:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!!arda Turan!!!!
chatlaq
onLar kim Big Grin hemen bkm TongueTongue
şanışerde yakışıklıymış ama rapci yha senin olun tmm snimi kırcam Big GrinTongue
Ara
~uqqaLa~
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır ßananeBig Grin

ardada ßénim SéRDarda benimFıratda ßenim DunCanda benim yiğitte benim tomda lucas da paolo'da seLimDé aLiDé €mRé'Dé Sarpta CanSéLDé TolGa da Matt Czuchry da Davidde ßrad de Gaspard da arda kuraLda muratda oğuzhanda esér de beyazda

$ayamadıım dier YaKıŞıKLıLaRDa ßeénim Hoh!Tongue
:yikildim:

:yikildim:

[SIZE=2]Başta arda - ıkeR casiLLas[/SIZE] - fernando torres - c.ronaLdo - c.kâzm - Lugano - david viLLa - francesc fabregas - xabi aLonso favoriLerim Big Grin tabi bunLar sadece futboLcuLardan Tongue
Ara
EndLess
Bu en Bea.....D:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
heheBig Grin ßenimde daha varda sayamadım o kadar ama en çok Arda Fırat SerdaR :tolga:Big Grin:yikildim:

ama lucas flnda sper Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Fırat kim Big Grin
Ara
nry8
sen o ikisini tanımasan da olur ilgi alanına girmezlerWink onlardan sana hayır gelmez bana kalsın o ikisiWinkBig Grin
Ara
chuLsuzz péri!
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onLar kim Big Grin hemen bkm TongueTongue
şanışerde yakışıklıymış ama rapci yha senin olun tmm snimi kırcam Big GrinTongue

tenx. janım Big Grin
Ara
nry8
kızz beni unuttun...saolasın bana verdin ikisini de ama istemiom şimdik...al kız hayırlarını gör..
Ara
chatlaq
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fırat kim Big Grin

fırat çöloğluuuuuuuu <3 ibo arka sıradakilerdeki :o
Ara
chatlaq
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızz beni unuttun...saolasın bana verdin ikisini de ama istemiom şimdik...al kız hayırlarını gör..

Kimi vermiştim Ki Big Grin beenmediklerimi vrmeşimdir kesin Tongue O yzden bende aLmiim Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:04 PM