:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Şimdi Tut ve Göğsündeki Sıcaklığa Düşür Beni..
ÐŽeşaren
Camların arkasından şehrine bakmakvirgul.gif dişetlerimi kanatırcasına işkence görüp hala seni sayıklamak... Tuhaf değil mi?
Parçalara bölünmüş zamanın uykusundayım şimdi. Senden öncesi ve senden sonrası... İki büklüm seyretmek seni. İstanbul. Mavi dokunuşlar şehri. Yüzüme bakan binlerce yüzün arasından yüzüne akmakvirgul.gif yağmur gibi. Numarasız bir sayfayı çevirip çevirip okumakvirgul.gif tuhaf değil mi? Bir bir yokluğunu sayıklamak. Eteğinden somurtkan düşleri döke döke gelişinden anlamalıydım gideceğini.

[INDENT][INDENT]Ki sen hala
Yazılmayı bekliyorsun...
[/INDENT][/INDENT]Seni kusuyor yine sensizlik...

Bazen sadece yazmak istiyorum. Cevap beklediğimden değilvirgul.gif kendime söz geçiremiyorum. Ne gök ne yervirgul.gif tam ortasından tutuyorum hayatıvirgul.gif başımı kaldırsam sana değmekvirgul.gif yere bassam tenimi acıtmakvirgul.gif bunlar korkutuyor beni... Her ne varsa sakladığımvirgul.gif ikisinin arasında kalsın istiyorum bu yüzden. Kırdığım bizler uyku aralarında uzaklaşıyor davirgul.gif bir el verip tutmuyorum onları. Gerisi zaten boş geliyorvirgul.gif suskunluğumvirgul.gif susuşunvirgul.gif hatta gidişin bile. Elimde kalanlarsa anılarımvirgul.gif senli anılarım... çok...
Gözümden kaçan umutların hemen yanında umutlarım beliriyorvirgul.gif anlıyorum; en güzel karanlıkta uyunuyor. Kim bilirvirgul.gif yerine koymaya çalışırken hayatında kendimivirgul.gif dikenlerine takılmışım sankivirgul.gif kanıyorum hala... Biliyorumvirgul.gif mavin de olmasa yoluma yön verenvirgul.gif kaybolup giderdim içindevirgul.gif yine de sustum sana.
Çekmecelerimi karıştırıp da bulduğum o eski yıldızı anlattım sadecevirgul.gif kendime ama.

[INDENT][INDENT]Sönmüş bir yıldızı
İlk nefesimi... Gözlerimi...
[/INDENT][/INDENT]Koynumda gürülütülü bir akşamüstü yalnızlığı kol geziyor... Kederli gözlerimde sahipsiz bir renkten alıyorum senivirgul.gif çamura bulamadanvirgul.gif tipiye yakalanmadan geldiğin nefesimden sırtlayarak kaçırıyorum yüzünü.
Geride hiç kalıyor.

Çok istedim ama olmadı işte. Atamadım poşetleyip seni çöpüme. Tütsüler yakıp sere serpe uzandığımız deniz kokulu geceleri sökemedim yüreğimin serçe kanadından... Tenimde huzur yok şimdivirgul.gif bakvirgul.gif sana susamış gözbebeğimden çıkmıyor aşkla döktüğün hiçbir lekevirgul.gif aynamda bir insan eskisivirgul.gif dalıp dalıp gidiyor her gece şehrine. Senki bin acımın üzerine örtüydünvirgul.gif tırnaklarımla kazıyorum kendimi gelecekten.
Ne diye?
Sen yoksun işte. Pamuk tenin yastığıma düşmüyor diye...

Yakındırvirgul.gif neşteri yine dem vuracak yüzümün.
Şimdiye kadar ölemedimvirgul.gif hadi
En azından bu sefer izin ver tanrıya...

[INDENT][INDENT]Aşkı yansıtan gözlerim;
Şimdi tut ve göğsündeki sıcaklığa düşür beni.
[/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT]Yeniden[/INDENT][/INDENT]
Ara
Böcük
Ne gök ne yervirgul.gif tam ortasından tutuyorum hayatı

T$kLeR..x)
Ara
siyah_vbulletin3_import11125
Emegine saglık..
Ara
ÐŽeşaren
Böcük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne gök ne yervirgul.gif tam ortasından tutuyorum hayatı

T$kLeR..x)

Ricalar ..Smile
Ara
ÐŽeşaren
sİyAh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emegine saglık..

Teşekkür ederim .. Smile
Ara
beautiful_matrax
tşkrler emegıne saglık
ÐŽeşaren
Sağol canım .. Smile
Ara
EndLess
[ses]http://krizantem127.googlepages.com/05ByZaliM-BeniBrakmainterlude.mp3[/ses]

Fon oLarakta Bu opLsun..Cok hosuma gıttı..SmileSmileSmile
Ara
Masal_yuzLu
benide yüreğine koy Smile

güzel paylaşım için Tşkler Smile
Ara
rüzgargülü
TeşekkürLer..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 390 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 398 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,518 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 853 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 468 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:18 PM