:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selamlar mende var?m yaww
HAYLAZ
selamlar arkada?lar bi ?o?unuz resminizi koymu?sunuz ama ben koyam?yorum ?uan yok olunca ilk i?im o olcak kendimitan?tmama gelince
ADIM: DERYA
ORDULUYUM KARADEN?ZL?Y?M YAN? AMA ?STANBULDA OTURUYORUM ARKADA?LAR BEN ?ALI?IYORUM MUHASEBE B?ROSUNDA ALLAH ?Z?N VER?RSE MUHASEBEC? OLMAK ???N U?RA?IORUM AYICA BU SENE ?NV.1GE?T?M A?IK ??RET?MDEN ??REN?M?MEDE DEVAM ED?CEM BU S?TEYE JANIM PER?KIZI SAYES?NDE GELD?M ?OOK SEVD?M YA?IM 18 GENELDE HEP ??DE OLDU?UM ???N PEK HOB?LERE FIRSAT KALMIYO TEK YAPAB?LD???M TV OLUYO B?R?OK ??NSAN G?B? FOB?ME GEL?NCE HAYATDAK? EN B?Y?K FOB?M YALNIZLIK YANLZ KALMAKTAN ?OK KORKUYORUM HERHANG? B? YERDE YALNIZ KALMAK DE??L AMA ANLATMAK ?STED???M B?RG?N HAYATDA YALNIZ KALMAKTAN SEVD?KLER?MDEN AYRI KALMAKTAN KORKUYORUM B?T?N ?NSANLARDA OLDU?U G?B? BENDE YALANDAN VE ?HANETDEN NEFRET ED?YORUM ??DE BUKADAR ARKADA?LAR AKLIMA BA?KA B??? GELM?YO AMA MERAK ETD???N?Z OLURSA SORUN CVP VER?R?M
S?ZLERLE TANI?MAYI 4G?ZLE BEKL?YORUM ARKADA?LAR BASH BASH
Ara
Firari Fırtına
Hoş Geldiniz ...
YARGIÇ
HoŞgeldİn Derya Aramiza Bu Ne GÜzel Bİ AÇiklamadir BÖyle Öncelİkle Bu AÇiklamalar İÇİn TeŞekkÜr Ederİm
Ara
HAYLAZ
R?ca Eder?m Be?enmen?ze Sev?nd?m
Ara
ѕqρα кJмя
ojjgeLdn Big Grin
Ara
tuti
Hoş geldin...
Ara
YARGIÇ
Evet Bİ Daha Okudum İstanbuldasin He Bak Bak Yanlizliktan Nİye Bu Kadar Korkuyon Sen Korkma Kis BİŞey Olmas
Ara
RomantiK_Genç
Derya hoş geLdin valla roman yazmışsın Rolleyes
w00w
aramıza h.g derya. umarım bizi ve forumumuzu seversin.
Ara
HAYLAZ
Ho?buldum Arkada?lar S?tey? Ger?ekten Be?end?m ?okk Ho? Tab? S?zlerle Beraber Daha Ho? Oluyo Bu Arada Yargi? Korkmamin Sebeb? B?g?n Sevd?kler?mden Ayri Kalma Korkusu Sevd?kler?m Olmadan Yapamam ?lg?n?ze Te?ekk?r Eder?m Arkada?lar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar... MehmetA 26 1,259 04-13-2022, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: wildfang
  duygusuz com daki tüm duygulu arkadaşlara selamlar mustafa197937 7 292 04-12-2022, Saat: 08:42 PM
  hepinize selamlar olsun romantiq_exelance 20 603 04-12-2022, Saat: 03:52 AM
  SeLaMLaR LALE_DEVRI 18 530 04-11-2022, Saat: 09:30 PM
  Herkese selamlar arkada?lar DEko 9 495 04-11-2022, Saat: 12:15 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:42 AM