:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ooşbLdk =)
_AL0n3_
dün esqiyLe (pssmt girL ) bi cafeye gttq.edrnede 'h' harfLeri çoq yutuLuor knşma diLnde.bnmde bu oLy çoq tuhafma gdio baya güLüorz fLn öLe oLduunda daLqa qeçiorz koca trakyaLıyız iştee die..Big Grinqarson çck qeLdi işte oşqeLdnz dedi.Big Grinbnde de aLşkanLq oLmş daLqa qeçmeq hç farketmeden pat die ooooşbLdk yaptm Big Grin sonra ba$Ladk güLmeye nası güLüorz ama.çck tip tip baktı bna hç bşe de demedi.siparşLeri aLmq içn bekLio kmbLr kaç dk sürekLi qüLdk cwp veremedik.çoq ayp oLdu ama ben napim yha eLmde deiLdi ki bi an öLe çıktıı.. :yikildim::yikildim:
Ara
_PssmsT_aLoNe_
:yikildim: aferin be iLkcan abLa Big GrinBig Grin ama oLuyor bazen öyLe bende bazen h'leri yutuyorum. . . öyLe yapanLarada kızıyorum. . .ama napayım kuLak aşinaaLığı..Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Ayıp etmişsiniz ...
Ara
_AL0n3_
yha bnde bLiorm ayp oLduunu.ama o anki bişeyLe oLdu snçta.aL$kanLıq oLmş :S
Ara
PesmisT GirL
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bnde bLiorm ayp oLduunu.ama o anki bişeyLe oLdu snçta.aL$kanLıq oLmş :S
sen güLmeseydin bende güLmicektim başLadın çocuğun önünde güLmeye Big Grin Tongue
Ara
Patikli_Penguen
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayıp etmişsiniz ...

ilk defa katılıyorum sana çikitaBig Grin
Ara
riukeen
İyi etmişsiniz
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bence tam yerinde bir davranış Güzel bir anıymış teşekkürler.
Ara
AfrâsyâB
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk defa katılıyorum sana çikitaBig Grin
Bana kaderimin bir oyunu mu bu Big Grin
Ara
CReATuRE
Tatlı bi anı gibi SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile sonuçta çocukta ne olduğunu anlamamı bence Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:21 PM