:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?k?k Bir Kentin Sevdaya Yan?k ?ocuklar? !
ROSE
Y?k?k Bir Kentin Sevdaya Yan?k ?ocuklar?...

Yapraklar d?k?lecek ard?m?zdan..Sonbahara d?necek ?imdi bu bahar vakti mevsimler..
??nk? biti?i vuruyor saatler..

Bembeyaz bir ?rt? kaplayacak her yan?, so?uk..??im ???yecek sen yan?mda yoksun diye..
Kal diyece?im de, gitmeyi isteyen benim galiba..
Gidiyorum diyorum, bu d?neme?ten sonras? yok diyorum..Olmuyor..
Sana yak?nken ba?ka bir sevdaya dokunulmuyor..

??im ???yor sevgili..
De?ince tenin tenime ?s?n?yorum da yoklu?un buna f?rsat vermiyor. Ke?ke diyorum ve susuyorum, ?at???yorum sonra kendimle..Sana yalanlar s?yl?yorum..Kendime s?ylediklerimden daha hafifler.. Olmuyor..

Biz dedi?in, y?k?k bir kentin sevdaya yan?k ?ocuklar?, ayr? d??t?k ama ayn? y?rekteyiz..?im?ekler ?akarken senin g?zlerinde benim i?ime d???yor f?rt?nal? ya?murlar..
Bak yine ya?mur var d??ar?da, ?l?k esen r?zgar ve yine ?stanbul, akl?ma d???yorsun..

Konu? benimle ve s?yle, ne var bize dair y?re?inde..
Git diyorsan giderim, ?? be? k?r?k c?mle b?rakarak geride..Sadece sevmiyorum de, geriye kalanlar? d???nme..Zaten soluyor susuz kalan a?k, dokunup d?kme.Sonsuzlu?a ??kan bir ses var i?imden ?imdi..Belki bir yakar?? gibi, belki de ?aresiz;Ben hi? kimseyi bu kadar sevmedim ki..

Bana sevdal? g?zlerin vard? ya bir zaman..
?imdilerde saklamaya ?al??t???n..
Giderken yaln?z onlar sakl? kal?r y?re?imde..bunu da ?ok g?rme...!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi uzak bir kentin uzak şarkılarındasın .. acemhe 0 279 11-25-2010, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: acemhe
  Sende Var Mısın Bu Sevdaya.. MaSaL 2 469 04-26-2010, Saat: 11:20 PM
Son Yorum: CaNaT
  Sahte kentin yüreksiz adamı! acemhe 0 339 06-08-2009, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: acemhe
  / Notaları sevdaya dair Hüzünlü bir şarkıdan geçiyorum şimdi / _AL0n3_ 2 436 06-02-2009, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: Seyduna
  Çok acil pozitif bir sevdaya ihtiyaç var! Yorgun Yürek 1 406 04-15-2009, Saat: 06:04 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:01 AM