:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sok! Sok! Sok! ѕαкℓıмѕıη Bulasik Yikarkene Yakalandi:D
BiRiciGim
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nei anLadim .. ? yha AbiCim Ne diom RekLam yapmayin Yha Ana Adimi ne soluonuz uLu orta :S
Affedersiniz hanimefendi iyiki bir isimini söyledik haaa ne degerli isimin varmis seninBig Grin
:yikildim: tamam sen git bir daha yika gelBig Grin bu seferde gene konu acim benBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Böö açarsan aç BaLim Sana Can feda mjks .. :$
Ara
BiRiciGim
dettt istemezz iste hihhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ara
theropoda
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw iLLa evde kalmamak için mi yikanir bulasik iyiki bi yikadik ha etmediginiz kaLmadi .. Tongue Tutmayin Beni gidip yine yikiyacam (:
bak arkadaşım!!!bu devirde oturup da bulaşık yıkayan çok az var.herkes bulaşık makinası istiyo.yani demek istediğim az masraflısın ve hamaratsın.hayatında hiç bulaşığı eline alıp da mutfağa götürmemiş olanlar da var.seni onlarla kıyaslayınca sana sınavdan da sözlüden de 100 veriyorum.ama bişey takıldı aklıma.bulaşık yıkarken sabun kullanıyo musun yoksa durulayıp ta atıyomusun?:--/
Ara
BiRiciGim
2008 Damgasini Vuran Soru IsteBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim: söyle bakalim saklimsin nasil yapiosun bu mestek siirini bizede söyleTongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak arkadaşım!!!bu devirde oturup da bulaşık yıkayan çok az var.herkes bulaşık makinası istiyo.yani demek istediğim az masraflısın ve hamaratsın.hayatında hiç bulaşığı eline alıp da mutfağa götürmemiş olanlar da var.seni onlarla kıyaslayınca sana sınavdan da sözlüden de 100 veriyorum.ama bişey takıldı aklıma.bulaşık yıkarken sabun kullanıyo musun yoksa durulayıp ta atıyomusun?:--/

ÖnCe t$k ederim .. Annemden Ögrendim ben buLa$ik gibi kutSal bir meSlegi Annemede T$k ederim bu konuda Tongue Tongue Big Grin

Soruna Gelince Tongue

YagLi Yemek VardiySa menude DogaL oLarak BuLa$ik deterjani KuLLaniorim Sonra duruLama Yapiorm Tongue

GeneLde ak$âm çay içtigimizde 3/4Bardak oLuyor oNlari sabunSuz DuruLayi Veriyom Bitio i$te ..

Burda HAyat hep böyLe .. Birde Sen VarSin tabi Can, AkLimdn çikaramadigim Tongue (ne diom yha) Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2008 Damgasini Vuran Soru IsteBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim: söyle bakalim saklimsin nasil yapiosun bu mestek siirini bizede söyleTongue

Geç daLgani böö ..

Son güLen ben oLuCamCool Tongue Big Grin
Ara
BiRiciGim
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÖnCe t$k ederim .. Annemden Ögrendim ben buLa$ik gibi kutSal bir meSlegi Annemede T$k ederim bu konuda Tongue Tongue Big Grin

Soruna Gelince Tongue

YagLi Yemek VardiySa menude DogaL oLarak BuLa$ik deterjani KuLLaniorim Sonra duruLama Yapiorm Tongue

GeneLde ak$âm çay içtigimizde 3/4Bardak oLuyor oNlari sabunSuz DuruLayi Veriyom Bitio i$te ..

Burda HAyat hep böyLe .. Birde Sen VarSin tabi Can, AkLimdn çikaramadigim Tongue (ne diom yha) Big Grin

ahaa yakaladimmmBig Grin kizz cok acik veriyon sen paparazine bir konu daha istermisin?Big Grin
:yikildim: belli oluyor kimin en son güldüüüBig GrinBig GrinBig Grin:tey:
hemen bir konu daha aciyorummmBig GrinBig GrinBig Grin
aklindan cikaramadim haaaBig GrinBig Grin:
beni aldatiyosunnn sennn Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ee çikmio napiyim Smile

Yerken içerken akLimda, Uyurken Rüyalarimda.. Aah Ahh Smile Smile

Seni Seviyorum Azra'm 'o' Bi ba$ka Tongue ..

AkLimdn çikaramadigim Can'a Konu açiCakmiSsin açarSan aç be Tongue

Ne GüzeLki hiSsettirebiLiyorum Sana Sevdigimi Tongue ..
Ara
BiRiciGim
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ee çikmio napiyim Smile

Yerken içerken akLimda, Uyurken Rüyalarimda.. Aah Ahh Smile Smile

Seni Seviyorum Azra'm 'o' Bi ba$ka Tongue ..

AkLimdn çikaramadigim Can'a Konu açiCakmiSsin açarSan aç be Tongue

Ne GüzeLki hiSsettirebiLiyorum Sana Sevdigimi Tongue ..
oyyyyy bitanemsummm benim asik mii olmussss:$
kiyamam kizz sana ben konu filanda acmiyommm
sevmekk cok güzel sey sevvvSmile
bende seni seviyorummm gülümm mucukssss
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:32 AM