:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seviyo mu sevmiyo mu anlayamıyorum
Aşk Doktoru
Burda herkes yorum yapmış yav nerden biliyosunuz sevdiğini de bu kadar emin konuşuyorsunuz... Resmen arkadaşa kötülük yapıyorsunuz kızıyorum ama... Kendinizi mi kandırıyorsunuz yoksa arkadaşı mı anlam veremedim... Bunu biz değil sadece ikisi bile bilir...

Şunlara bakın ya hepside müneccim çıktı... Smile
Ara
riukeen
ben dedim doc. aşk abi yazı tura en kesin çözüm Big Grin
Ara
_AL0n3_
Aşk Doktoru Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burda herkes yorum yapmış yav nerden biliyosunuz sevdiğini de bu kadar emin konuşuyorsunuz... Resmen arkadaşa kötülük yapıyorsunuz kızıyorum ama... Kendinizi mi kandırıyorsunuz yoksa arkadaşı mı anlam veremedim... Bunu biz değil sadece ikisi bile bilir...

Şunlara bakın ya hepside müneccim çıktı... Smile
olabLr snçta tanımıorz ama onun anLattqLarna göre öLe yani anLıorz.zaten bzm fkrmizi istemio oLsa böLe bi konu açmazdı.ne düşündüümzü meraq etmş bende fkrmi söLedm inanp inanmamq ona kaLmş.. :--/
Ara
p£Lin
yarın ailesiyle tanışmaya gidiyorum çok heycanlıım
Ara
Worldclass~35
Anlattıklarına göre seviyor olmalı.Bence bu kadar sorun yapma.Zaten bunu biz değil en iyi sen anlayabilirsin.
Ara
nry8
pelncm o ççk bnce sni çq sefeo baksana ablası bile ewlenmek istio demş...
Ara
dreamlike__
Pelincim ben sevgilinin ne iş yaptığını anlamadım? Ama seviyodur bence seni. Sevmese 5 ay boyunca birlikte olamazdınız. O kaç yaşında? İnsanları yapısı farklı. Belki o sevgisini göstermeyi beceremiyordur senin gibi.
Ara
CReATuRE
sEN SEN OL HAYATTA KİMSEYE FAZLA GÜVENME...yADA GÜVENİYOSANDA ONA ÇOK BELLİ ETME...YARIN BİRGÜN BİTTİÄžİNDE YIKILAN VE ÜZÜLEN SEN LURSUN...

BU ARADA ANLATTIKLARINA GÖRE BU ÇOCUK SENİ SEVİYOR BENCE...İNSAN SEVMEDİÄžİ BİRİNE BU DEDİKLERİNİ ÖYLE HİSSETTİREREK YAPAMAZ...

BAZI İNSANLAR VARDIR Kİ SEVGİSİNİ BELLİ EDEMEZ...TELEFON OLAYINA GELİNCEDE...O AN İŞİ OLABİLİR KAFASI BOZUK OLABİLİR SENİNLE KONUŞURSA SENİ KIRABİLİR BUNU DÜŞÜNÜREK TELEFONUNUN KAPATABİLİR ...
güne$ibük
sahte bidurum olsa kalbin bukadar hızlı atmazdı canım benim.bence zamanın,yaşadıklarının tadını çıkar,küçük ayrıntılarla hiç keyfini kaçırma.arkadaşımın dediği gibi de herzaman tedbirli ol.hiçkimseye sınırsız güvenilmes.mutluluklar ablası Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 826 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:24 PM