:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burasıda benim yaşadığım yer (=
kı@ymı@k=)
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeth aslnda daha bi çok güzel yerleri var buranın ama resimleri bulamadm Big Grin athena tapınağı olsun Beş Kapılar olsun siren kayalıkları olsun
hatta siren kayalıllaryla ilgili bi baqtl inançvar karataş yani siren kayalklarına basan kişi tekrar gelirmiş focaya aslnda inanmazdm böyle şeylere ama bu doğru yani Big Grin buraya geldiimz ilk sene sadece 3 yıl kaldk daha sonra babmn işinden dolyı başka bi yere gttk hakkari'ye 2 yıl snra tekrar buraya gldk burda 9 yılmz oluck nerdesyse ama önümzdeki sene yine yolcuyz burdn ayrlmk zor oluck bnm için Smile

böyle anlattıkçaa meraklandım bakk şimdiii haklsıın canımm o kadar yıl alıştıktan sonraa ayrılması zor olur arkadaş çevresii komşular alışkanlıkalr ama olsun zamanla gittiğiniz yerede alışırsın şimdidenn gideceğin yeri merak edersen alışması daha kolay olur sürekli bi yerler keşfedersinn Big Grin
Ara
HiqhVolume
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böyle anlattıkçaa meraklandım bakk şimdiii haklsıın canımm o kadar yıl alıştıktan sonraa ayrılması zor olur arkadaş çevresii komşular alışkanlıkalr ama olsun zamanla gittiğiniz yerede alışırsın şimdidenn gideceğin yeri merak edersen alışması daha kolay olur sürekli bi yerler keşfedersinn Big Grin

mrk ediorum açkcası gidicemiz yerii Big Grin hatta ihtimali oln bi yerde samsun Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mrk ediorum açkcası gidicemiz yerii Big Grin hatta ihtimali oln bi yerde samsun Big Grin

Big Grin ayy gel gell ben arkadaşın olurumBig Grin
Ara
HiqhVolume
tmm oLar Big Grin
Ara
speedy_girl
Ne GüzeL yer Huzur veRici SmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
Çok güzeL bi yer.. (:

Deniz oLan her yer severim Tongue
Ara
kı@ymı@k=)
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm oLar Big Grin

oley o zaman samsuna bekliyorummBig Grin
Ara
HiqhVolume
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oley o zaman samsuna bekliyorummBig Grin
Big Grin baq mesela bu yaz orduya gidicem anlatıldıqı kadaryla ordu samsun arası 2 saatmymiş neymiş Big Grin gelirm belkii Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin baq mesela bu yaz orduya gidicem anlatıldıqı kadaryla ordu samsun arası 2 saatmymiş neymiş Big Grin gelirm belkii Big Grin

geeeeeeeeelBig Grin beklerimmBig Grin
Ara
HiqhVolume
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geeeeeeeeelBig Grin beklerimmBig Grin

eer bırakırlarsa seve seve gelirim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yasadıgım yerden;Denizli'den kareler beautiful_matrax 4 1,649 09-19-2008, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Benim yaşadığım yerde burası вöğüятℓєηℓι_&#1 10 1,213 08-22-2008, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: fındık-s
  Sinop/erfelek Tatli Su şelalesi (benim Memleketim) HIÇKIRIK 8 1,057 09-06-2007, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Işte Benim Malatyam friendly82 1 531 07-10-2007, Saat: 09:30 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 07:19 PM