:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imdatttttttttttt:)
By LaNeTh
Salla Formatı GittSİN
Ara
soyle
format cekelin pcnin ömrü kısılar format iyi bisey degil kotu ama herkes iyi bisey sanıyor aynen kirli bir camasırı yıkarsın temizlenir daha sonra kirlenir gene temizlersin ama sonra bakarsın ki camasırın yıpranmaya baslamıs format da bilgisayara aynısını yapar az da olsa bilgi ve tecrubeme dayanarak soluyorum bana gore ole
Ara
ramco_06
arkadaşım kasperksy 6.0 bul interneten dowloand et 30 günlük demo sürümüyle kurr güncelle tarat çatır çatır virüsler giderr
Ara
play-54
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyle degil yani kendi msn ile internet cafe de arkasının evinde yani herhangi baski bi yerdede mi yolluyordu eger msn yapiskan attiysa formatlada gecmez kısa bi sure sonra tekrar baslar ama sadece evden girince oluyorsa format cek gecer

Kasap Et Derdinde Koyun Can Derdinde
Ara
soyle
play-54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kasap Et Derdinde Koyun Can Derdinde

senin dediginle benim dedimin ne alakası var? yazmayı bilmiyorsun bari okuyamayı ögren....yaptıgın resmen laf olsun torba dolsun...boş lafa gerek yok
Ara
By LaNeTh
kaspersky fln yuklemeyin bunlar kendisi virüss saten reklam için anti virüsler cıkartıyorlarr önericegim tek nod32 var yükleyin patch da varr nette bulursun yukle pc de gizli calışsın seni ii korur msn de ki sorunu da cözer sasnırım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:13 AM