:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey... ?alsana B? ?arki...
in_love_girl
11gi0ht3.jpg

::?L?m ?yLe g?r?Lt?L? ?yLe g?r?Lt?L? geLir ki duyamazs?n, fark?nda biLe oLmazs?n::.

BEKLENMED?K B? AN... ?OKMU FAZLA ?EY ?ST?YORUZ HAYATTAN.. DUR !
DAHA BA?LAMADI SON ?ARKIM.. DUR DED?M... EZBERLEYEMED???M S?ZLERLE B?R ?ARKI G?B? S?RD?RD?M HAYATI(YADA S?RD?RMEYE ?ALI?TIM). DUR ! DAHA ALI?AMADIM B?LE M?Z???NE. DAHA AYAK UYDURAMADIM. NE ?ABUK GELD?K SON ?ARKIYA. DAHA H?? B? S?Z DUYAMADIM. KULAKLARIMDA ?INLAMA VAR. H?SSETT?N M? BAK KALB?M DURUYOR YAVA? YAVA?. ATI?LAR SESS?ZLE?T?. YOK YOK SUSMA. ?AL. YEN? B? ?ARKI A?. EN SESL?S?NDEN EN NE?EL?S?NDEN. HAYIR OLAMAZ. B?T? DEME BANA. ANLAYAMADIMK? H?? B??EY.. D?NLEYEMED?MK?...

YEN?DEN BA?LAT. YEN?DEN...
AKMASIN BU SEFER G?ZLER?MDEN YA?. YOK YOK H?? B??EY ?ZEMEZ BEN?. ACITAMAZ CANIMI BUNDAN SONRA. SONUNA MI GELD?K Y?NE_?
HAYIR HAYIR. B?TMES?N. KULAKLARIM PATLAYANA KADAR ?AL.SON SES OLSUN. EN SON SES. A?TINMI_?
BEN NEDEN DUYAMIYORUM PEK? ? NEDEN ANLAYAMIYORUM. KULAKLARIM ?INLIYOR SADECE. KALB?M YAVA?LIYOR. BEN H?SSED?YORUM.SEN H?SSETT?NM?_?
DAMARLARIM ?EK?L?YOR BAK! ?L?KLER?ME KADAR ??L?YOR SO?UK. G?R?YORMUSUN_?
B? CEVAP VER. SUSMA.SUSMASANA..
YOKSA DUYMUYORMUSUN BEN?_?
NEREYE G?D?YORUM BEN. HEY TUTSANA BEN?.BIRAKMASANA. NEREYE BAKIYORSUN SEN. N?YE A?LIYORSUN. YETER SUS. ??MD? ?ALMA ?ARKIYI ?STEM?YORUM. BEN NEDEN DUYAMIYORUM_? YA SEN,,SEN NEDEN ANLAMIYORSUN BEN?_? O BA?INDA DURDU?UNDA K?M?
HEY SANA D?YORUM !
GELSENE BURAYA,A?SANA Y?NE ?ARKIMI. A?LAMASANA YAA..
K?ME A?LIYORSUN SEN. SUS B?RAZ. ZATEN B??EY ANLAYAMIYORUM. KES SES?N? DED?M. HEY.!
NEREYE G?D?YORUM BEN HEYYYY....
DAHA S?ZLER?N? B?LE ANLAYAMADIM ?ARKIMIN. BAKSANA BANA BE. TUTSANA YAKAMDAN,,ETE??M?N UCUNDAN...BEN? ?A?IRIYORLAR. TUTSANA KOLUMDAN. YAKALASANA BEN? HAYATTT...
HEY SANA D?YORUM. HEEEYYYY......

//--AYL?N--//

resim i?in tatl?_cad? /nurdan/ a t?kLer....
Ara
Firari Fırtına
Sad Çok güzel .....
in_love_girl
ÜzüLme be fırtınam... Deymez..
AcıLara biLe güLümsemeyi öğrendim bn Smile

Beyenmene sevindim...
Ara
Firari Fırtına
Elden gelen bişey yok ...Sad
in_love_girl
Var asLındada... Yok işte biliyorum...
Ara
Firari Fırtına
Kararını iyi ver , çelişkiye düşme karamsar olma , hayat senin hayatın ...
in_love_girl
HakLısın...
Ara
Firari Fırtına
Hep haklıyız ama hakkımızı veren yok . Bari kendi hakkımızı kendimiz alalım dimi ???

Neysee sizi daha fazla yormuyayım ...İyi eğlenceler.....

Sevg ...
in_love_girl
Yine hakLısın be fırtınam...

Gece gece yine açıLdım işte. Kusura bakma..

Sanada cnm...
Ara
Firari Fırtına
Yani anlam şu ....

Burası açık bir forum , fazla açmayalım yüreğimizi anlıyormusun . O açıdan yani ... Sınır şart ...

Sevg ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:30 AM