:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sok! Sok! Sok! ѕαкℓıмѕıη Bulasik Yikarkene Yakalandi:D
ѕαкℓı@мѕı@η
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla teşekkür ederim İçimi parçaladın EMİNE yaa.

abiCim rekLam yapmiyaLim Big Grin Big Grin Tongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak etme cnm bana bişe olmaz sen bu meziyetlerinle kendine bak asıl Big Grin

bakamiom kendime buLa$ik yikamaktan naparSinn .. böö
Ara
BiRiciGim
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geç bakam daLgani Yarin kapimda GörmeSsem buLa$ik makinaSi SorCam ben Sana Kim mutLu kim mutSuz .. Tongue böö
BeBemm PostaladimmBig GrinBig Grin
Hata Kendimide PostaladimmBig Grin Yarinn Hem Paparazini Hemde YeNicik Bulasik Makineni GörcennBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
:yikildim:Kargo parasıda benden.:yikildim:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BeBemm PostaladimmBig GrinBig Grin
Hata Kendimide PostaladimmBig Grin Yarinn Hem Paparazini Hemde YeNicik Bulasik Makineni GörcennBig GrinBig GrinBig Grin

in$aLLah GörmeSsem Sen dü$ün iLk otobüSLen Ordayim BebeLerini ıSırıp Seni öpüCem Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakamiom kendime buLa$ik yikamaktan naparSinn .. böö

e tabi bakamazsın böle 2 saatte bulaşık yıkarsan bakamazsın tabi Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:Kargo parasıda benden.:yikildim:

€yw hüSom Big Grin Tongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e tabi bakamazsın böle 2 saatte bulaşık yıkarsan bakamazsın tabi Big Grin

Iki deiL o bikere 1 Saat + AzraCigimin AbartmaSi Sadece 55dk sürdü hIhhh ..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Can feda arkadaşım ne demek.Kargo parasını öderiz yani.
Ara
BiRiciGim
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:in$aLLah GörmeSsem Sen dü$ün iLk otobüSLen Ordayim BebeLerini ıSırıp Seni öpüCem Tongue Big Grin
Big Grin YandimMMM deSeneeeBig GrinBig GrinBig Grin Ben Kacicak Yer Ariyim
Big Grin
Sad iyide Salak PosTacii Gec Kalirsa Benim SuCum Ne Daha Benide ALicak EvdennBig Grin:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:46 PM