:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24 kasım faciası
nazarboncuqu
maviboncuqla ben çok yakın arkadaşız ve sürekli birbirimize gidip geliriz. hiç unutmam 24 Kasım günü duygu bize akşama doğru geldi. biz de daha rahat konuşuruz diye benim odama geçtik. ben de bugün olanlardan duyguya bahsetmye başladım. o günlerde de duygunun kulağına su kaçmış söylediğimiz lafları hep yanlış anlıyorduBig Grin neyse annem de benim odama UFO almıştı(genellikle odamda vakit geçirdiğim için) ben de duygu ya biliyormusun duygu odaya UFO aldım dedim birden duygunun mimikleri değişmeye başladı yüzüme tuhaf tuhaf baktı ve ufuk kim??? dediiBig Grin bende krize girdim UFO yu ufuk sanmış gülmekten öldük öldük dirildik:yikildim::yikildim: neyse bizz bayaa oturduk.10-11 gibi babama arabayla duyguyu evine bırakmasını söyledim babam da tmm dedi. biz araya bindik gidiyoruz birden araba zıplamaya başladı duygu noluyo kıss falan dedi. araba birden durdu meğer arabanın benzini bitmişBig GrinBig Grinbabam arabayı çalıştırmaya çalışıyor sonra duyguya baktım elleri havada dua ediyor ben onu görünce daha beter gülmeye başladım:yikildim: bi yandan beni dürtüyo bi yandan dua ediyo bi yandan da gülüyo :yikildimConfusedonra babam kalkın da arabayı itin dediBig Grin bizde çıktık arabadan başladık arabayı itmeyeBig Grinben de annemin 2 metrelik terliklerini giymişim terlikler ayağımdan fırlıyor duygunun sırtında da çantası:yikildim::yikildim: millet de bize bakıyor ama sağolsun yardım eden de yokkk kaldık yolun ortasında babam da teli evde unutmuş benim de telim evde kalmıştı bi tek duygunun teli yanındaonun da meğer şarjı çok azmışş her an kapanabilir duygunun telinden babam arkadaşını aradı durumu anlattı Allah'tan araba duyguların evine yakın bi yerde bozldu duyguyu evine bıraktık o sırada da babamın arkadaşı halat getirmişş:yikildim: halatla benz,n istasyonuna kadar gttik sonra ordan da eve geçtik. eve geldiğimde baktım duygu msj çekmiş esra eve sağ salim gittiniz mi diyee:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Seyduna
SmileSmileSmilesüper bi gündü ayh hatırlattığın için saol balamSmileSmileSmile
Ara
nazarboncuqu
önemli değil canım yazarken bile gülmekten öldüm yaa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinkomedi
Ara
Patikli_Penguen
:yikildim::yikildim:
Ara
вöğüятℓєηℓι_&#1
koptumBig GrinBig Grinhelede terlik bölümndeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
nazarboncuqu
bşyy değill canımmBig GrinBig Grin
Ara
sinank
Komaaa olaylara bakBig GrinBig GrinBig Grinçok kötü bir facia:SSadölümden dönmüşünüzBig GrinBig Grinbu arada mavi boncuk hangi duaları okuduğunu çok merak ediyorumBig GrinBig Grin
Ara
nazarboncuqu
sinank Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Komaaa olaylara bakBig GrinBig GrinBig Grinçok kötü bir facia:SSadölümden dönmüşünüzBig GrinBig Grinbu arada mavi boncuk hangi duaları okuduğunu çok merak ediyorumBig GrinBig Grin
aynen cancannnBig GrinBig Grin ölümden dönüyodukkk:S:S:S:S maviboncuqa sorrBig GrinBig Grin valla okudu herbşydennnBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:29 PM