:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Muhabbetleri ...
SUSKUN
töbeee yalan Tongue
Ara
riukeen
uzun dilli seniiiiiii
Ara
CReATuRE
Düşünceler farklıdır ama bence aşk yalan değildir...Birde şu açıdan bakı olur mu Wink

Şöyle geniş açıdan bir düşünün dünyadaki bütün duyguları içinde barındıran tek şey sevgi ve aşk değilmidir ?
ğlatır kimi zaman güldürür,kimi zaman aptal eder kimi zaman akıllandırır , kimi zaman neşe saçar kimi zaman hüzünlendirir , kimi zaman yemeden içmeden keser kimi zaman heyecanlandırır ,vss gibi örnekleri çoğaltmak mümkün...Sizde dünyada bu duyguları birarada yaşatan başka ne var , birde aşk madem yok diyorsunuzda bu duyguları yaşatan nedir bizlere WinkWink
SUSKUN
tmm heyecanlanıosun,aşkım,bitanem,hayatım diosun iki gün sonra bu sözcükleri başkasına söylüosun böle bişiye ben gerçek demem diemem..öle deil seven insan tam sever demeyin ne olursa olsun insan hemen geçmişini karalayıp yeni aşklara yelken açıo(sözde)..
Ara
CReATuRE
SUSKUN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm heyecanlanıosun,aşkım,bitanem,hayatım diosun iki gün sonra bu sözcükleri başkasına söylüosun böle bişiye ben gerçek demem diemem..öle deil seven insan tam sever demeyin ne olursa olsun insan hemen geçmişini karalayıp yeni aşklara yelken açıo(sözde)..

Yalan değil ama bu duygu sonuçta var olan bişey ve kimse inkar edemez ki SmileSmileSmile

Tmm o sözleri söylemek bile aşkın varlığını gösteren küçük bir ipucu gibi aslında dimi...Aşık olmadığın sevmediğin birine aşkım canım bitanem vs nasıl diyebilirsin ki ...Seven insan tam sever konusunada şöyle bi yorum yaparım ; Çoğu insan tam sever ve sonuna kadar gider buna örnek çevremde böyle insanlar var ve çok şükür herşey süper gidiyor bunu kendim görüyorum ve inanıyorumki böyle gitmeye devam eder , diğer taraftada şu var çok seviyorum ölüyorum diyipte senin dediğin gibi üçbeş gün snra başkasıyla sevgili olma durumu var bunada çok rastladım çevremde WinkWink...O yüzden bu karışık bir durum tamamen kişiliklere özel...Ama bence aşk ve sevgi var ve her zamanda var olacak WinkWink
SUSKUN
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalan değil ama bu duygu sonuçta var olan bişey ve kimse inkar edemez ki SmileSmileSmile

Tmm o sözleri söylemek bile aşkın varlığını gösteren küçük bir ipucu gibi aslında dimi...Aşık olmadığın sevmediğin birine aşkım canım bitanem vs nasıl diyebilirsin ki ...Seven insan tam sever konusunada şöyle bi yorum yaparım ; Çoğu insan tam sever ve sonuna kadar gider buna örnek çevremde böyle insanlar var ve çok şükür herşey süper gidiyor bunu kendim görüyorum ve inanıyorumki böyle gitmeye devam eder , diğer taraftada şu var çok seviyorum ölüyorum diyipte senin dediğin gibi üçbeş gün snra başkasıyla sevgili olma durumu var bunada çok rastladım çevremde WinkWink...O yüzden bu karışık bir durum tamamen kişiliklere özel...Ama bence aşk ve sevgi var ve her zamanda var olacak WinkWink

sorun işte burda ben da senn karşılaştığın o güzel örneklerle karşılaşmadım o yüsden varlığından şüphe ediorumSad Sad
Ara
CReATuRE
O zaman inş karşılaşırsın diye iyi temennilerde bulunuyorum sana WinkWinkWink ama inanmadanda olmaz dimi
SUSKUN
inanınca noluo bi dolu hayal kırıklığı...beni dinlediğinis için tşkrler bu aradaWink
Ara
riukeen
helal la suskun doru demiş Big Grin
Ara
CReATuRE
SUSKUN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inanınca noluo bi dolu hayal kırıklığı...beni dinlediğinis için tşkrler bu aradaWink

Doğru insanı bulunca umarım beni ve bu satırları hatırlarsın WinkWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:04 AM