; ?l: Mu?la
Arkada??m?n sevgilisi komiser. Ge?enlerde ikisi arabada sohbet ederlerken 'Bilmem ka? merkez, yolda ?? tane or...pu var. Tamam.' diye bir telsiz anonsu gelmi?. Erkek arkada?? ?ok utanm?? ve hemen telsize sar?l?p telsizin di?er ucundaki memura ?Bu ne bi?im anons, malum kad?n deyin biz anlar?z.? diye f?r?a atm??. On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmu?. ?Komiserim malum kad?nlar or...pu de?ilmi?.Tamam.?

uyurdagezerim; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 18; ?l: ?stanbul
Trafi?in s?k???k oldu?u saatlerde Dolmabah?e?den Be?ikta??a do?ru y?r?yordum. Biraz ileride trafikten dolay? yava? ilerleyen bir polis arabas? vard?. Tam o s?rada, polis arabas?n?n yan?na motorlu bir polis yakla?t? ve bombay? patlatt?.?Al?r?m anahtar?n? Hasaaan!'.

p?t?rkurt; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 26; ?l: ?stanbul
??rencim,verdi?im ?devin son sayfas?n? tamamlamam??. Nedenini sordu?umda "??retmenim Aliye ba?lad?, annem bitiremedi" dedi. Yan?t? ?yle ho?uma gitti ki k?zamad?m...

gabrielversus; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?lke: Almanya
Y?llar ?nce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gen?ler alkol var m??", cevab?m?z: "Yok valla, hepsini i?tik."
Ara
w00w
ahuahauhau Big Grin güzel paylaşım saol kardeşim. mcx Big Grin
Ara
p£r!k!z!
garson; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; Ülke: İngiltere
Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi: "Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacım, sen öyle kal!

hehehh ali allah seni neylesin ya tşkrler
Ara
AdAmIn1i
Ahuahua Ben Napim Alla Alla Benmi ?tiraf EttimBig Grin
Ara
nuran
GÜzel PaylaŞim
Ara
YARGIÇ
ahauhauhauahuhauhaush Big GrinDBig GrinDBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ali elien sağlık kardeşim yaff Big GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
atillatheturk; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?l: Eski?ehir Bug?n radyoda duydu?um kan anonusu ?zerine kan vermek i?in hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve i?inde bir ?ok sorunun oldu?u formu doldurmaya ba?lad?m. Sorular?n biri "Son iki y?l i?inde cinsel ili?kiye girdiniz mi?" ?eklindeydi. Kan alacak hem?ireyi be?endi?im ve kar??s?nda karizmay? ?izdirmek istemedi?im i?in "evet" cevab?n? i?aretledim. Fakat testi hem?ireye verirken g?z?m o soruya tak?ld?. Soruyu yanl?? okumu?um. Me?er "Son iki y?l i?inde e?cinsel ili?kiye girdiniz mi?" diye soruyormu?. Sonu?: Blimum HIV testlerinin yap?lmas?n? beklemek i?in saatlerce lobide oturdum. ?stelik bu da yetmiyormu? gibi o g?zelim hem?ireye de rezil oldum. Neyime benim elin hem?iresini etkilemek. Ver kan?n? git i?te!

Acele Etmemek Laz?m Big GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
gabrielversus; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?lke: Almanya
Y?llar ?nce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gen?ler alkol var m??", cevab?m?z: "Yok valla, hepsini i?tik."

Bana BenzioBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: saol arkada???mm kriz ge?iriomm :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
AdAmIn1i
Aman Dur Sakin Ol Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msn komik nickleri duygusuz_pamuk 5 333 04-11-2022, Saat: 03:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Thy Komik Konuşmalar :d:d CReATuRE 1 596 04-09-2022, Saat: 02:30 AM
  ünlülerden komik sözler 2 eRCi 7 474 04-04-2022, Saat: 11:31 AM
  ünlülerden komik sözler... eRCi 1 352 04-04-2022, Saat: 11:29 AM