:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?ilimi B?l?nmeyen Kisaltmalar?!!!
isyanbitmez
.....................
toxique_lierre&b.b.k
umarim suan iyisindir...zaten son zamanlarda imzana taktim...yalnizlik bazen,etrafini saran bos kalabaliktan daha iyidir ...yalnizlik uzarda uzar...
Ara
isyanbitmez
ben aynılık mevsimindeyim hep. elimde şemsiyem bekliyorum. hangi dert takılırsa buraya ekliyorum...........
toxique_lierre&b.b.k
him,neden ki diycem ama bos olcak...bazen maskelerden tenini ve yuregini hissedemedigimiz ya da bizi yaniltan insanlardansa yalniz kalmak daha iyi di mi?aynen...ama ayrilik mevsiminde olmana uzuldumSadhele beklemek demek ki bilerek...umarim uzunca konuscak vakit yakalariz o zaman ifadeni alcam Wink
Ara
isyanbitmez
mahkumluğum mu var ifade vereyim. yalnız kalmak daha iyi mi? bilmiyorum. sanırım bu da bir çeşit "aşk" gibi hepimiz yalnızlığımızı da farklı yaşıyor farklı tanımlıyoruz. ben de takarım maske sen kötüledin diye bunu yazmayacak değilim. hayat şartlarından değil benimki. karşımdakine kendini göstermek istediğimde sanırım bu da yanlış olmaz. amacı iyilik üstüne. bazen özgürlük yerine esareti de tercih ederim. sonuçta tercih özgürlük demek ve bu bir çelişki kendi içinde ama benim esaretim sadece sevdiğime. uzunca konuşacak vakit yakalasakta şimdilik ifade isteme.........
toxique_lierre&b.b.k
him,zaten oyle bir ifade degildi ki ...seni zorluycak degil seni sana ve bana anlatcak...anlatmaya calistiklarini yasiyorum bende..sanmaki yalnizsin..
Ara
Firari Fırtına
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?YLE YALNIZIM ?YLE YALNIZIM K? ?YLE B?YLE DE??L YALNIZLI?IM. SESLENECE??M K?MSE(M) YOK. SEVG? PAYLA?TIK?A ARTARMI? BELK? AMA ACI AZALMIYOR PAYLA?TIK?A YANLI? ??RETM??LER. ZATEN PAYLA?MAM YALNIZLI?IMI K?MSEYLE. YALNIZLI?IM OKYANUSTA B?R DAMLA, ??LDEK? B?R KUM TANES?, A?KIN TANIMININ BEL?RS?ZL??? G?B? ACIMASIZ, A?ILIMI B?L?NMEYEN KISALTMALAR KADAR UMURSANMAZ. YALNIZLI?IM UYMU? MODAYA ??MD? KALABALIKLAR ARASINA KARI?MI? O DA. YALNIZLI?IM KEND?NDEN AYIRMI? BEN? BA?KA B?R V?CUT BULMU?. YALNIZIM ?ARKIDAK? KADAR "YALNIZIM DOSTLARIM YALNIZIM YALNIZ" VE ?ARE YOK BU DURUMA PAYLA?MAK SADECE TESELL?LERE BO?AR, OYSA ?ARKIDA BUNA DA CEVAP VAR "TESELL? ETMEN?N NE FAYDASI VAR" BEN?M ???N EN ACISI ??MD?. YALNIZIM SEN?NLEYKEN DE SENS?Z DE.........

Yanl?zl???n g?zl tarifi ... Ac? ama , isterdikki bu yanl?zl?klar?n mutlulu?unu konu?al?m ama durum b?yle olunca d?kt?rm??s?n?z . Y?re?inize sa?l?k .

Sevg ...
isyanbitmez
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:him,zaten oyle bir ifade degildi ki ...seni zorluycak degil seni sana ve bana anlatcak...anlatmaya calistiklarini yasiyorum bende..sanmaki yalnizsin..
tamamd?r. benim ne kadar iyi bir "yanl?? anlayan" oldu?umu biliyorsun san?r?m. anlatmaya ?al??t?klar?m? umar?m ya?am?yorsundur. bir yanl?zl???m kald? elimde onu da senle payla?aca??z ?imdi.........
isyanbitmez
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanl?zl???n g?zl tarifi ... Ac? ama , isterdikki bu yanl?zl?klar?n mutlulu?unu konu?al?m ama durum b?yle olunca d?kt?rm??s?n?z . Y?re?inize sa?l?k .

Sevg ...
tarif de?il ki bu birebirdir! yaln?zl?klar?n mutlulu?u da i?indedir. en az?ndan komik bulmad?n ya bu da yeter. iyi geli?me.
sevgilermi? : )
Firari Fırtına
Bu içindeki olan yanlızlığın dışa yansıması değilmidir . Yoksa benmi yanlış anladım . Ki öyleyse elbette birebirdir ama bir bakımada tarifdir , bu tarif tabi sizin fikrinizdir . Bende bu tarifi beğendim .

Evet Sevg ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:51 AM