:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sevdi?in insan u?runa neleri kaybetmeyi g?ze al?rs?n ?
ailemi
0%
0 0%
?evremi
9.76%
4 9.76%
hayat?m?
85.37%
35 85.37%
dostlar?m?
4.88%
2 4.88%
Katılımcı sayısı: 41 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgin u?runa neleri g?ze alabilirsin ?
mahkum
İSTEMİYCENİ BİLİYON TABİ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
onun istemesine gerek yok mahkum ?le bir durum oldu?unda o istemeden ben veririm can?m? ben de ona mahkumumConfusedmiley17: Confusedmiley17: :yikildim:
Ara
mahkum
ÖLE Bİ DURUM OLMUCANI BİLİYON TABİ:yikildim::yikildim:MAHKUMİYET SÜREMDE ŞUNU ANLADIM AŞK Bİ HASTALIK:yikildim::yikildim: KORKMA GEÇİYO:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Kesinlikle şıklardaki seçeneklerin hiçbirini feda etmem ben onlarla bir bütünüm zaten beni sevecek kişide onları kabul etmiştir zaten.Hem ben hayatımı niye feda edeyim yada o niye istesin onuda anlamadım.Öldükten sonra ne işine yararım onun....
Ara
kayıp_gölgeler
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kesinlikle ??klardaki se?eneklerin hi?birini feda etmem ben onlarla bir b?t?n?m zaten beni sevecek ki?ide onlar? kabul etmi?tir zaten.Hem ben hayat?m? niye feda edeyim yada o niye istesin onuda anlamad?m.?ld?kten sonra ne i?ine yarar?m onun....

MANTIKLI CEVAP AMA A?KTA MANTIK YOKTUR...
HAN B?R H?KAYE VARDI MOTORS?KLET D?YE OKUDUN MU B?LM?YORUM...?LE B?R DURUMDA SEN NAPARDIN..
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?LE B? DURUM OLMUCANI B?L?YON TAB?:yikildim::yikildim:MAHKUM?YET S?REMDE ?UNU ANLADIM A?K B? HASTALIK:yikildim::yikildim: KORKMA GE??YO:yikildim::yikildim:

HADE YA NASIII GE??YOR BANA DA ANLATTT....Confusedmiley14:
Ara
YARGIÇ
beni köşeye sıkıştırmaya çalışıyorsun değilmi ?
sende benim kıvrak cevap verdiğimi anladın zaten ....
o durumda ne yapacağımı az çok tahmin edersin hatta çok daha fazlası var ama bunları burada anlatmak istemiyorum o kadar sanırım ne demek istediğimi anlatabildim....ayrıca teşekkürler....
Ara
mahkum
NASIL GEÇECEK YENİDEN HASTA OLUNCA:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
R?ca Eder?m Tahm?n Eder?m Ama ?nsanlarin Bunu A?ik A?ik Da S?lemes? Gerek?r D?m????Confusedmiley24: Confusedmiley9:
Ara
kayıp_gölgeler
YAWW O ZAMAN ?M?R BOYU HASTALIKTAN KURTULAMICAZ DESENE:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk Için Neleri... HIÇKIRIK 7 408 10-31-2007, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 04:03 PM