:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?b?s?n...........
YARGIÇ
kankam asma suratını zaman zaman zaman zaman ..............
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kankam asma surat?n? zaman zaman zaman zaman ..............

pek ii deilim be kanka. moral bozuk... zaman tabiiki ama bakal?m ne zamana kadar zaman Sad neyse gidiom ben yar?n 8.30 da dersim var. gidiyim yatay?m. Nas?l Uyuyacaksam ? Sad Bu arada foruma pek giremem art?k. Mal?m ?niversite...
Ara
YARGIÇ
kankam herşey güzel olur inşallah neyse hadi sen yat artık derslerine dikkat et canım kardeşim iyi geceler Allah zihin açıklığı versin herşey aşılacak inşallah kankam mucx.....
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kankam her?ey g?zel olur in?allah neyse hadi sen yat art?k derslerine dikkat et can?m karde?im iyi geceler Allah zihin a??kl??? versin her?ey a??lacak in?allah kankam mucx.....

eyw. kanka a.e.o... bu arada bana dedi?in ?iir ?imdilik ask?da kals?n oke mi ? ii geceler...
Ara
YARGIÇ
kankam askıya alınmıştır sen veto ettiğine göre SEN NE ZAMAN İSTERSEN sende A.E.O KANKAM..İİ GECELER....
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kankam ask?ya al?nm??t?r sen veto etti?ine g?re SEN NE ZAMAN ?STERSEN sende A.E.O KANKAM..?? GECELER....

sen yaz gene kanka da ka??da yaz buraya deil ?imdilik Wink mcx
Ara
YARGIÇ
Kanka Merak Etme Sen Ben Sen İstedİĞİn Zamanda Da Yazarim KardeŞİm EndİŞen Olmasin YÜzÜn GÜlsÜn Yeter
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:15 AM