:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biraz abarti olacak ama :$
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Maksımde..Hayvan Terbıye Edıyorum..Gel..):SmileSmileSmileSmile:

BakSeenn Sanami VerdiLer o Görevi Hayrett ..

Pekii Sen terbiyeni Nerden aLdin ?
Ara
EndLess
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BakSeenn Sanami VerdiLer o Görevi Hayrett ..

Pekii Sen terbiyeni Nerden aLdin ?

ALLaha SuKur Terbıye mı ALdıgım ınsanLar Dunyanın En Terbıyelı ınsanları..SmileSmileSmileSmile

Kımse ALdıgım Terbıye hakkında..Tezatlıga dusmesın..SmileSmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bır ..Ben her Zaman Sana yaptıgım Gıbı Saka Yapmıstım..Bana ne Senın Nıckınden..SmileSmileSmile

İkı bana haKaret Ettın..SmileSmile

Bir her sakanin aLtinda bir gercek vardir ki ben alingan bir insanim vede sakayi baska biseye cevirdin sen
Iki ben sana hakaret falan etmiyorum sadece konusma tarzina tarzimla cvp verdim Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLaha SuKur Terbıye mı ALdıgım ınsanLar Dunyanın En Terbıyelı ınsanları..SmileSmileSmileSmile

Kımse ALdıgım Terbıye hakkında..Tezatlıga dusmesın..SmileSmileSmileSmile

Terbiyeni Verenlerede Sözüm oLmadi kabiLiyet meSeLeSi Cool
Muhatap oLdugun inSanLar geneLde hayvanLar mi ?
Ara
EndLess
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Muhatap oLdugun inSanLar geneLde hayvanLar mi ?

AkıLLı Ol ALırım AkLını Dune kadar muhattabımdın kendını hayvan OLarak Goruyosan Ne Ala..

Ucuncusu Sakın Sacma Salak havaLara Gırıpte Bana Laf Atmaya KaLkma..yoksa hayatın Boyunca Altından KaLkamıcan SeyLer SöyLErım..SmileSmileSmile

Benıde Muhattab Alma..Bu yorumdan Sonra ne Yapıyorsan .Yap..Bu konuda Sana kemık Atan oLmadı..

Dedıgım Gıbı Yoksun Gıbı yokum Gıbı..!!!

Bundan Sonra Ve once Tınnnnnnnnn..

Sımdı kaybol Sakın Cvp hakkı Dogacak SeyLer Yazma...!!!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AkıLLı Ol ALırım AkLını Dune kadar muhattabımdın kendını hayvan OLarak Goruyosan Ne Ala..

Ucuncusu Sakın Sacma Salak havaLara Gırıpte Bana Laf Atmaya KaLkma..yoksa hayatın Boyunca Altından KaLkamıcan SeyLer SöyLErım..SmileSmileSmile

Benıde Muhattab Alma..Bu yorumdan Sonra ne Yapıyorsan .Yap..Bu konuda Sana kemık Atan oLmadı..

Dedıgım Gıbı Yoksun Gıbı yokum Gıbı..!!!

Bundan Sonra Ve once Tınnnnnnnnn..

Sımdı kaybol Sakın Cvp hakkı Dogacak SeyLer Yazma...!!!!

yaraSi oLan koCunur Cool
Ara
EndLess
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaraSi oLan koCunur Cool

ALLaha Sukur Yaram yok..SmileSmileSmileSmile

Daha Su ana Kadar yara Acıcak bı adamda Yok..Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Serseri127 ozaman laga luga yapip katakulle okuma pls yaran yoksa gocunma Wink
Ara
EndLess
ArkHe-ZeCh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serseri127 ozaman laga luga yapip katakulle okuma pls yaran yoksa gocunma Wink

Gocunan yok..Bayan ArkHe -ZeCh...WinkWink

Neyse..bu KaLsın söLemım..SmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yaa arkadaşlar ben karışmazdım ama ne varki dayanamadım ve bende sizler gibi normal bir üyeyim başta serseri 127 olmak üzere diğer arkadaşlar bu konu adı üstünde istekleriniz başlığı altında açılmış bir bölüm ve bu bölümünde bir kuralı var sadece Adminlere istek yapılır onlarda değerlendirir normal üye olarak sizin yada benim hiçbir yetkim yok üzerimize vazife olmayan konulara karışmayalım tamam bir arkadaşımız istek yapmış ve belliki değişşmesini çok istiyor ama buna biz üyeler değil adminler karar verir lütfen üzerimize vazife olmayan konulara karaışmayalım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  avatar biraz büyük görünsün.... HIÇKIRIK 49 2,670 01-29-2008, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 07:31 AM