:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: KADIN ERKEK E??T M??
KADIN DAHA ?ST?N
14.29%
3 14.29%
ERKEK DAHA ?ST?N
19.05%
4 19.05%
E??TT?RLER
38.10%
8 38.10%
AYRI DE?ERLEND?R?LMEL?LER
23.81%
5 23.81%
KEND? CEVABIM VAR
4.76%
1 4.76%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadin-erkek E??t M? ?!!!?
isyanbitmez
hawkblack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee iki cinsin de insan olmas? ak?l sahibi olmas? yeterli...
BUNLAR HAK MI ??MD???? ?NSAN OLMAK VE AKIL SAH?B? OLMAK BU BA?KA B?R MEVZU KONU DA?ILMASIN H?? G?RMEYECE??M.........
hawkblack
yok bizim ülkemizde bunlara sahip olanlar aynı haklara sahip oluyor da ondanBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BUNLAR HAK MI ??MD???? ?NSAN OLMAK VE AKIL SAH?B? OLMAK BU BA?KA B?R MEVZU KONU DA?ILMASIN H?? G?RMEYECE??M.........

evet bunlar?n hak olmad??? konusunda fazlas?yla hemfikirim yarat?l??la haklar aras?nda da?lar kadar fark var......
Ara
YARGIÇ
hawkblack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok bizim ?lkemizde bunlara sahip olanlar ayn? haklara sahip oluyor da ondanBig GrinBig GrinBig Grin

san?r?m bir ay?r?m s?z konusu oluyor bu durumda buda biraz sak?ncal? bir durumBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Kadın Daha Üstündür ...

Neden mi ?? Cennet Anaların Ayakları Altındadır . Bunun ötesi , berisi , gerisi yokdur . Ki bu tartışılacak bir konuda değildir . O kadar ... Kadınların üstünlüğünü kabul etmekde bir erkeği küçültmez beyler bunuda bilin .

Sevg ...
YARGIÇ
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kadın Daha Üstündür ...

Neden mi ?? Cennet Anaların Ayakları Altındadır . Bunun ötesi , berisi , gerisi yokdur . Ki bu tartışılacak bir konuda değildir . O kadar ... Kadınların üstünlüğünü kabul etmekde bir erkeği küçültmez beyler bunuda bilin .

Sevg ...

FIRTINA şimdi sana konu ile ilgili tek bir soru soracağım mümkünse cevap verebilirmisin benim bildiğim en üstün insanlar peygamberlerdir....
bana bir tane kadın peygamber gösterebilirmisin?
Ara
Firari Fırtına
İşte burda yanılgıya düşüyorsunuz . O peygamberleri doğuranlar büyütenler kim acaba . Hiç düşündünmü . Biliyorsunki iş islamiyete kaydığında her zaman için bir kaçamak cevap vardır islam dilinde . Ama bu gerçeği değiştirmez .
YARGIÇ
buradada yanılgıya düştüğüme inanmıyorum yaratılışımızın başlangıcına bakarsakta kadın erkeğin kaburgasından yaratılmış.....
kimse sanmasın erkekler kadınlardan üstündür telaşı taşımıyorum kadınlarıda kendimden aşşağıda görmüyorum onları kendimden de üstün kabul edemem herkesin yeri ayrıdır.çocuklarına işkence yapan analarda var fırtınacım cennet her ananında ayağı altında değildir bana göre .....
Ara
p£r!k!z!
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaln?z olabilirler, birbirini tamamlay?c? ?zelliklere sahipler...

bence deildirrrr..... Wink

kad?n erkek es?it olmal?d?r ve e?ittir de ama malesef ?lkemizde bu g?r?nmememktedirr
Ara
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kad?n Daha ?st?nd?r ...

Neden mi ?? Cennet Analar?n Ayaklar? Alt?ndad?r . Bunun ?tesi , berisi , gerisi yokdur . Ki bu tart???lacak bir konuda de?ildir . O kadar ... Kad?nlar?n ?st?nl???n? kabul etmekde bir erke?i k???ltmez beyler bunuda bilin .

Sevg ...

bu konuda hakl?s?n bu e?itlik konusunu bence dag?tmayal?m konu e?itlik ?st?nl?k olmamal??
?st?nl??e gelirsek erkklerin bayanlardan ?st?n y?nleri de vard?r.. bayanlar?n da erkeklerden
ama kesin bi?i vard?r ki bayanlar?n yapt?klar?n? erkekler yapamaz ama bayanlar erkeklerin yapt?klar? bir ?ok i?i yapabilir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,712 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Tvde Kadın Programları nasıl? PrinceSs 6 409 04-09-2022, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: wildfang
  PCKoPaT kız mı erkek mi ? Qetesh 52 2,391 07-20-2009, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: Qetesh
  erkek ADam parmak arası giyer mi? chuLsuzz péri! 15 835 08-21-2008, Saat: 03:48 AM
Son Yorum: s7e7v7e7n
  sevgiLinizden, kız/Erkek arkadaşınızdan AyrıLırsanız Ne Yaparsınız Shrewish 31 1,416 05-22-2008, Saat: 06:15 PM
Son Yorum: beautiful_matrax

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 05:03 AM