:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?zler
p£r!k!z!
sana a??k olmaya niyetim olsayd? bi ?m?r sevmeye hevesim kalmazd?

sana a??k olacak kadar al?aksa g?nl?m benimle yetinmeye yetmeli ?mr?nnn.ne ka??n ne g?z?n sevgim olmasa anlam ta??yor,g?zelli?in serseri ?u g?nl?mde yat?or

dostlar sa?olsayd? , ?eytan ?lecekmiydi sanki? d??manlar ?lseydi,ya?ayan dostun kalacakm?yd???arkadan vurana yeni bi maske gerekmezz ama dostundaki maskeler hi? bir zaman t?kenmezz

seni benden daha ?ok sevenden nefret ediorum demi? ?ahirin biri ,oysa ben diorum ki seni benim kadar seven biri olaca??n? zaten d???nemiorum

her ne kadar kendini u?urumun k?y?s?nda hissetsenden s?rf hayata g?c?kl?k olsun diye g?l?mse smile.gif

D??MANIMIN DOSTU OLAN DOSTUMUN DOSTLU?UNDAN ??PHE EDER?M....

mutlu a?klar? uzaklarda arama.zaten gelince ger?ek olur her r?ya.geri d?n?pte gidenleri arama..unutur insan her?eyi zamanla.............

seni di?erlerinden farks?z ya?maya var g?c?yle gece g?nd?z ?al??an d?nyada kendin gibi kalabilmek d?nyan?n en b?y?k sava??n? vermek demektir bir ba?lad?m? bu sava? art?k hi? bitmez

her?ey ile sava??rsan yenilirsin... ?o?u d??man?n? g?rmeyip ezip ge?eceksin...

Ben kalpleri k?rarak de?il kazanarak h?kmetmek isterim...

bekle dedi ve gitti..ne ben bekledim, ne o geri geldi..?l?m gibi bi?eydi ama kimse ?lmedi...

Karanl?klara sitem edece?imize hepimiz bir mum yaksak karanl?klar ayd?nl??a d?nerdi.
Ara
p£r!k!z!
dost arasan ?nce cebine bak

ertelemek vazge?menin ba?lang?c?d?r...........

Bu gece r?yama gir gizlice beni s?m s?k? sar ?p kokla iyice son kez isyanlar savur k?fret g?zelce ve sonra ?ek git kahrolas? hayat?mdan sinsice...

?l?m?n avc?l?k yapt??? dunyada kusku ve p?smanl?k ?c?n zaman yok acak kararlar ?c?n zaman var

Sevmedi?in birine asla seni seviyorum deme i?ide olmayan duygulardan asla varm?? gibi bahsetme hi? kimsenin hayat?nada kalbini k?rmak i?in girme.....
Gidenmi su?ludur her zaman asl?nda kaland?r terk eden giden bu y?zden gitmi?tir zaten....

[SIZE=2]

insanlar bazen g?l?n pe?inde ko?arken ayaklar?n?n alt?ndaki k?r ?i?eklerini ezerler fark?na bile varmadan....
[/SIZE]

a?a?lar yapraklar?n? d?kerken insanlar sevdiklerini d???n?rken a?larm??....
ama ben a?lam?yorum art?k....

?erefle bitirilmesi gereken en a??r g?rev hayatt?r.Bu nedenle:
Bir lokma ekmek i?in ?erefini ayaklar alt?na anlamaya,bir anl?k zevk i?in namuslar? lekelemeye,Bir zamanl?k mevki i?in ayaklar? ?pmeye,g?nl?k menfaatler i?in faziletini karartmaya de?mez.

Ara
RomantiK_Genç
TeşekkürLer Wink
w00w
seni seviyorum bitanem Wink saol paylaşım için.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 763 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,507 04-05-2022, Saat: 08:37 PM