:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sizce Atatürk'süz Türkiye'nin geleceği ne?
Yok
28.57%
2 28.57%
Eh işte!
14.29%
1 14.29%
Karanlık
57.14%
4 57.14%
Parlak
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Atatürk'süz Türkiye'nin geleceği ne?
WagNeR
evet arkadaşlar Sizce Atatürk'süz Türkiye'nin geleceği ne?
Ara
WagNeR
ben kendi fikrimi söliyeyim apo'ya sayın diyen bi başbakanın bulunduğu bi toplumda gelecek olamaz...
bu benim kendi görüşüm
Ara
piko
bence karanlık bazen dusunmeden ondan baskası yonetemez dıyoruz. ama ıyıce dusundugumuzde yonetecek bırısı muhakkak olmalı ama her seyın zamanı var.
Ara
Patikli_Penguen
Mustafa Kemal Atatürk'ü örnek aldıkça gayet PARLAK!!!!!!!!!!!
Ara
Gharez
Mustaf Kemal ATATÜRK, geçici bir lider değildir; onun sayesinde bu vatana hala bizim diyebiliyoruz. Bize bu vatanı hediye etti, yüce Türk Askerleri ile birlikte. Emanete canımızı koyduk, bu emanete hıyanet edenler tabiki olacaktır... Sivilceler çıkacaktır güzelim vatanım üzerinde, biz de Atatürkçü olarak o sivilceleri kan akana kadar patlatmasını iyi biliriz. Herşeyin bir zamanı olduğuna inananlardanım...

Geçmişimizden ders çıkarırsak, Atatürk'ümüzün düşüncelerine sahip çıkarsak, bu vatanda insanlarımızdan tutun en küçük varlığı bile bize ait olduğu için sever sayarsak ve beleşçiliğe sayfa kapayıp üretmeye temiz bir sayfa açarsak eminim ki geleceğimiz çok parlak. Bizler şanslıyız, vatanımız gerçekten bir cennet.
Ara
WagNeR
Gharez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mustaf Kemal ATATÜRK, geçici bir lider değildir; onun sayesinde bu vatana hala bizim diyebiliyoruz. Bize bu vatanı hediye etti, yüce Türk Askerleri ile birlikte. Emanete canımızı koyduk, bu emanete hıyanet edenler tabiki olacaktır... Sivilceler çıkacaktır güzelim vatanım üzerinde, biz de Atatürkçü olarak o sivilceleri kan akana kadar patlatmasını iyi biliriz. Herşeyin bir zamanı olduğuna inananlardanım...

Geçmişimizden ders çıkarırsak, Atatürk'ümüzün düşüncelerine sahip çıkarsak, bu vatanda insanlarımızdan tutun en küçük varlığı bile bize ait olduğu için sever sayarsak ve beleşçiliğe sayfa kapayıp üretmeye temiz bir sayfa açarsak eminim ki geleceğimiz çok parlak. Bizler şanslıyız, vatanımız gerçekten bir cennet.
sana katılıyorum arkadaşım ama şu an için yani bu hükümetle bu yönetim kadrosuyla gelcek Atatürk tabiki de ölümsüzdür ama onun ölümsüz olması şu an Türkiye nin içinde bulunduğu duruma karşı fayda vermiyor tabikide Gün Gelecek Devran Dönecek Hükümet Halka hesap verecek ayrıca Atatürk'ün zamanında İstanbul diye bir şehir vardı artık o yok onun yerine İslambul diye bir şehir var ve Atatürk'ün zamanındaki gibi demokrat bi halk değil yobaz bi halk var...bunlar benim görüşlerim
Ara
Gharez
Akrepcim, Türk Ulusunun Kanı Gerçekten Asildir... Bir gece, kim bilir her gece, tek bir hecededir emin ol bilmece... Çıkacaktır gerçek Türkler sahneye: Kanun'i gibi, Yıldırım gibi, Fatih gibi... Ucuracaktır ihanetin bedeninden kellesini... Bi bildiğimiz vardır Smile
Ara
~uqqaLa~
Atatürk'süz Türkiye'nin geLeceği y.o.k Wink

heLe de Recep Tayyip Erdoğan gibi birisi yönetimdeyken hiç y.o.k Smile

ama dendikLeri gibi Atatürk^ün izinden gidiLmiş oLSa o kadar parLak oLacak ki..

tabi tayyip meSeLeSi kendi görüşüm, beLki bana kaTıLanLar da oLur, sanırım, inŞaLLah Smile
Ara
WagNeR
Gharez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Akrepcim, Türk Ulusunun Kanı Gerçekten Asildir... Bir gece, kim bilir her gece, tek bir hecededir emin ol bilmece... Çıkacaktır gerçek Türkler sahneye: Kanun'i gibi, Yıldırım gibi, Fatih gibi... Ucuracaktır ihanetin bedeninden kellesini... Bi bildiğimiz vardır Smile

kesinlikle o gün gelecek ama bugün ogün değil bugüne göre geleceğimizi herkesin anlaması için yaptım Yıldırım gibi Fatih gibi Kanuni gibi değilde Atamız gibi deseydin çok daha anlamlı olurdu bence...
Ara
history
Atatürk ve Atatürkçülük; içinde Cumhuriyeti, demokrasiyi ,laikliği kısacası..özgürlüğü, bağımsızlığı var eden ve koruyan bir düşüncedir.Atatürk tektir, simgedir ama onun düşüncesinde binlerce Atatürk gençliğ vardır.Düşünelim, bu felsefenin yıkılması için Atamıza neler yakıştırılmadıki.Neden bu düşünceden kişiler rahatsız, malesef batı emperyalizmi özgürlükçü, çağdaş Türk gençliğinden çok rahatsız, ve bu düşünce ve düşüncenin gençliği onları hep rahatsız edeceğiz.
Konu için arkadaşıma teşekkürler.:hayir:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk'ün Yazdığı Tek Şiir: Beşike Hadisesi... *TATLI BELA* 10 1,016 04-15-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Atatürk'ün Vasiyeti... CReATuRE 4 589 04-14-2022, Saat: 07:18 PM
  Atatürk'ün Vas CReATuRE 3 477 04-14-2022, Saat: 07:16 PM
  Atatürk'ü böyle dinlemediniz hiç ? CReATuRE 27 1,673 04-14-2022, Saat: 07:04 PM
  'En şefkatli lider Atatürk' Pessimist 6 485 04-14-2022, Saat: 10:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:34 PM