:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siz aşkınız için ne yaparsınız
riukeen
Aşkım için ona açılacağım güne kadar bekler bekler beklerim Big Grin
Ara
Masal_yuzLu
valla onun için yemek
yerim su içerim

uyurumTongue

yapılması gereken ne varsa yaparım eheheh
Ara
кαηαтѕı@zı@м
çiğ köfte yaparım

oldumuSmile
Ara
hüzünumuttur
güzel bi soru ama ben bunu cvplıyamam düşünmek bile yaralarımı deşiyo
Ara
MorciveT
Bence çok yanlış bir düşünce. Evde bir çiçek beslemiyorsun; bu gülümsemeler, tebessümler de neyin nesi?

Aşk başlı başına bir gülümsemedir zaten, bunun için bir çaba göstermek aşık olmadığın halde kendini zorlamaya benzer.

Neden aşk için birşeyler yapma ihtiyacı duyuyorsunuz ? Bence aşk nedir tam olarak netleştirememişsiniz aklınızda ya da gerçekten aşık olamamış ve olmak istiyorsunuz.

Şimdi ben çıkıp: ''Aşkım için ölürüm'' desem Smile çok saçma olur... Yalan olur... İlk gördüğüm kıza '' Seni seviyorum'' desem eee bu da yalan olur... Şimdi ben karşımdaki insana aşık olmadığım halde birşeyler yapma ihtiyacı mı duymam gerekli ? Hadi aşık olduğumu varsayalım, şimdi mi bişi yapmam gerekli? Ne yapmalıyım hiç yapmadığım birşeyler yapıp, kendimden taviz verip, kendi kişiliğimden mi sıyrılmalıyım ? Ya da kendim gibi olup, kendimi sevdiğim gibi mi sevmeliyim ?

Dip Not: Aşık olan birisi başkasından, ''Bu nasıl birşey'', ''Ne yapmalıyım'', '' Ne yapardınız ? '' gibisinden cümleler kurmaz. Nedeni çok basit, aşık olan kişi zaten tanımını içinde hissediyordur... Aşık olmayan kişi de merak ediyordur Wink

Sözler yanlış anlaşılmasın lütfen.
Ara
piko
guzel kardesım ben askım ıcın herseyı yaparım dıyım demesınede pekı askım dedıgım kısı benım ıcın ne yapar bırde orası var asıl kuru kuru olan karsındakı ınsan bısı yapmadıgı halde senın yapmandırBig Grin
Ara
_AL0n3_
seviosam -kii o da beni seviosa aşk enqeL tanımaz =) beLLi şeyLeri yaparm.değer verrm kymetni bLrm ama o da bLrse...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ask zaten basli basina fedakarliktir arkadaslar asik olmussaniz butun fedakarliklari goze almissiniz demektir . Mesuta katiliorum bende Smile
Ara
chatlaq

Ama artık kmseye ßu KadaR değéR wéRmiOrm .. yani şu aNKi duruma göre onun beni ne kadar svdiğine , bnm onu svdiğime ve onun bana yapabilecklerine bağLı :S + ne ypablrmki... bnm ypmam greken ne vrsa yaaprım yani ama onun için ne yprdın flan diince yhani drp drrken ne ypablrm ki :S

onn iyi kötü her zmnnda ynnda olurum..
kötü zamanlarında destek veririm , her zmn yrdım edrm
mutlu olmasını sğlrım herkes gibi ...

:S

hayatımda hiç dşünmeden cnımı vereblceim bi kişi vardı ..
ama artık bnm ßu kadar ÇoK sevdiğim biri olmdığı içiN :S

yha su ansıL bi soru yha saçma :SBig Grin
Ara
riukeen
hiçbi dediğini yapmam Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkın için ne Yaptın ? eLyos 13 2,264 06-17-2011, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: blade17hakan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi