:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopkoyu bir yaln?zl?k demledim kendime.
eRCi
Yan?nda ne k?zarm?? ekmek kokusu, ne de annemin ya?l?, re?elli ekmekleri... Kopkoyu, bir yaln?zl?k demledim kendime...

?nce bir e?ik yapt?m, en so?uk mermerden. Yetmedi... Ard?ndan bir s?ra duvar ?rd?m, en kal?n ta? blo?u ile, sadece bir s?ra... Yine yetmedi... Ard?ndan bir s?ra, bir s?ra daha. Ben bir koyduk?a, be? koydu ya?am. ?r?ld?k?e ?r?ld?, y?kseldik?e y?kseldi...

Duvarlar?ndan ???k s?zm?yor surlar?m?n. Kopkoyu bir karanl?k ?rd?m kendime...

?imdi g?ne?in ne do?u?u, ne bat??? g?r?n?r oldu buralardan. Grubun turuncu, sar? rengi yok art?k. Yok art?k mavinin ye?ile ?alan tonlar?. Yok art?k pembe, beyaz pastel bir bahar...

?ok zamand?r kumdan kale yap?p, bir dalgan?n al?p, g?t?r???n? beklemedim. ??plak ayakla kumsalda ko?mad?m. Deniz kabu?u toplamad?m. ?ok zaman oldu, nil?ferlerin yapra??ndan, t?rt?l?n umuduna kanat a?mayal?...

?ok zamand?r ya?mura yakalanmad?m. Sa?lar?mdan s?z?lmedi damlalar. ?ok zaman oldu, g?kku?a?? g?r?p, ???l?k atmayal?. ?ok, ?ok zaman oldu pencerenin bu?usunda bir resmin kaybolu?unu beklemeyeli...

?ok zaman oldu foto?raf makinemle ya?am?n bir karesini dondurmayal?... Bir bahar dal?ndan d??en ?i? damlas?n? yakalamayal?. Bir ?elalenin sesini resmetmeyeli.

?ok zaman oldu t?m ?ocuklar? toplay?p, yaz okulu a?mayal?... Ak?am i? d?n??? onlara ?eker almayal?. Bah?ede saatlerce z?plamayal?. Yaz bitiminde onlara s?zde karnelerini da??tmayal?. ?ok, ?ok zaman oldu...

?ok zaman oldu, minik ellerle beraber dev bir kardan adam yapmayal?. Kar topundan ka?mayal?. Kara yat?p, iz ??karmayal?... ?ok, ?ok zaman oldu...

?ok zaman oldu bir ?ark? tutmayal?, y?ksek sesle bir ?ark?ya e?lik etmeyeli. Kahkahalar?n s??mad??? bir odada bulunmayal?, sessiz film oynamayal?... ?ok, ?ok zaman oldu ?en ?akrak bir ?ark?n?n notalar?na tutunup dans etmeyeli...

Y?re?im bir ser?enin kanad? ?zerinde atm?yor uzun zamand?r...

Kopkoyu bir yaln?zl?k demledim kendime. Yan?nda m?? Sadece kalemim ve g?z ya?lar?mla ?slanm?? sat?rlar?m...
eRCi
ayaklar?m hi?biryere g?t?rm?yor beni

parmaklar?m kaybolmu? ellerimden

bir misafir gibi gelen i?imin ac?s?

?ocuklu?umu kap? d??ar? edip yerle?mi? her k??eye

sinmi? bu yokolu?

anlams?zl?k,suskunluk belkide hayk?r??

en k???k his bar?nd?rmayan y?re?imde

puslu bir sokak lambas?ndan ba?ka hi?bir?ey kalmam??

ManyaX_GirL
ikisi de çok güsell olmuşş arkadaşmm..
senin ihtiyaç duyduun şe sadece bias zamann..
sabrett..
sewiosansabrett...
Ara
eRCi
Evet zaman ManyaX_GirL her?eyin ilac?
ManyaX_GirL
hem de herşeyin..
aldatmanın bilee..
we ben şu anki ii halimi zamana we de yanımda olan dostlarıma borçluyumm..
en çok anneme..
SENİ ÇOK SEWİO BU DELİ KISIN ANNEE!!!!!
Ara
eRCi
SEN? ?OK SEW?O BU DEL? KISIN ANNEE!!!!!

y?re?inde mutluluklar?n hep daim olsun in?allah
ManyaX_GirL
inşallah arkadaşım..
çok saoll..
aslında bası şeler yaşanmasaydı daha güsell olurduu..
annemi en başında dinleseydim..
taa 11 ay öncee..
belki şindi daha ii olurdumm..
nese herkes için herşeyin hayırlısıı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime DarkLady 4 304 04-13-2022, Saat: 03:20 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k Ya?mur DamLaLar?ndan YaLn?z ?ir Tan€si... €BeRimSin 5 577 04-07-2022, Saat: 12:43 PM
  Susmak en b?y?k yaln?zl?k mscxcs 5 647 04-07-2022, Saat: 01:11 AM
  Ya?am ve ?l?m.. Sevmek ve sevildi?in halde yaln?z olmak.. eRCi 1 599 04-06-2022, Saat: 04:28 AM
  M??fik Kenter'den...Yaln?z Olanlara ... Firari Fırtına 1 408 04-05-2022, Saat: 09:02 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:40 AM