:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderat?re Bildir ???
Firari Fırtına
Merhaba ...

Her mesaj?n alt?nda Aksi mesajlar? mod lara bildirme se?ene?i var . Niye var .. Bildirdi?im halde m?dahehe yok . Eeee m?dahahe olmayacaksa neden bildirelim . Yada mudahale varda gizlidenmi yap?l?yor . ???

Ayd?nlat?c? bir a??klama i?in ?imdiden Te?ekk?rler ....

Sevg ....
MorciveT
Fırtınam, biliyorsun ki bir çok kez senin tarafından gönderilmiş olan uyarıları dikkate alarak ilgilendim ve halende ilgileniyorum...

Eğer uyarı bana gelirse ve diğer modlara gelirse eminim onlarda aynı mütevaziliği gösterip, sorunla ilgilnecektir.

Moderatorlerimizin sürekli online olma gibi bir durumları yok, online olduklarında yada gönderdiğiniz uyarı bildirimini okuduklarında derhal müdahale edeceklerdir ve edilmeside gerekir...
Saygılar Can Dost Güzel İnsan...
Ara
Firari Fırtına
Canımsın , seni biliyorum zaten ... Süleyman ne kadar ilgileniyor onu merak ediyorum . Cevap hakkı doğsun diye ismini ele aldım .. Hadi Admin beyin işleri yoğun ama Bir tek sen ve süleyman da inşallah yetişirsiniz .

Not : Özellikle bana ve sevgi siteleri birliğine ters gelen konuları sizlere bildirdim , devam da edeceğim . Lakin bir kaçında çözüm olmamış gibi .. Bu örneklemeleri sana daha sonra verrim .

Sevg ...
MorciveT
Kendi adıma şunu düşünüyorum, moderator arkadaşlarda ellerinden gelenleri yapıyorlar, bazı şeyleri dikkate almaları için biraz daha zaman gerekli... Neye nasıl bir karar vereceklerini kestiremiyorlar ve bize danışmaları zaman alıyor...

Şunu da bilmeni isterim ki dostum, her kim bilgi mesajı gönderirse, foruma ters düşen olayları bildirirse, o bildiriye moderatorler bakacaklardır...
Ara
Firari Fırtına
Bu güzel açıklamalar için Teşekkür ederim ....
p£r!k!z!
fırtına bana bu zmana kadar uyarı butonundan yada pm le kimse uyarı yapmadı sadece bana sensizlik ölüm adlı arkadaşım bir kaç şey de uyarıda bulundu ama bunlar konuların yerleri ile ilgiiliydi ve bende elimden geleni yaptım .. ve bende mesuta katılıorum ki herkes elinden geleni yapıor vede yapacaktır.. saygılar
Ara
Firari Fırtına
Ben elinizden geleni yapmadınız demiyorum ... Sanırım yanlış anlaşıldı . Anlaşıldım ... Özür Dilerim ...
p£r!k!z!
hayır canım herkes elinden geleni yapıo dedim sen yapmıo demedin zaten !
Ara
Firari Fırtına
Bak bu iyi , doğru anlamışsın ... Teşekkürler ...
p£r!k!z!
rica ederim =) olay büyümedi hehheh saol herkes anlaştıı =D
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:36 AM