:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
en karizma nick kimin?
EndLess
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AyYY bide nick verseydin birak ya hersey ortada evet herkez kendine yakisani yapar..
ya sen bikmadinmi bu rollu oynamaktan özel seyi yönetim ilgilendirmez belki ama millete bana degil ama bazilerine msnde ana avrat küfür edebiliyorsun buraya gelince mahsum rollunu oynuyorsun helal sana...
dedim ya herkez kendine yakisani yapar kendine yakistiriyorsan yap...
sen 1 haftadir böylesin diye milletin sucu yok bunu kimseden cikaramasin...
hirsinida baska birseyinide..
milleti kücük düsürüp de rezil etmektende elline birsey gelmez egleniyorsan devam et ama bilki hersey bir son bulur..
sana belki onu ögretiler ama yeterince terbiye ögretmemisler..
seninlen zaten ilgilienmicem yollun acik olsun Kartal..........Smile

ısım ver..Kufrettıgım Kısıyı..SmileSmileSmile

Hayatımda..Kımseye msn den kufretmedım..Bılmedıgın SeyLerde Yorum Yapma..haa Ben her zaman kendımdım Bu Var..SmileSmileSmile
Ara
rapunzel
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birak Zeki Olmayim Yeterki Sen OlmayimdaSmile
Üstüne Aliniyorsan Suc Benim Degil Güzelim...

gerisi sizden geldi kese mese olayı zaten benim gibi olamazsın zekan yetmez üstüme alındığım yok şekerim Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak bakaLım..ısım verdım mı..Ben uc gundur Forumda bu sekıdeyım. kafam Yerınde Degıl..kafam Bı Dunyaa.ustune Alınıyosun ..Ve Annem Dahıl kufredıyosun..Sence YanLıs AnlayabıLmıs oLabıLırmısın..Bu Arada Kufretmek koLaydır..

Ayrıca Herke ske3ndıen yakısanı Yapar Sen Anneme kufredersın..Ama Ben Annene Saygı Duyar Elınden o,Perım..SmileSmileSmile

Yınede Annenın ELlerınden OPerım..Cunku Bana Bunu ogrettıLer..YoLun Acık oLsun..BenımLe ıLgıLenmessen :Sevınırım..SmileSmileSmile

Kafan yerinde değil moralin bozuk diye bizim yorum yapma hakkımızı kısıtlamaya hakkın varmı istersen nickleride yaz sen benim zerre kadar umrumda değilsin eğer seni azda olsa düşünüyorsam namerdim beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem bu kişi babam bile olsa tanımam.
Ara
EndLess
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kafan yerinde değil moralin bozuk diye bizim yorum yapma hakkımızı kısıtlamaya hakkın varmı istersen nickleride yaz sen benim zerre kadar umrumda değilsin eğer seni azda olsa düşünüyorsam namerdim beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem bu kişi babam bile olsa tanımam.

Olm sneın yorum yapmanı engelleyen kım :S:S:S:S:S:S
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Siz hepiniz sacmalayıp sınırları aşıyorsunuz bırakında forumdan zevk alalım tadını cıkartalım oyuna devam edelim arkadaşlar...!
Ara
ßy€sR4R
EN GÜZEL NİCK BENİM :d:d:d:d
Ara
sudenaz
benım nıckım dha güselBig Grin cnkü teysemle babam tartısmalı koyduBig Grin oyüsden benım valla kabul edın yogsa kötü oluy hoh:TongueTongueTongue
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
oLmazzzz

siZin deiL benimki güsel Smile
Ara
rapunzel
duquu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Siz hepiniz sacmalayıp sınırları aşıyorsunuz bırakında forumdan zevk alalım tadını cıkartalım oyuna devam edelim arkadaşlar...!

seninle şuan oyunu oynayıp forumda eğlenmeyi çok isterdim ama özür dilerim.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olm sneın yorum yapmanı engelleyen kım :S:S:S:S:S:S

Peki resim konumda yaptığın yorumu getirip gözünün önüne koyayım mı?Bunumu istiyorsun vay efendim neymişte akıl yaşıma uygun olan bir yer seçmişim parka sadece çocuklarmı gider orada bir güvenlik görevlisi görev için orada olmazmı daha devam ederim istersen.hadi canım görelim cevabını.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Mesaj Kimin Olacak Xesar 10 1,087 03-19-2021, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: badelie
  ŞAUn KApı ÇALSa kiMiN GeLMEsiNi iSTErsiNİz?? dj_FoRzA 147 6,065 10-19-2015, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: acemhe
  Nick Mi?avatarmi? Imzami? Gulguzeliii 15,359 229,990 02-01-2014, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: acemhe
  İtiraf Et En Son Kimin Profiline/Neden Baktın :D PesmisT GirL 87 4,658 03-13-2012, Saat: 05:45 AM
Son Yorum: Av.bey
  En Son Kimin Albümünü İndirdin? Ñ•qρα кJмя 16 1,347 03-16-2009, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:13 AM