:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz Ya?anan sewda.!!!
in_love_girl
SENS?Z YA?ANAN SEVDA

Gece, ???l ???ld? g?ky?z?. ?nce her y?ld?za senin ad?n? verdim, yetmedi. Hi? biri senin g?zlerin gibi de?ildi. Ben yaln?z senin g?zlerini y?ld?z bildim. Herkes alt?nda sarho? olaca?? y?ld?z? ararken, ben senin g?zlerinde bitirdim i?ki kadehlerini. Her ?ey siyah beyazken, ben mavi bir d??te gizlendim Konuk oldum uykular?na, g?rd???n her r?yan?n i?indeydim.rose.gif
G?rd???n denizmiydi ben o denizin mart?s?yd?m.Bir ormanda m? y?r?yordun, en ulu a?ac?yd?m. Sen bir da??n tepesinde g?r?rken kendini , ben doruklar?nda beyazl???yd?m. Sonsuz hasret ate?iydim ben her gece kap?nda yanan. Sen bile s?nd?remezsin beni. ??nk? hasretin sen varken bile dinmeyenindendi. Kolayd? sevmeler ben imkans?z? se?dim. Ne kadar yak?nsam o kadar uzakt?n bana. Elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ula??lmazd?n. Ka?anlardan de?ildim ben, ka?mad?m.
Ne zaman vazge?meye kalsam y?re?im o kocaman haliyle dikildi kar??ma. Ben y?re?imin sesini dinledim. Ve y?re?im asl?nda sendin. Her s?zc??? denedim asl?nda seni anlatmak i?in. Her s?zc???n ?zerinde durup bin kere d???nd?m. Ya onlar anlatamad? seni ya sen onlara yetmedin. S?zc?kler yetmedi ya, renklere sar?ld?m bende. Bir tek mavi anlatt? seni. Maviye yak??an yaln?z sendin. Ne kendimi saklad?m ne de s?zlerimi. Duygular?m i?tendi. Seni kendimi seve rgibi sevdim. Tutkuyla ba?l?yd?m sana ama sevdam senin tutsa??n de?ildi. Ben ?zg?rl???me d??k?nd?m ve ?zg?rl???mde sendin.okcu.gif
Dinle ey yar, sana ba??ml? olmadan b?y?tt?m ben bu sevday? i?imde. Sen olsanda b?y?meye devam edecek olmasanda. Sevmi?im bir kere seni kurtulu?un yok sevgimden. Seni ?zlemeyi en ?ok ben bilirim. Hi? yak?nmad?m seni ?zlemekten. ?steklik kavu?amama ihtimali i?lenmemi? so?uk bir ta? gibi ?n?mde dikilip dururken. Sana dokunamamak y?re?imi b?yle ac?t?rken. Bil ki ben y?re?imi kanatan bu ac?ya inat dokunmadan tenine saatler?e sevi?ebilirim seninle...

cicekbar.gif
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üç Kuruşa Satsamda Grurumu Sensiz Olmuyor İşte...ღ♥ღ... Melek06 0 590 05-07-2007, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: Melek06
  ?imdi sensiz yollarday?m Emy 4 894 08-29-2006, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: Emy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:02 AM