:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Oylar?n?z ?
Evet
88.89%
16 88.89%
Hay?r
11.11%
2 11.11%
Katılımcı sayısı: 18 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?per Moderat?r Aday? Cesur_18'e Destek Veriyorum!
ѕqρα кJмя
saqopacı arkadaş jkahkehaea Big GrinBig Grin

taam kısmaa yaa aaa Sad
Ara
tatlı_cadı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saqopac? arkada? jkahkehaea Big GrinBig Grin

taam k?smaa yaa aaa Sad

evet sagopac? arkada?..
k?smad?m be..
Ara
Firari Fırtına
Cesur ... Oku burayı .....

Lütfen aramızdaki dialogları , beni yanlış anlayarak yıkma . Müyap konusunda gerçekler göz önünde , bu senlik bir uyarı yada istememezlik değil . Forum iyiliği açısından mp3 paylaşımının bize zarar vereceğini beyan ettim sadece . Ki kalman benim gitmemle orantılıysa Smile zaten ben gidecem . Sizler Müyap sız yada emek dışı mp3 olaylarınıza devam edebilir , bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz . Bu benim şahsi bir sorunum değildir . Ama ilerde başınıza bela olabilir , tabi forum olarak .

Bu şekilde gitmen sana yakışmıyor ve unutmaki sevdiğim kişiler arasında ilk beş desin sen . Değerler ölmesin ve dostlar unutulmasın ...

Sevg ...
YARGIÇ
Cesurun Bunu Hakkett???n? D???n?yorum Sonuna Kadar Yanindayim S?per Mod Olmayi Fazlasiyla Haked?yor....
Ara
RomantiK_Genç
s?per mod u hakediyor Wink
>As!_M€L€q<
hak ediyorrr olsun olsun....
riukeen
Sadece 11 kişimi var forumda katılımlar cok az hadi bastırın
Admin ver coşkuyu ver çoşkuyu Big Grin
Ara
p£r!k!z!
OLABİLİR ......
SÜPER MODDA EKSİK ÇOK ZATEN MOD DA DA ÖLE
Ara
Firari Fırtına
Cesurrrrr Nerdesin yahuuuu Smile

Gel bakim buraya gel ... Sensizliğin tadı yok valla ...
soyle
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cesur ... Oku buray? .....

L?tfen aram?zdaki dialoglar? , beni yanl?? anlayarak y?kma . M?yap konusunda ger?ekler g?z ?n?nde , bu senlik bir uyar? yada istememezlik de?il . Forum iyili?i a??s?ndan mp3 payla??m?n?n bize zarar verece?ini beyan ettim sadece . Ki kalman benim gitmemle orant?l?ysa Smile zaten ben gidecem . Sizler M?yap s?z yada emek d??? mp3 olaylar?n?za devam edebilir , bu konuda ?al??malar yapabilirsiniz . Bu benim ?ahsi bir sorunum de?ildir . Ama ilerde ba??n?za bela olabilir , tabi forum olarak .

Bu ?ekilde gitmen sana yak??m?yor ve unutmaki sevdi?im ki?iler aras?nda ilk be? desin sen . De?erler ?lmesin ve dostlar unutulmas?n ...

Sevg ...

senin uyarin icin yapmadigimi sende biliyorsun ozel mesaj olarak solemistim sana senle alakali bisey yok ortada
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak İstiyorum / Aday Varmı ??? Firari Fırtına 78 3,145 03-31-2008, Saat: 10:54 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:23 AM