:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kel?meler?n K?fayets?z Kaldi?i B?r Res?m...
Firari Fırtına
Yavv kötü şey ne olacakki ... Bizler sevgi için saygı için ve yüreğimizde yanan ateş için burdayız . İşimiz gücümüz yok birde kavgamı etcezz .. Smile Öyle insanlar değiliz allaha şükür ..
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yavv k?t? ?ey ne olacakki ... Bizler sevgi i?in sayg? i?in ve y?re?imizde yanan ate? i?in burday?z . ??imiz g?c?m?z yok birde kavgam? etcezz .. Smile ?yle insanlar de?iliz allaha ??k?r ..
ii be ne ba?r?onn ?sd?n beni i?te
YARGIÇ
fırtına bağırma bacak kadar kıza lütfen aaaaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rt?na ba??rma bacak kadar k?za l?tfen aaaaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bacak kadar m? h?mmm yan?l?osunn nese

aama sende mii yarg????m:p :p
isyanbitmez
Birakin O Kizi.........
>As!_M€L€q<
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birakin O Kizi.........
h?h?h?h s?perr girii?? g?rd?n?s m??? hehehe kurtar?c?mm geldiii
YARGIÇ
kahraman isyanbitmez heytttttt dur orada isyanbitmez kahpe bizansın yiğit güzelini almaya mı geldin Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
isyanbitmez
Aslinda Resİmde Dİkkatİmİ Çeken Bİr Alfabe'dekİ Harf Sayisiyla O Dİlİn Anlatim ÖzellİĞİ Arasinda BaĞlanti Kurulup KurulamayacaĞi Oldu. Çocuk İÇİn HİÇ ÜzÜlmedİm. O GereĞİnİ Yapti. Bu Arada Ben Senİn Kurtaricin Olmam. Kurtarilmaya İhtİyacin Yok............
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kahraman isyanbitmez heytttttt dur orada isyanbitmez kahpe bizans?n yi?it g?zelini almaya m? geldin Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
YOK BE B?RADER Y???T G?ZELE KAHPE B?ZANSLAR VERMEYE GELD?M......
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslinda Res?mde D?kkat?m? ?eken B?r Alfabe'dek? Harf Sayisiyla O D?l?n Anlatim ?zell??? Arasinda Ba?lanti Kurulup Kurulamayaca?i Oldu. ?ocuk ???n H?? ?z?lmed?m. O Gere??n? Yapti. Bu Arada Ben Sen?n Kurtaricin Olmam. Kurtarilmaya ?ht?yacin Yok............

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

sevdim seni yi?it bir delikanl?s?nBig Grin Big Grin

karde?im ya burada anlanmak deyimi kullan?l?r m?????Big Grin Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  senden hatıra kaldı gözyaşlarım Stinq 4 652 04-12-2022, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: wildfang
  ölüyorum az kaldı... sunurk 2 686 10-08-2008, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: sunurk
  JAPON KEL?MELER !! istek vard? :) p£r!k!z! 0 670 08-08-2006, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü: