:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAV??ime Mektup...
w00w
Ya ne yapt?n bana b?yle ? ?nce etkiledin beni, sonra cam damar?mdan vurdun. ?stemezken hi? kimseyi hayat?mda, hayat?m?n sebebi oldun. Kalbime sinsice girerek ele ge?irdin... Be?endin mi yapt???n? ? Memnunmusun ?imdi beni kendine a??k etmeyi ba?ard???n i?in ?

O g?n? hat?rl?yorsun de?ilmi MAV???M... ?lk g?n?... Konu nas?l a??ld?ysa a??lm??t? i?te. Sana itiraf etmi?tim hissettiklerimi. Zor olmu?tu ama olmu?tu i?te. Bir yandan da o kadar korkmu?tum ki ... Ya benimle konu?mazsa ya yanl?? anlarsa beni diye. ??nk? derin bir sessizlik vard? aram?zda... Susuyordun, susuyordun. Sonra derin bir i? ?ekerek 'BENDE' demi?tin ya hani, i?te o zaman kalbim duracak gibiydi. Tek bir kelimeydi, ama o kadar anlam? varki bende, anlatamam. Hat?rl?yorsun de?ilmi kalbimizin sesi telefonda duyulacakt? az daha heyecan vericiydi. gecenin 4'?yd? ve biz sabaha kadar konu?mu?tuk...

Her?ey ne kadar da h?zl? geli?ti de?ilmi her?eyim... ?li?kimizin s?resiyle, ili?kimizi tartarsak ne kadar z?t ??karlar... ??nk? her?ey h?zl? geli?iyor. Ya daha ka? g?n oldu ba?layal? ama yan?na gelmek i?in can atar oldum. Ger?i aram?zda y?zlerce kilometre olsa dahi hep yan?mda gibisin. ?lgini eksik etmiyorsun benden, te?ekk?r ederim. Bazen deli ediyorsun beni ama bu da bunun tatl? bir cilvesi i?te. Bazen dinlemiyorsun beni dinliyormu? gibi yap?yorsun. ?stemedi?im ?eyleri de yap?yorsun bazen. ??te o zaman k?z?yorum. Taa ki sesini duyana kadar. Sesin ?yle yumu?at?yorki beni... Asla ?st?ne gelmek istemem, gelmedim de gelmem de. Ama sende bazen istediklerimi yerine getirmeye ?al?? olur mu ? Neyse bo?ver ?imdi bunlar?. Sonu?ta bende seni sinir ediyorum bazen...

Hayat?ma ?yle bir giri? yapt?n ki prensesim, sanki yeni bir paragraf yeni bir roman yaz?lmaya ba?lad?. Ve paragraflar? bar?nd?ran bu romanda sadece sen vars?n. Roman?n sayfalar?n? ?evirdik?e, umar?m hep g?zel ?eyler yaz?l? olur. Beni b?rakma hi? olur mu ? Allah'?n izniyle ben b?rakm?yaca??m seni hi?. ?Y?K? VARSIN MAV???M...

Haa, bu arada unutmadan... D?n gece o mavi g?zlerini su basm??t? ya hani, o zaman i?im gitti i?te. Ben hakl?yd?m belki, yada sen. Bence ?nemli de?il bu. Hakl? da, haks?z da olsam ?z?r dilerim seni sinir edip a?latt???m i?in. Uyuzum benim... Kalbini k?rmad?m biliyorum ama ?ok sinir etmi?tim seni fark?nday?m. ama emin ol en az senin kadar sinir olmu?tum sana. Neyse unutal?m bunlar? ?imdi...
SEN? SEV?YORUM HER?EY?M...
Ara
p£r!k!z!

hat?rlamaz olurmuyum .. hi? akl?mdan ??kmad? ki -? o kalp at??lar? nas?lda h?zl?yd? nas?l da ?arp?ordu h?zl? duracak yerinden ??kacak gibiydii
peki ayn? soruyu ben sana soray?m ya sen sen ne yapt?n bana .. beni benden ald?n bende aram?yorudum bende istemiyordum t?beliydim yeminliydim bir daha asla dedim .. ama kalbim kalbime anlatabildim mi HAYIR !
ben seninle mutluyum k?zg?n yada deil .. d?n i?in bende ?z?r dilerim .. biliorsun elimden geleni yap?orum ama d?n sana olduk?a k?zm??t?m.. sevmek illaki yan? ba??nda olcak diye bir ?ey yok. uzakl?k sevgiyi peki?tirir. yeterki sevmesini bilmek gerekir.
beni b?rakma demi?sin seni b?rakm?ycam Allah'?n izniyle l?tfen sende beni b?rakma asla !
NERDEN G?RD?N HAYATIMA NASSIL OLDU NASIL GEL??T? BU KADAR ?ABUK
[SIZE=4]BUNLARI H?? B?LM?ORUM TEK B?LD???M SEN? ?OK SEVD???M VE ALLAH NAS?P ETT?KCE SEVECE??M.. [/SIZE]
?Y?K? VARSIN
?Y?K? G?RD?N HAYATIMA
?Y?K? TANIDIM SEN?
?Y?K? SEVD?M
?Y?K? DE SEV?YORSUN
BEN SENS?Z NE YAPARIM A?KIMMMM
HER?EY?M OLDUN B?R ANDA
SEN G?RD???NDEN BER? HAYATIMA ?LKE KES A?LADIM ARTIK HEP G?L?YORUM A?KIM ..
SEN BEN?M D?NYAM OLDUN HER?EY?M OLDUN

SEN? ?OKKKKK SEV?YORUMMMM
Ara
w00w
oyoyoyoy yerim ben seni. Big Grin mcx aşkım benim Wink
Ara
AdAmIn1i
Hea Biliyom Ben Bunu Daha ?nceki Hatunlardan Birine Yazm??t?n Kopmu?tukBig Grin
Ara
w00w
ahaushduahsduha Big Grin ali olm dur Big Grin geyiğin sırası deil Big Grin burda romantizm var Big Grin
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hea Biliyom Ben Bunu Daha ?nceki Hatunlardan Birine Yazm??t?n Kopmu?tukBig Grin

Ali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciidddddiiii olamazs?n =) eii de d?n gece ya?ananlar?n ayn?s?n? o zman eski hatun da ya?am?? olum sennn ?ld?n ka? ka?abildi?in yere kadar
Ara
w00w
ben mi kaçayım aşkım ali mi kaçsın ? Big Grin
Ara
YARGIÇ
ali parazit yapma birader aşk içinde lütfen Smile
Ara
AdAmIn1i
Sena Ben Ne Zaman Yalan S?ylemi?im?
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben mi ka?ay?m a?k?m ali mi ka?s?n ? Big Grin