:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kel?meler?n K?fayets?z Kaldi?i B?r Res?m...
>As!_M€L€q<
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FARK OLMASI ???N BURDAYIM!.........
HIMMM ?? ?LE D?OSAN ?LED?RR
Firari Fırtına
Sultan ....

İsyanbitmez yani Ali farklıdır . O ince eleyip sık dokuyanlardan . Farklılığını ben iyi bilirim dimi Alibitmez pardon isyanbitmez Smile

Sevg ...
Firari Fırtına
Resim Çok güzel gerçekden bu konuda isyanbitmeze ( malesef ) katılıyorum .

Sevg ...
>As!_M€L€q<
İİ Canim Saygii Duyuyoruummm
isyanbitmez
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sultan ....

?syanbitmez yani Ali farkl?d?r . O ince eleyip s?k dokuyanlardan . Farkl?l???n? ben iyi bilirim dimi Alibitmez pardon isyanbitmez Smile

Sevg ...
ismimi s?yleme uluorta. istersem ben s?ylerdim de?il mi? ince eleyip s?k dokumak de?il de yanl?? dokunan? s?kmek(yani s?kenlerden ya da daha iyisi s?kmeye ?al??anlardan olmay? tercih ederim) daha iyi. herhangi bir isimle herhangi bir nedenle asla dalga ge?meyelim. farkl?l???m? iyi bilmeni umar?m. san?r?m biliyorsundur. (malesef) benimle ayn? fikirde olmak ne demek ki f?rt?na g?n?l? neredeyse fikrim oldu?u i?in fikrinden d?necekmi?sin gibi geldi. : )...........
Firari Fırtına
Yok yahu o kadarda değil yani ... Bu konuda fikirlerine katıldığımı beyan ettim . Bu yanlış olmamalı değilmi . Malesef deyişim ise hani arada zıtlık varya , iş olsun diye söyledim . Takılma hemen konuya . Başka yorumlarını takip ediyorum , peşindeyim senin isyanbiter ...

Sevg ..
Firari Fırtına
Ayrıca şu imzanı değiş yavvv , senin bulunduğun yerde zevk almaya başladım ben , sende dene çok güzel bir duygu Smile
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayr?ca ?u imzan? de?i? yavvv , senin bulundu?un yerde zevk almaya ba?lad?m ben , sende dene ?ok g?zel bir duygu Smile

f?rt?na sana bir?ey s?ylemeliyim ?st?me vazifemi bilmiyorum ama isyanbitmez karde?imle ilk tan??mam?z tart??mal?d?r ancak anlad?k?a onu ?z?ndeki g?zelli?in ?ok farkl? oldu?u ?ok iyi anla??l?r
umar?m dar?lma s?z konusu olmaz......
Ara
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:f?rt?na sana bir?ey s?ylemeliyim ?st?me vazifemi bilmiyorum ama isyanbitmez karde?imle ilk tan??mam?z tart??mal?d?r ancak anlad?k?a onu ?z?ndeki g?zelli?in ?ok farkl? oldu?u ?ok iyi anla??l?r
umar?m dar?lma s?z konusu olmaz......

Yarg?? Efendi ...

Bende ayn? fikirdeyim . Ve inan isyanbitmez i seviyorum ... Gayette ciddiyim ...O beni sevmesede benim sevgim azalmaz .... Onu tan?d?kca bunu hissedebiliyorum ....

Te?ekk?rler ...

Sevg ...
isyanbitmez
Yarg?? Efendi ...

Bende ayn? fikirdeyim . Ve inan isyanbitmez i seviyorum ... Gayette ciddiyim ...O beni sevmesede benim sevgim azalmaz .... Onu tan?d?kca bunu hissedebiliyorum ....

Te?ekk?rler ...

Sevg ...

BEN DE FIRTINA G?N?L'? SEVM?YORUM. YANLI? ANLA?ILMALARA MAHAL VERM?YEL?M........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  senden hatıra kaldı gözyaşlarım Stinq 4 652 04-12-2022, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: wildfang
  ölüyorum az kaldı... sunurk 2 686 10-08-2008, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: sunurk
  JAPON KEL?MELER !! istek vard? :) p£r!k!z! 0 670 08-08-2006, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:05 PM