:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaVi A?K?M...
|-|akan
www.duygusuz.com (t?m duygusallar ad?na)

hakan_kahraman

Sen gittin bana bu rezil d?nya kald?…

‘’HAYAT SANA L?MON VERD???NDE…. L?MONATA YAPAPCAKSIN’’

MAV? A?KIM…
Seni, seninle payla?amayacak kadar ?ok seviyorum… ?abalama sak?n anlamak i?in beni... Benim derdim bendeki benleri, bendeki senleri seninle payla?mak de?il ki...Seninle anlam kazanmad? sahip olduklar?m… Ben zaten g?ne?in parlak bir tepsi gibi kaplad??? mavi g??e yabanc? de?ildim ki! Mavi g?ky?z?n?n o?luydum ben senden ?nce de… Simdi bir ?rt? gibi ?st?me ?rter.. h??k?r?klar?mla renklendirirdim dolunay?...
?stedi?im i?in vard?n hayat?mda… Sana uyanan sabahlar katmak istedi?im i?in, d??lerimde soktum seni koynuma... G?l???n?n haylazl???n?, g?zya?lar?n?n tuzlu tad?n? tatmak istedi?im i?in “a?k”a d??t?m bu deli oyunun kuca??nda. Sokaklarda y?r?yen, kendi gelece?ine ad?mlar atan milyarlarca insandan ikisiydik yaln?zca… D???nsene olas?l?klar?n sonsuzlu?unu... Rastlant?ysa, ?arp??malar?m?z? ben katt?m ad?mlar?m?za...
Bardaktan bo?an?rcas?na ya?an ya?murda elin elimde sar?lmak istemedim ya?murlara. Yoklu?unu y?klenip s?rt?ma, ?effafl???nda hissedebilmek istedim seni umars?zca. Kolayd? ?slanmak s?r?ls?klam sa?aklar?n alt?nda, zor olan? istedim; ya?murla de?il, varl???n?n katt??? yoklukla y?kanmak...Ba?ard?m ahududum , az ?nce ok?arken sa??m?n her bir telini bir sa?anak, ?zleminle s?r?ls?klamd?m sensizli?i her bir h?cremde anlayarak..
Seni t?m bencilli?imle sevdim... Sevilme ihtiyac?m?n cevab?yd?n sen... A?k?n sendeki yans?malar?yd? beni ?eken. Yank?lanan sesimdi, sesindeki. Ben sevmenin bana ait olan k?sm?n? sevdim. Deniz dibinin b?y?leyici evreninden ??k?p, vurgun yiyen yan?n? sevdim. G?ky?z?nde u?arken ald???m adrenalin gibi, dingin do?am?n i?ine katt???n f?rt?nay? sevdim... Belki seni de?il, seni sevmeyi; belki seni sevmeyi de de?il, senin beni sevebilme ihtimalini sevdim...
U?urumlar?n ?rk?t?c? y?ksekliklerinden uzan?p beni kurtaracak bir el istemedim. Zirvelerden diplere yuvarlanman?n tan?ms?z heyecan?n? tatmak istedim. Sakin limanlara, dingin havalarda demir atmak istemedim. Alabora olmak, deniz tuzuyla y?kanmakt? iste?im... Monoton bir huzuru de?il, tutkulu bir kaosu se?tim. Titremeliydi sana olan hasretimden t?m bedenim… t?m h?crelerim..Bana g?re de?ildir d?z ?izgiler bilirsin, sivri u?lu k??eleri severim...benim biricikk sewgilim
Ayr?l???n bir ahtapot gibi kollar?n? sard??? bir a?k istedim… ??nk? a?k? t?ketecek kadar ?ok payla?mak istemedim seninle... Payla??ld?k?a azal?r tutku, payla??ld?k?a eskir a?k... Al??kanl???n olmak istemedim… istemedim s?radanl???n gri ezikli?iyle renklenen bir sevday?. ?zeldi, ?zel kalmal?yd?. Maviydi benim sevdam… hep mavi olmal?yd? ?zlemeliydim hep seni, istemeliydim hep. Kavu?amaman?n, yokluklar?n devasa g?lgesi olmal?yd? ?zerimizde... hasretin ile yanmal?yd?m, uzaktan uza?a… ?mit ya?ar?n da dedi?i gibi uzaktan sevebilmeliydim seni…
Ben sana kavu?mak i?in de?il, kavu?may? ?zlemek i?in sevdim... ?yle bir imza att?n ki sol yan?ma, gizli gizli dola??yorsun bedenimin her yan?nda... ?yle bir yaz?ld?n ki aln?ma, ta??yorsun gitsen de d?nyan?n ?b?r ucuna...Buydu istedi?im hayat?ma anlam katan,ben sensiz, sen bensiz hep yar?m kalacak bir yan?m?z...

HAKAN KAHRAMAN
Ara
YARGIÇ
kardeş sülomun bacanağı güzel insan yazıların rengini değiştirirsen daha iyi olacak okuyamıyorum....
Ara
|-|akan
ya html kapalı imiş, zemin rengi vardı ondan sarı idi düzelttim dostum.. aslında html olarak yayınlayabilsem daha güzeldi sildim bir kısmını Smile
Ara
YARGIÇ
yürekte öyle koca bir hasret varki
depreşti yazının güzelliğinde....

ellerin dert görmesin kardeş eline yüreğine sağlık,yazı çok etkileyici.....
Ara
|-|akan
çok teşekkür ederim... biraz dan bir tane daha geliyor ... eski denemelerim bunlar...
Ara
YARGIÇ
bekliyorum eskiler her zaman güzeldir....
Ara
>As!_M€L€q<
SÜPEEEEEEEEEERRRRRRRRR YAHU ELLERİNE SAĞLIK ARKADAŞIMMMM
|-|akan
teşekkür ederim beğendiğinize sevindim... bunları 2006 subat ayında yazmıştım... şimdi apayrı dünyalarda yaşayan, o günlerde de ayrı olan çok güzel ve özel bir insan için yazıldı...
Ara
Firari Fırtına
http://www.gitme.net/İstediğim...a_1149.php
http://www.oyku.org/showthread.php?t=1781
http://www.hossohbet.com/forum/showthread.php?t=15291

Yukardaki Mavi Aşkım başlıklı yazının asıl başlığı ...
Seni seninle paylaşamıyacak kadar çok seviyorum ....dur ...

Yazarı Funda Bilgili dir .

Funda hanım bu yazıyı 25.11.2005 tarihinde yazmışdır ...

ve

Tüm sevgi siteleri forumlarında anonım olarak hep yayınlanır .

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.a...er=linkler
Firari Fırtına
Bu başlığın taşınması gerekir ....

Lütfen şahsınıza ait olmayan makale ve hikayelerinizi buraya yazmayınız . Lütfen ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,161 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz
  Can Mavi... asi_ve_mai 8 842 06-17-2011, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: Seyduna
  MAVİ Bir Gül Getir..... asi_ve_mai 9 863 02-17-2010, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: :)..DidLove..(:
  Mavi Tılsım'ım ÇiLeK 9 811 07-29-2009, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: south
  Karanlık Denizinden , Mavi Denize Çıkmak İçin ÇiLeK 7 688 06-05-2009, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:43 AM