:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ht?yaC?mmM VaR!
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya var ya g?zlerim dolu dolu okudum bu ?iiri prenses kankam Allah sizi mutlu etsin ya Allah ?m ya iyice duygusala ba?lad?n?z beni eline y?re?ine sa?l?k sena g?zel g?nler hep sizin olsun canlar?m......

amiinnn abijim abinnn seni de hepimizin de olsunnn .. t?m y?re?i sevgi dolu olan arkada?lar?m?z?nn ssana sordugum siir buydu i?te ... bende sana ?ok t?kr ederim konu?tu?umuzda biraz olsun rahatlad?m T?KRLER ..abijim ii ki vars?n
Ara
YARGIÇ
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amiinnn abijim abinnn seni de hepimizin de olsunnn .. t?m y?re?i sevgi dolu olan arkada?lar?m?z?nn ssana sordugum siir buydu i?te ... bende sana ?ok t?kr ederim konu?tu?umuzda biraz olsun rahatlad?m T?KRLER ..abijim ii ki vars?n

amin can?m karde?im en g?zeli can?m karde?im senin burada mutlu olman nacizane elimizden gelen bir?ey olduysa ne mutlu prenses sende iyi ki vars?n.......tabi kankam da ve iyi ki berabersiniz.....
Ara
w00w
mcx yılmaz. kankamsın ii ki varsın. demek senayla konuştun ha. adi Big Grin şaka bi yana senayla konuşurken benle konuşmuşun demek Smile ama iyiki konuşmuşun... beni de rahatlattın. Abimsin. mcx
Ara
w00w
aşkım evlendikten sonra çocuğumuz olursa ismini yılmaz koyalım olur mu ?? Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
olum desene yandık ikinisle beraber konuştum efet itiraf ediyom olum napiym kanka ikinisinde üzülmesini istemiyom yafff mucx kankam ya çocuk kız olursa kanka Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mcx y?lmaz. kankams?n ii ki vars?n. demek senayla konu?tun ha. adi Big Grin ?aka bi yana senayla konu?urken benle konu?mu?un demek Smile ama iyiki konu?mu?un... beni de rahatlatt?n. Abimsin. mcx

hadii ya eide y?lmaz bana konu?mad?n?z? s?ledi YILMAZZZZZZZZZ ..!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadii ya eide y?lmaz bana konu?mad?n?z? s?ledi YILMAZZZZZZZZZ ..!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

k?z abi ne zaman y?lmaz oldu ikinizlede konu?tum ama ne sana nede ona s?lemedim ne konu?tu?umuzu ehehhehehh Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
yaff ben bu huyumu sefiyom tabi sizleride nese ban ka?ar yengenisle konu?ay?m dayak yemeyeyim canlar?m bundan sonra hep ne?eli olun aras?ra d?f???n ama tuz biber k?vam?nda abartmay?n herkes bulam?yo a?k? canla?m bulanlar k?ymetini bilmeli ?p?ld?n?s....Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k?m evlendikten sonra ?ocu?umuz olursa ismini y?lmaz koyal?m olur mu ?? Big GrinBig GrinBig Grin

hehehheh =)) dont nothing sayyy =))) upps
?mmm MAYBE MAYBE !
Ara
Firari Fırtına
img64700_paperdoll.jpg

A?k hep vard? y?reklerinde
Ans?z?n a??l?verdi g?n?ller bu sele
Bizlerden mutluluk dileklere
Onlar vars?n mutlu hayellere ...

F?rT?na G?N?L
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?z abi ne zaman y?lmaz oldu ikinizlede konu?tum ama ne sana nede ona s?lemedim ne konu?tu?umuzu ehehhehehh Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
yaff ben bu huyumu sefiyom tabi sizleride nese ban ka?ar yengenisle konu?ay?m dayak yemeyeyim canlar?m bundan sonra hep ne?eli olun aras?ra d?f???n ama tuz biber k?vam?nda abartmay?n herkes bulam?yo a?k? canla?m bulanlar k?ymetini bilmeli ?p?ld?n?s....Big Grin Big Grin Big Grin

heheh saol bencede sende kavga etme hade bakal?mm hakl?s?nn
Abi YALAN dan NefREt Ederim de OndaN ... =)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:13 PM