:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erkek ağzından yemek tarifleri hahah
KaRaYeL
Domatesli Biberli Yumurta
Buyukce bir tavaya yag domates ve biber koyunca yumurtalar? eklemenin zaman?i gelmi?tir. Yumurtalar? k?r?p pi?mi?tir herhalde deyip ocag?n alt?n? kapat?yoruz.

Biberli Domatesli Yumurta
Her gun domatesli biberli yumurta yemekten s?k?ld???im?zda yapabilecegimiz bu enfes yemek t?pk? biberli yumurtal? domates gibi pi?iriliyor.

Makarna
Bir tencere dolusu s?cak suya makarna po?etini bosalt?p ma? izlemeye gidiyoz. ilk yar?n?n ortalar?na do?ru kalk?p alt?n? kapat?yoz. Tencerenin i?inden se?ti?imiz makarnay? fayansa firlat?yoz. Yap???rsa pi?mi? demektir. Devre aras?nda hala i?inde su kald?ysa tencerenin kapag?n? kapat?p lavabodaki en kirli tabag?n ?zerine dogru d?k?yoz.. (o zaman hem tabak temizleniyor hem de makarnalar ?atalla yenebiliyor) ?zerine ket?ap s?k?p yiyiyoz.
Not: Fayansa f?rlatt?g?n?z makarnay? bi ara oradan al?n. Say?ca fazlalastklar?nda bazen hangisini f?rlatt?g?n?z kar???yo.

Tuzlu Makarna
Ayn? makarnaya benziyo.Tek fark? bu kez makarnalar? suya atmadan ?nce, elimizi tavlada zar tutacak gibi ?ekillendirip, bir tutam tuz koymay? ak?l ediyoruz .. ?yle daha g?zel oluyo.

Pilav
Pilav asl?nda basit bir yemek de?il. Aranan kriterler var. Tuzlu yumusak ve tane tane olmas? gerekiyor. Sonuncusu kolay. Pirin?leri tek tek pi?irdiginizde tane tane oluyorlar ama uzun s?r?yor. Maharet hepsini bir arada pi?irebilmekte; ama ?ok da sorun etmeyin. Nas?l olsa i?ine yo?urt koyup bulamac haline getirdi?imizde hepsi birbirine yap???yor. K?saca ya? koyup ?zerine pirin? ekliyorsunuz. Sonra da su ve tuz koyup pi?iriyorsunuz.. Hem bunu makarna gibi s?zmeye de gerek yok.

Patates K?zartmas?
En kolay i?lerden biri. Patatesleri soyup, nah b?le parmak gibi kesiyorsunuz ve k?zg?n ya?a at?yorsunuz. Tek yapman?z gereken alt?n? zaman?nda kapatman?z. Yoksa tencere alev alabiliyor. Bir de diger yemeklerin aksine bunu tencereden yiyemiyoruz. Mutlaka taba?a koymak gerekiyor. Onun d???nda ?ok kolay.

*ORTA ZORLUKTAKI YEMEKLER

Haz?r Pizza
Pizza?m? f?r?n?m?za at?p pi?mesini bekliyoruz daha sonra f?r?ndan c?kar?p yan?k yerlerini b??akla kaz?yoruz. Dikkat edilmesi gereken tek sey kaz?rken ?zerindeki malzemeleri mutfak tezgah?na yapstrmamak.

Haz?r Kofte
Bir miktar s?v ya?? teflon tavaya koyup k?fteleri i?ine diziyoruz. K?fteler tavayla ayn? renk olmadan alt?n? kapatmak gerekiyor. O y?zden ba??nda beklemek laz?m.

*ZOR YEMEKLER

Tavuk
Yap?l??? makarna gibi. S?cak suyun i?ine at?yoruz arada pi?ip pi?medigine bakmak i?in hayvan?n kaba etine ?atal sapl?yoruz. Bu yemek pi?tikten bir iki g?n sonra ?zeri jelibon gibi oluyor. Bu y?zden pi?irirken iste?e ba?l? olarak bolca toz ?eker eklenebilir.

*PUF NOKTALAR
?Yemekleri daima tencerenin icinden yiyin. B?ylelikle tabak kirletmemi? olursunuz.
?Asla sade pilav yapmay?n. Domatesli pilav yapt?g?n?zda alt?n? tuttursan?z bile renginden anlasx??lmaz.
?Mutlaka so?anl? bir yemek yapacaksan?z asla so?ana dokunmay?n. ?zellikle rendelediginizde elleriniz cok k?t? kokuyor. Bunun yerine so?ana ekmek tahtas?yla be? alt? kez vurmay? deneyin, ayn? i?i g?r?r.
?Patates k?zartacaksan?z soydugunuz patatesleri asla y?kamay?n. K?zg?n yaga att?g?n?zda cok kotu patl?yorlar.
?Yemekler asla kendi baslar?na hareket etmezler. ?ayet ge?en ay yapt?g?n?z tavuk kendi kendine k?m?ldamaya baslad?ysa kurtlanm?s demektir. Sak?n yemeyin.
?Sebzeleri pi?irdikce vitamin degerleri d??er. M?mk?n oldu?unca ?i? t?metin.
?Karpuz, tabaga koyulmamas? gereken bir meyvedir. Ikiye ay?r?p ortas?ndan ka??kla yiyebilirsiniz.
?Tencere kapag? en mukemmel tabakt?r.
?Buzdolab?n?n sebzelik olarak adland?r?lan k?sm? yemeyi d???nmedi?iniz ?eylerin saklanmas? icin idealdir. Bu b?l?me konan ?yler nas?l ollsa bir s?re sonra unutulur
Ara
riukeen
Big Grin matrakça
Ara
busemm
valla ben yıne söyleyeyim fırtınayada söyledim sizede söyleyeyim burda yemeklerle ilgili alay ediyorsunuz burası yemek bölumu komedi bölumu degil lutfen bir kez daha uyardım bir daha olmasın lutfen artık
Ara
RomantiK_Genç
busemm hani yemek tariflerine giriyor içeriği o ya o bakımdan bi yanlışlık yapmıŞ Wink
w00w
bu konun yeri geyik...
Ara
RomantiK_Genç
öyle tabi ama yapılmış bir hata uzatmayaLım Kardeşim Wink moderatörLer taşısın geyiq bölümüne Wink
KaRaYeL
busemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ben y?ne s?yleyeyim f?rt?nayada s?yledim sizede s?yleyeyim burda yemeklerle ilgili alay ediyorsunuz buras? yemek b?lumu komedi b?lumu degil lutfen bir kez daha uyard?m bir daha olmas?n lutfen art?k

arkadaslarim adminlerden bu konuyu kaldirmalarini istihram ediyorum.yetkiniz varsa sizde kaldirin modorotor busemm.bakin ben bunu kendi board' umda mekanimda,ve busru arkadaslarimin mekanlarinda attim,yani ilk baslik attigim yer burasi degil.ve ben yemeklerle alay icerikli birsey bulmaniza cok sasirdim sasirdigim gibi konuyu nereden ele aldin,ve nerelere deyiniyorsun sen ne konustugunu bir dusun!! bu beni dahada cok sasirti.genelde erkeklerin yemek yapmalari.ve beceriksizlikleri ve saklama yontemleri,ki konu basligina yanlis yerden baka bilirsiniz ona karisamam ama yorumlarinizi yaparken alay icerikli kelimeler kullanmayin ben ALLAH c.c verdigi nimetlerle dalga gecmeyecek kadarda suurlu biriyim.mubarek gunde boyle bir sucala ile karsi karsiyayim bayansiniz galiba yakistiramadim.

ben rica ediyorum bana bu sekilde konusma imkaniniz birdaha olmayacak bundan emin olun,ama bu sekildede kimseye yaklasmayin,bu tarz kelimeler rencide eder.
hadi diyelimki yanlis baslik,yanlis yerde kullanilsa bilene,busekilde kimseye yaklasmayin,adminde olsaniz modda,isterseniz forumun tum en ince noktalarini bile siz cizerek forum yapmis olsaniz bilene,bu konuda uyelere hep guzel yaklasmalisinizki,forumu biraz kalkindira bilin,ki buna ihtiyaciniz yoksa guzel arkadasliklara,dosluklara hep ihtiyac vardir olur.

uzun lafin kisasi arkadaslar ben arkadasimin konustugu gibi bir suclamada bulun mayacagim.ilk kezde basima boyle bir sey geldi acikcasi.insanlarin yani biz muslumanlarin yani herkez icin gecerli ama ben imamatip mezunu olarak ve her musluman genci gibi ben bunu bole algilarim ve beni acikcasi cok uzdu.

UZUNCANA OLDU ;TSK EDEN ARKADASLARA BIR RICA EDERIM BILE AYRILIYORUM BEN BURADAN HEPSINE BIR KEREDE TSK EDIYORUM.

SIZLERI KENDINIZI KALPLERINIZI VE ICINDEKILERI SAHIBINE EMANET EDIYORUM AMAAAA GERCEK SAHIBI=HALIK,MALIK OLAN ALLAH c.c.

saygilarimla:karayel
Ara
MorciveT
busemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ben y?ne s?yleyeyim f?rt?nayada s?yledim sizede s?yleyeyim burda yemeklerle ilgili alay ediyorsunuz buras? yemek b?lumu komedi b?lumu degil lutfen bir kez daha uyard?m bir daha olmas?n lutfen art?k

Busem yaz?lanlar? dikkatli okuman? tavsiye ederim sence burada dalga gecilen yemekler mi yoksa mutfaktan uzak kalan erkekler mi ge?
Ara
MorciveT
KaRaYeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslarim adminlerden bu konuyu kaldirmalarini istihram ediyorum.yetkiniz varsa sizde kaldirin modorotor busemm.bakin ben bunu kendi board' umda mekanimda,ve busru arkadaslarimin mekanlarinda attim,yani ilk baslik attigim yer burasi degil.ve ben yemeklerle alay icerikli birsey bulmaniza cok sasirdim sasirdigim gibi konuyu nereden ele aldin,ve nerelere deyiniyorsun sen ne konustugunu bir dusun!! bu beni dahada cok sasirti.genelde erkeklerin yemek yapmalari.ve beceriksizlikleri ve saklama yontemleri,ki konu basligina yanlis yerden baka bilirsiniz ona karisamam ama yorumlarinizi yaparken alay icerikli kelimeler kullanmayin ben ALLAH c.c verdigi nimetlerle dalga gecmeyecek kadarda suurlu biriyim.mubarek gunde boyle bir sucala ile karsi karsiyayim bayansiniz galiba yakistiramadim.

ben rica ediyorum bana bu sekilde konusma imkaniniz birdaha olmayacak bundan emin olun,ama bu sekildede kimseye yaklasmayin,bu tarz kelimeler rencide eder.
hadi diyelimki yanlis baslik,yanlis yerde kullanilsa bilene,busekilde kimseye yaklasmayin,adminde olsaniz modda,isterseniz forumun tum en ince noktalarini bile siz cizerek forum yapmis olsaniz bilene,bu konuda uyelere hep guzel yaklasmalisinizki,forumu biraz kalkindira bilin,ki buna ihtiyaciniz yoksa guzel arkadasliklara,dosluklara hep ihtiyac vardir olur.

uzun lafin kisasi arkadaslar ben arkadasimin konustugu gibi bir suclamada bulun mayacagim.ilk kezde basima boyle bir sey geldi acikcasi.insanlarin yani biz muslumanlarin yani herkez icin gecerli ama ben imamatip mezunu olarak ve her musluman genci gibi ben bunu bole algilarim ve beni acikcasi cok uzdu.

UZUNCANA OLDU ;TSK EDEN ARKADASLARA BIR RICA EDERIM BILE AYRILIYORUM BEN BURADAN HEPSINE BIR KEREDE TSK EDIYORUM.

SIZLERI KENDINIZI KALPLERINIZI VE ICINDEKILERI SAHIBINE EMANET EDIYORUM AMAAAA GERCEK SAHIBI=HALIK,MALIK OLAN ALLAH c.c.

saygilarimla:karayel

G?zel bir payla??m Karayel te?ekk?rler... Bizim bu kadar beceriksiz oludu?umuzu y?z?m?ze kar?? gosterdi?in i?in ayr? bir te?ekk?r? bor? bilirim ama unutma ?ok g?zel yemek yapan erkeklerde var heam Smile Wink

Konuyu silmiyorum ??nk? burda anlat?lmak istenen ERKEKLER?N BECER?KS?ZL?KLER?... Wink hakatende ?yleyiz ama Smile
Ara
Liseli_k?z
yemeği yiyecek olanlar kelime_i şaadet getirin eşşedü...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Teklif Eden Erkek Modelleri scarface 24 1,796 04-02-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Mutlulugu Yakalayan Bir Erkek Anlatiyor.. MaSaL 1 520 06-13-2010, Saat: 04:44 AM
Son Yorum: okeanos
  Bayanlar için Erkek sözlüğü acemhe 4 588 06-10-2010, Saat: 03:20 AM
Son Yorum: acemhe
  aşkı kabusa dönüştüren erkek tipleri :)))‏ MaSaL 2 510 03-26-2010, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Erkek / bayan Red bahaneleri # Pè®iM§ii # 4 555 11-27-2009, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:26 PM