:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ooff yha çok kötüüm napıcm bilmiom fikirlerinizi bilmek istiyorum...:(:(
sunset_94
yhaa benm çıktıım çocukla aramısda bi sorun oldu ayrıldkk ve 3 ay önce fln barıştk ayrılma samanını saymasan 8 aydr birlikteiss vee 2 gün önce fln öğrendmkii bi idda içn bi kısla çıkmşş bn öğrendmm bunu çok özürdilio bana naparsnn yap kabulüm ama ayrılma dio kankasıdaa 2 gn çıktılar o senii sefio ayrılma dio benm kankam desn iddamş gerçktn sefmemiş kısı affet bu defa gene dioo ama benmm kalbmm acıo bu nedenlerdn dolı ondn ayrılcm diee burdnn gidioduu kosovaya bi kulüpdn teklf gelmşş bende dayanaamadmm kankamda öle diince bi o diil herks affet dedi affetdm sizcee doğrumu yaptmm ama içm hala acıoo affedemedm aslnda sissce napıım kalbimi hiçe sayp bitiriim mi ama bitince nerdese yaşıamıoomm off ltfn bi yardmm edn yorumm yapn sizz olsanzz napardnssSadSadSadConfusedmiley13:Sad:Sad:Sad:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşım yine en iyisini sen bilirsin ama affetmek büyüklüktür sende bir büyüklük gösterip affet ve ayrılma sen onu gerçekten seviyorsun belli oda sen gerçekten sevmese özür dilemezdi ben sana ayrılma derim.
Ara
sunset_94
hmm saolasnn yorum içnn eft hemde ölüme sefiomm onuu yhaa ooff inş. ii yapmışmdr pişmann olmm asla affetmesedm demm...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşım dediğim gibi seni sevmeseydi özür dilemezdi bir söz vardır mutlaka duymuşsundur her aşk birkez affedilmeye değer diye inşallah pişmanlık duymazsın hayatın boyunca yüzünün gülmesi dileklerimle...
Ara
Patikli_Penguen
her insan bi şansı hakeder bnceWink
Ara
ayseciXX
hmm.. bu sefer affet ama yine yaparsa affetme
Ara
END PASSENGER
ya boş ver gitsin ne hali varsa görsün. ayrıl gitsin sende bir başkasını seversin olur biter.takma kafana
Ara
sunset_94
yha hepinisee saoln yorum yasdııns içn end passenger böle bi yorum yasmışsn ama aşk denn şey şak die bitmio ayrılmaıı denedm ama içm acıo napıcamı bilmediim içn yasdmm sen olsn böle yapardn demekki yrm içn çok tşk...
Ara
chatlaq
her insan bi ekre affedilmeye değer ama ikikere affetmye değmessTongue

ßen bşi dmijjm :S
Kötü yapmıŞh bi iddia için biRiyLé asLa ÇıkmazDım eer böle bşi yapsydı svdiim koLay koLy affetmezdim .. ama sen blrsin ...
Ara
ceylan gözlü1
END PASSENGER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya boş ver gitsin ne hali varsa görsün. ayrıl gitsin sende bir başkasını seversin olur biter.takma kafana

katılmıyorum öle şey olur mu kız gerçekten seviyo belli unutmak, başkasını sevmek o kadar basitmi arkadaşım bencede herkes bi şansı hakeder ama aynısını bir daha yaparsa affetme ben seni anlıyorum canının ne kadar yandığını bırakamıyosun maalesef sevince bırakma sen o da seni seviyomuş sevmese özür dilemes
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vedalaşmayı bilmek MasaL_perisi 4 521 05-29-2007, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: Lacrimosa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:08 PM