:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*KayboLdum SonBahaR?n Olmad??? G?ky?Z? MaviSinDe...*
a?k-b?c?g?
Bir sonbahar gecesine daha yenik d???yorum bu ?ehirde. Ruhumu teslim ediyorum bu mevsime.

Derler ya; sonbahar ayr?l?klar?n mevsimidir diye, inanmazd?m..! sa?mal?k derdim. ?nsan ayr?ld? m? her mevsim ayr?l?r.. me?er kendimi kand?rm???m sadece. Sonbahar ayr?l?klar?n mevsimiymi? ger?ekten de.. ayr?l???n can? en ?ok ac?tt??? mevsim… Ve ben sana yine bir sonbahar g?n? a??k olmu?tum. Do?um g?n?md? bu mevsim. A?k g?n?md?. Seni i?imin en g?zel yerine koydu?um g?n?md?. A?a?lar y?pran?r, sarar?yorken ben ???k sa??yordum her yana delice.

Ve yine senin benden gitti?in mevsimdi sonbahar.. ?l?m g?n?md? art?k. Sonbahara ait hat?rlad???m tek ?ey ayr?l?kla ?d?llendirilmi? bir a?kt? sadece.. ac?ya, ?zd?raba, mutsuzlu?a mahkum edilmi? bir hayatt?. G?zya??n? sessiz, kimsesiz karanl??a saklamakt?. ?nsanlardan, her ?eyden ka??p kendini yaln?zl??a mahkum etmekti.

?imdi bir sonbahar gecesini daha ya??yorum bu kimsesiz zavall? bedende. Oda yorulmu?, t?kenmi? art?k kar?? ??kmaktan hayata. ?syanlara atmaktan kendini. Son damlaya gelmi? art?k. A?a?ta d??ecek olan son dala.

Ve bu mevsimde art?k dayanamaz oldu bana. Bu bedene. Bu kendini bilmez benli?e. Git diyor art?k. Gidebildi?in yere kadar git. Benim mevsimimin olmad??? yerlere git. S?ca?a git. So?u?a git. Ama git. G?ndermi? bu mevsim beni ac? sonsuzlu?a. Bedenimi kendine mahkum etmi?, ruhumu yollam?? amans?z bir g?zya?? yoku?una. Kendi mevsiminin olmad? derinliklere.

Ve o ruh kaybolmu?tur art?k sonsuz karanl?kta. Beklide g?ky?z?n?n en mavi k??esindedir. Sonbahar?n olmad??? g?ky?z? mavisinde.

Seslenir ordan buradaki esir bedenine…

’dayan bedenim dayan, dayan yar?na inan. G?n gelir ac?lar ezberlenir. ?yile?ir zamanla yaran.’’

Ve kaybolup gitmi?tir art?k kendi mavili?inde…

(al?nt?d?r)
Ara
RomantiK_Genç
TeşekkürLer Wink
MasaL_perisi
Teşekürler...
Güzel paylaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k'?n ??nk?s? olmad? ki hi ROSE 8 574 04-07-2022, Saat: 11:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Sen Hi? BenimLe oLmad?n Ki.. Stinq 1 322 04-06-2022, Saat: 03:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Mevsim, Bu sonbahar Benim Yükümü Devraldı Sen DÖN'ene Kadar..! eRCi 0 486 12-30-2011, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: eRCi
  Sonbahar bi çocuk düşürdü kalbimden... acemhe 4 431 02-19-2010, Saat: 02:40 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  " Siyah’a.. Sonbahar'a.. acemhe 2 424 12-04-2009, Saat: 07:00 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:52 AM