:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cinayet!
soyle
Gecenin karanlıgında yagan yağmura rağmen yürüyoruz etrafta sadece köpek havlamaları birde 3 arrkadaşım var mümkün olduğunca hızlı gitmeye calısırken bir aracın devrilmis oldunu gördük yanına yaklasırken aracın yanında yerde yatan bir adam görmemizle hemen oraya yogunlaştık adamı yasıyormu diye gögsüne ellerimi bastırdıgımda birden kanlar sızmaya basladı onlarda elime bulasmıstı adam belli ki vurulmus yada bıcaklanmıs dememe kalmadan furkan yerde silah buldum dedi ve silahı getirdi silahı 2 3 metre ötesinde bulmustu galiba onu vurup silahı buraya atıp kacmıslardı tam o sırada polis geldi bizde cesedin başında bekliyorduk çünkü bu durumda kacarsak suçlu olarak görünecektik.

Polis ifademize almak için bizi karakola götürdü.İlk ifade benden alındı; biz sadece eve gidiyorduk kaza yapmıs aracı gördük ve icinde yardıma ihtiyacı olabilcek kimse varmı diyerek yanına gittik sonra yerde yatan adamı gördüm yasıyormu derken üzerinde kan felan olmayınca bende yasıyor mu diye elimi koydum baskı yaptim bi anda kanlar dışarı çıktı elime bulastı sonrası bu komserim

Komser: Peki olay bölgesinde silah ,bıcak gibi ölüme yol acacak alet varmıydı?

Cesur:Komserim bi silah buldu furkan onuda size teslim ettik

Komser: Peki silah olay yerinde nerde bulunuyordu?

Cesur:Komserim Gördügüm kadarıyla silah 2 3 metre uzaktaydı

Furkan:Eve gidiyorduk kaza yapmış bir aracı gördük ve yardım için yanına gittik sonra yerde birini yattıgını gördük adam silahla vurulmustu komserim galiba hepsi bu kadar

Komser: Pekala öylese cesede 4 kursun sıkılmıs olay bölgesinde bulunan silahta ise 15 mermi var hic mermisi sıkılmamıs üstelik cesette bulunan mermiler silahtan cıkanınkiyle aynı degil buna ne diyceksin?

Furkan:Valla komserim orasını bilemiycem ama olanlar buydu

Kemal:Eve gidiyorduk ki kaza yapmıs aracı görüp insalık namına yardımına kostuk

Komser: Peki madem öyleyse o olayda furkanın dedigine göre sen neden uzak durdun olaydan senin hic parmak izin yok?

Kemal:Komserim ben kan görmeye dayanamam onun ben arkamı döndüm bakmadım herseyi 2 si yaptı.

Bu olayI siz olsanız nasıl çözersiniz bu tamamen benim kurgumdur baska yerde bulunmaz amatör bi yazı oldu ama idare edin Smile)
Ara
ZeNabiN
güzel olmuşSmile bi düşünmem lazımSmile
Ara
soyle
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel olmuşSmile bi düşünmem lazımSmile
saol biraz amatörce oldu ama Sad saol bul bakalım sen olsan bu cinayeti nasıl cözersin Smile)Confusedmiley33:
Ara
can yoldaşım
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yetrli bi açıklama oldumu Big Grin
Ara
Seyduna
Kemal:Komserim ben kan görmeye dayanamam onun ben arkamı döndüm bakmadım herseyi 2 si yaptı.
oyy SmileSmileSmileSmile Allh iyliğini versin valla
Ara
soyle
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kemal:Komserim ben kan görmeye dayanamam onun ben arkamı döndüm bakmadım herseyi 2 si yaptı.
oyy SmileSmileSmileSmile Allh iyliğini versin valla
bilemedin..
Ara
вöğüятℓєηℓι_&#1
yazık nan suç çocukların üstüne kaldıBig GrinBig Grin
Ara
_-<>Z£YN3P<>-_
komedi yha...
Ara
fifiX31
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gecenin karanlıgında yagan yağmura rağmen yürüyoruz etrafta sadece köpek havlamaları birde 3 arrkadaşım var mümkün olduğunca hızlı gitmeye calısırken bir aracın devrilmis oldunu gördük yanına yaklasırken aracın yanında yerde yatan bir adam görmemizle hemen oraya yogunlaştık adamı yasıyormu diye gögsüne ellerimi bastırdıgımda birden kanlar sızmaya basladı onlarda elime bulasmıstı adam belli ki vurulmus yada bıcaklanmıs dememe kalmadan furkan yerde silah buldum dedi ve silahı getirdi silahı 2 3 metre ötesinde bulmustu galiba onu vurup silahı buraya atıp kacmıslardı tam o sırada polis geldi bizde cesedin başında bekliyorduk çünkü bu durumda kacarsak suçlu olarak görünecektik.

Polis ifademize almak için bizi karakola götürdü.İlk ifade benden alındı; biz sadece eve gidiyorduk kaza yapmıs aracı gördük ve icinde yardıma ihtiyacı olabilcek kimse varmı diyerek yanına gittik sonra yerde yatan adamı gördüm yasıyormu derken üzerinde kan felan olmayınca bende yasıyor mu diye elimi koydum baskı yaptim bi anda kanlar dışarı çıktı elime bulastı sonrası bu komserim

Komser: Peki olay bölgesinde silah ,bıcak gibi ölüme yol acacak alet varmıydı?

Cesur:Komserim bi silah buldu furkan onuda size teslim ettik

Komser: Peki silah olay yerinde nerde bulunuyordu?

Cesur:Komserim Gördügüm kadarıyla silah 2 3 metre uzaktaydı

Furkan:Eve gidiyorduk kaza yapmış bir aracı gördük ve yardım için yanına gittik sonra yerde birini yattıgını gördük adam silahla vurulmustu komserim galiba hepsi bu kadar

Komser: Pekala öylese cesede 4 kursun sıkılmıs olay bölgesinde bulunan silahta ise 15 mermi var hic mermisi sıkılmamıs üstelik cesette bulunan mermiler silahtan cıkanınkiyle aynı degil buna ne diyceksin?

Furkan:Valla komserim orasını bilemiycem ama olanlar buydu

Kemal:Eve gidiyorduk ki kaza yapmıs aracı görüp insalık namına yardımına kostuk

Komser: Peki madem öyleyse o olayda furkanın dedigine göre sen neden uzak durdun olaydan senin hic parmak izin yok?

Bu olayI siz olsanız nasıl çözersiniz bu tamamen benim kurgumdur baska yerde bulunmaz amatör bi yazı oldu ama idare edin Smile)

guzelmisss sen yazarmısınnConfusedmiley14:
Ara
WagNeR
bidaha bidaha bidaha heeyyyyBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 05:45 PM