:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cesur_18'e Te?ekk?rlerimizle,
MorciveT
Cesur'un biryere gittiği felan yok, arkadaşlarını satacak cinsten birisi değil...Hem daha bana mp3 yollayacak sozu var Big Grin bir yere gidemez Smile
Ara
w00w
yaf az daha topic a?acakt?m Big Grin mod u yoq die Big Grin konuyu yeni g?r?om. Big Grin

cesur gibi mod yoq bu forumda kimse al?nmas?n g?cenmesin. en iyi payla??m yapan ki?idir kendisi bence...
Ara
soyle
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cesur'un biryere gitti?i felan yok, arkada?lar?n? satacak cinsten birisi de?il...Hem daha bana mp3 yollayacak sozu var Big Grin bir yere gidemez Smile

sen daha cok beklersin bi yardim etmedin dun 7 saat ugrastim :d yuvarlaga benzeyen silindir bicimindeki pili cikar 5 dk bekle geri tak lam morci ne adamsin zaten sorun dedim gibi klavyede cikti o kadar ugrastim isin kotusude arkadasa rezil olduk bi de sana sorduk bilion die iyice berbat ettik olayi mp3 eve gecince yollarim lam interneti 2048 yapcaktim ya olmuyo eve 2048 vermiyolarmis gene kaldik 1024 e Sad off offf
Ara
MorciveT
SmileSmile oy oy oy Big Grin pc elimde olsa 2 dakkamı almazdıBig Grin nabim beceriksizim msn de anlatmakla olmuyorki bu işler Wink sen teşhisi koymuşun zatenBig Grin
Ara
tuti
Laa Cesur hala bekliyorum programı...
Ara
AdAmIn1i
Bios Da M? Sorun Vard?Big Grin

Morciye Sorarsan B?yle Olur CesurBig Grin
Ara
YARGIÇ
morci mp3 istiyo Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bende istiyom cesur Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
soyle
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Laa Cesur hala bekliyorum program?...

ana pardon abi hamen bakip yolluyom bekle unuttumbu aralar kendimde degilim aldirma sen bana
Ara
soyle
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bios Da M? Sorun Vard?Big Grin

Morciye Sorarsan B?yle Olur CesurBig Grin

ne bios u bioas a giremiomki klavyede sorun varmis bi calisio bi duruyo dun deli oldum kendi pc olsaydi valla artik kircaktim

morcide pili sok 5 dk bekle geri tak dio saat piline benzermis Big Grin az kalsin carpiliodum manyaq demio ki bilgisayri kapatta cikar die Big Grin zaten kafam bu aralar darda
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:morci mp3 istiyo Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bende istiyom cesur Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

abi bu olayi msn de konusak onun istedi mp3 farkli bi konu caktirma Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:35 PM