:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurovision 2009'Da Türkiye'yi Hepsi Grubu Temsil Edecek ..
ÐŽeşaren
TRT, Mor ve Ötesi’nin 7’nci olduğu 53’üncü Eurovisio n Şarkı Yarışması’nın ardından hız kesmeden önümüzdeki yıl için hazırlıklara başladı. Yarışmaya katılan diğer ülkeler şarkıların yanı sıra şova da ağırlık verirken, Mor ve Ötesi’nin bu alanda geri planda kalması nedeniyle eleştirilen TRT, bu kez hem müzikal hem de sahne şovu açısından son dönemin en başarılı gruplarından biri olan Hepsi’ye yöneldi. 18-19 Mayıs tarihleri nde Rusya’da gerçekleşecek olan 54’üncü Eurovisio n Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Cemre, Eren, Yasemin, Gülçin’den oluşan grup üyeleri teklife henüz yanıt vermedi. Ancak yakın çevreleri Hepsi’nin teklife olumlu baktığını söylüyor.

Şovları İçin Tercih Edildiler

Eurovisio n Şarkı Yarışması’na katılan diğer ülkelerin sahne şovuna önem verdiğini gören TRT yetkilile ri bu nedenle Cemre, Eren, Yasemin, Gülçin’den oluşan Hepsi grubunu tercih etti. Topluluğun şovları büyük ilgi görüyor.

KAYNAK:haber.gaz etevatan. com
Ara
chatlaq
aaaaaaaSmileSmileSmileSmile
GüzéL ..Cool
ßénDé ÇoK meraK €diyoDum Kim gidéR Dié $éNéYé (:
tŞklér $évDa YüRéKLi :tolga:
Ara
beautiful_matrax
eurovision için iyi bir secım olduğuna inanıyorum inş. basırılı olurlar bekleyıp gorucez
PesmisT GirL
bence bu sefer daha geriLerde oLuruz...
teşekkürLer Sevda yürekLi Smile
Ara
CaNaT
Eurovision bana göre tamamen sahne gösterisi ve şov ile ilgili
zaten oylarda hep komşu ülkelere veriliyor yani müziğe ve kalitesine bakılmıyor.
Onun için sahne performansı ve görsel şov daha etkili olur kanısındayım
Ayrıca ben şahsen bir karadeniz müziği ve horon ile müthiş bir başarı elde edilebileceğinide düşünüyorum. Bu bizim kültürümüzüde çok iyi yanısıtır aslında. Yada bize has kullanılan enstrumanlarla güzel bir düzenleme yapılabilir buda bence daha hoş olur . Bunun örneğini 3. olduğumuz yıl Dinle şarkısı ile görmüştük aslında
Ara
ѕqρα кJмя
en aptal yarışma
Ara
Patikli_Penguen
ii olur yaa
Ara
_AL0n3_
yha benim anLayamadıım o kdr kaLiteLi müzsyenLer varken nie qdp yaptqLarna mzk denmLcek insanLarı sokuoLar.meseLa sibeL tüzünü soktuLar.yani bi sezen aksu fLn girse daa ii oLur heraLde..
Ara
ѕqρα кJмя
hiç bi ülkeden hiç bi yarışmacı katılmasa yine aynı oyları verseler aynı sonuçlar çıkar

şarkılara bakan yok yani herkes komşusuna veriyor

saçmalık,aptal bi yarışma bunun için üzülmeye de değmez,

isterse İbrahim Tatlıses gitsin umrumda değil
Ara
~uqqaLa~
orası öyLe

ama bnce Hepsi çok güzel temsil edebilir hem dans hem de ses açısndan yani..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eurovision 2011 Yarışmacıları & Şarkıları ÐŽeşaren 0 901 02-21-2011, Saat: 01:29 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  2011 Eurovision Ne zaman, Nerede yapılacak ÐŽeşaren 0 981 02-21-2011, Saat: 01:24 AM
  Hadise: Eurovision'un Kitabını okudum ÐŽeşaren 0 504 11-18-2008, Saat: 08:55 PM
  Moskova Eurovision 2009 Türkiye Adaylar ÐŽeşaren 2 685 10-19-2008, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: σfflαчи
  Eurovision Sıralaması belli Oldu ÐŽeşaren 3 556 05-16-2008, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:31 PM