:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*SizLeRe*
soyle
bunu bu firmanın yaptıgını nerden biliyosun ona kalırsa ben sana fotomotanjla ne resimler yapıyım sen bole bi reklam yayınlangıdı gordunmu hic? ona kalırsa peygamberimizi yapılan bi suru karikatur vardı siteye eklemistim tolga konuyu kitlemisti :d onun gibi dolu insan var bunu onlar yapmıs olamazmı?
Ara
aSpeRa
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu bu firmanın yaptıgını nerden biliyosun ona kalırsa ben sana fotomotanjla ne resimler yapıyım sen bole bi reklam yayınlangıdı gordunmu hic? ona kalırsa peygamberimizi yapılan bi suru karikatur vardı siteye eklemistim tolga konuyu kitlemisti :d onun gibi dolu insan var bunu onlar yapmıs olamazmı?

CoCa CoLa Sana heLaL oLsun ben Daha sAna Cvp Yazip Allahin Bana bahsettihi nefesi ve gücü bosa sarf etmiCem...Smile))
Bu Arada Peygamber Efendimize YapiLan o Cirkin Davranisin FotografLarini yayinLicak kadaR AlcalabiLdiySen Ben Zaten Sana Baska biR sey diYemem ALLahin SeLami Üzerine oLsun.. yoLun AydinLik doLsun Wink
Ara
soyle
o konu farklı bir konuydu sen halen ilk dedim gibi bilip bilmeden yorumlarına devam et benden de sana pes ok sen yoluna ben yoluma bi söz var anlayabilenle anlayamayan arasındaki tek fark kör gibidir bi köre duvardaki rengi nasıl anlatamassan anlayamayanada onu o sekilde anlatamassın..
Ara
AfrâsyâB
İsraille iş yaparn iş adamlarımızada böle tepki vermenizi temenni ederim Smile
Burger king en iyisi
Ara
aSpeRa
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o konu farklı bir konuydu sen halen ilk dedim gibi bilip bilmeden yorumlarına devam et benden de sana pes ok sen yoluna ben yoluma bi söz var anlayabilenle anlayamayan arasındaki tek fark kör gibidir bi köre duvardaki rengi nasıl anlatamassan anlayamayanada onu o sekilde anlatamassın..

bundan Sonra actiqim konuLara yoRum yapmanizi istemiyoRum ''soyLe'' eqeR ben biLip bilmeden yoRum yapSaydim Siz hiC meRak etmeyin ki gerektiqi yeRde susmaz haLa benciLLikle konusurdum....köR beLki somut oLarak o Rengi göremez ama Anlatan kiSinin yüreginDen gecen duyguLarLa o rengi anLar eger rengi anLatan renqi beyazken siyah oLarak anLatirSa o inSan siyah Sanar o Rengi.....ÜlkemizDekiLerDe sizin ve sizin gibi körLEre bazi seyLeri böyle anLatiyoR Smile

Siz köR kaLmaya Dvm eDin biRgün anLarsiniZ Ins. oZmn iS iSten gecmiS oLmaZ....

Cikitamuz Tskr eDerim yorumunuZ iCinSmile
Ara
chatlaq
Coca coLasız hayat oLmaz Tongue
ama Mc GitmiOré (:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:16 AM