:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seref abı afedersın :D:D
EndLess
Nerden basLıcam bıLmıyorum..

BıLen BıLır Ben FutboL Oynuyodum..Yanı SakatLanmadan Once..Neyse..Bugun Is Cıkısı Eskı GunLerı Yad Edım dedım.MahaLlede. 8 9 YasLArında CocukALr Top Oynuyodu..MahaLlenın..Urkutucu dedesı..Seref Abıde..Balkondo oturuyodu cocuklaırn topu balkona kacmıs ..kesmıs topu bende mahalleden gecerken oturuyolardıç..bakkaLdan bı top aldım amacım ıkı dakka top oynamaktı..Big GrinBig GrinBig Grin

Sonra Kursa gıdıcem...Neyse..Adam seslendı YıLmaz..Top Oynama keserımd eıd bende kes yıen alırım bı tane dedım sne bılırsın dedı..ıcerı gıttı..Neyse..Maca BasLAdık...Topa Bı vurdum..Gıttı Adamın evının camını kırdı..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin cama cıktı tabı ben vınnn durumuyum orda Big GrinBig GrinBig Grin

ÖLe ıste KazmaLasmısım Big GrinBig Grin Hıc bıseye degılde..uLan barı topla bırazz oynaszaydıkBig GrinBig Grin ;Demı ama..ILk sutta camı kırdım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin her halde.Bı akc gun ugramam mahalleye Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
.. :d :d :d ...
Ara
Seyduna
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:oyy benceDE uğRAMA Smile
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.. :d :d :d ...

Sadece Bu Kadarcık mı ...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:oyy benceDE uğRAMA Smile

Ugramam kı Zaten Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Big Grin Big Grin Big Grin ahahaha geçmiş olsunnn Şeref amcaya Big Grin
Ara
EndLess
Sımdı o camın Parasını ben nasıL odıcem Barbıe...SadSadSadBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
icon10.gificon10.gificon10.gif ToPa vurMayı ßiLmeZseN oLaCaÄžı ßu seRs! Tongueicon10.gificon10.gif
Ara
EndLess
HakLosın Aynur AbLa Kazmayım Ben Kazma....(SadSad
Ara
speedy_girl
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HakLosın Aynur AbLa Kazmayım Ben Kazma....(SadSad

icon10.gif seN DaHa ii ßiLirSin icon10.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:01 PM