:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşk doktorları buyrun banada bi yol gösterin..
papatya58
ailem erkek arkadaşımı biliyor çok uzun bir süredir çıkmıyoruz ama artık ailem bişiler olsun istiyor evlilik yani.aslında biizm durum çok farklıda konuya çok değinmicem.ben bu durumu ona açamıyorum ondan bekliyorum ama hiç lafını etmiyor onun niyetide evlenemek ama uzayıp gidiyor..ne kadar böyle sürecek ilmiyorum size garip gelecek ama ben bunu ona söyleyemiyorum hem ondan beklediğim için hemde söyleyemiyorum işte :S ama artık ne oalcaksa olsun bende ona göre kendime yol çizeyim sıkıldım çünkü seviyorum evt ama beklemek istemiyorum..önümde birsrü fırsat var benim ne olacağım belli değil geri tepiyorum...Confusedmiley13:
Ara
trentemoller
papatya58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ailem erkek arkadaşımı biliyor çok uzun bir süredir çıkmıyoruz ama artık ailem bişiler olsun istiyor evlilik yani.aslında biizm durum çok farklıda konuya çok değinmicem.ben bu durumu ona açamıyorum ondan bekliyorum ama hiç lafını etmiyor onun niyetide evlenemek ama uzayıp gidiyor..ne kadar böyle sürecek ilmiyorum size garip gelecek ama ben bunu ona söyleyemiyorum hem ondan beklediğim için hemde söyleyemiyorum işte :S ama artık ne oalcaksa olsun bende ona göre kendime yol çizeyim sıkıldım çünkü seviyorum evt ama beklemek istemiyorum..önümde birsrü fırsat var benim ne olacağım belli değil geri tepiyorum...Confusedmiley13:

BEN BİRAS EDKİ GÖRÜŞLÜYÜM AMA GECEN AY BİR KIZDAN EVLENEM TEKLİFİ ALMIŞ BİRİ OLARAK İRKİLDİM KIZI COK ASAÄžILADIM CUNKU TERS BENCE ERKEKTEN BEKLE BUNU DOÄžALI BU
Ara
riukeen
Neden ters olsun ki Smile
Ara
sehle
peki hafiften çıtlatsan olmazmı en azından hayal kurdugunu bu hayallerde ne kadar ciddi oldugunu anlasın
Ara
CReATuRE
Evlilik ilk başlarda olsun diye çeşitli durumlara başvurulur ama iş ciddi olunca biraz ağırdan alınmaya başlanılır...

Bu durumda yapmanız gereken aslında çok kolay ve zahmetsiz...Çünkü sonuçta bu evlilik olayını ikiniz devam ettireceksiniz...

Bunun için geleceğiniz için oturup bunlarla ilgili bir karar vermeniz gerek...Sen ilerisi için konular aç ondan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir...

Pat diyede gel evlenelim diyemezsin zaten...İlerisi için neler yapcaz diye konuya sem gir baktın o girmiyosa ondan sonrada artık bir tarih belirleyelim bunun adını koyalım falan de...Belkide o senden tepki vermenden çekindği için bu konuya giriş yapamıyordur...

Umarım hakkınızda hayırlısı olur...
papatya58
trentemoller Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN BİRAS EDKİ GÖRÜŞLÜYÜM AMA GECEN AY BİR KIZDAN EVLENEM TEKLİFİ ALMIŞ BİRİ OLARAK İRKİLDİM KIZI COK ASAÄžILADIM CUNKU TERS BENCE ERKEKTEN BEKLE BUNU DOÄžALI BU
asla öyle bişi yapmam zaten...hem büyüsü bozolur ters bişi değil kızın teklifi ama erkeğin teklif etmesi daha yerinde olur.teşekkürler yorum için....
Ara
papatya58
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evlilik ilk başlarda olsun diye çeşitli durumlara başvurulur ama iş ciddi olunca biraz ağırdan alınmaya başlanılır...

Bu durumda yapmanız gereken aslında çok kolay ve zahmetsiz...Çünkü sonuçta bu evlilik olayını ikiniz devam ettireceksiniz...

Bunun için geleceğiniz için oturup bunlarla ilgili bir karar vermeniz gerek...Sen ilerisi için konular aç ondan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir...

Pat diyede gel evlenelim diyemezsin zaten...İlerisi için neler yapcaz diye konuya sem gir baktın o girmiyosa ondan sonrada artık bir tarih belirleyelim bunun adını koyalım falan de...Belkide o senden tepki vermenden çekindği için bu konuya giriş yapamıyordur...

Umarım hakkınızda hayırlısı olur...

sürekli konuşuyoruz ama bir yere varamıyoruz nedense bbugün görüşemedik yarın görüşücez.acaba biraz çıtlatsam mı senin dediğin gibi İlerisi için neler yapcaz diye ....
Ara
CReATuRE
Dediğimi gibi böyle susmakla bir eyre varamazsınız...Günler çok çabuk geçiyor ve flört ne kaar uzarsa anlaşmanız o kadar zayıflar...

Biran önce bu ilişkinin adını koyun ve bir söz yapın bence...
sehle
mantıklı...
Ara
trentemoller
papatya58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sürekli konuşuyoruz ama bir yere varamıyoruz nedense bbugün görüşemedik yarın görüşücez.acaba biraz çıtlatsam mı senin dediğin gibi İlerisi için neler yapcaz diye ....

cok basit bir soru aslında ilede benimle ilgili olan planların nedir?

bence karsılık alabilceğin bir soru ama bir okadarda korkutur sanırım karsındakini
zor soru bazı kişilr için Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  banada yardım edin lütfen :(:( mutsuz_kı@z 15 1,140 10-14-2008, Saat: 03:51 AM
Son Yorum: mutsuz_kı@z
  Ühüüü BanaDa Bi$ey SöyLeyin:( uCuXxSs_CiKo 5 575 05-21-2008, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: EndLess
  banada yardım eder misiniz?:( undefele 15 986 05-16-2008, Saat: 01:16 AM
Son Yorum: _BarBie_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:35 AM