:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkleri neden sevmezler
AfrâsyâB
geçmişiyizde kartal geleceğimiyiz orasını allah bilir.
siyasiler rant kavgasındayken gelecekleri değilde kendimizin sonu oluruz ancak benden bu kadar sonra sinirleniyorum tansiyonum çıkıyor
Ara
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geçmişiyizde kartal geleceğimiyiz orasını allah bilir.
siyasiler rant kavgasındayken gelecekleri değilde kendimizin sonu oluruz ancak benden bu kadar sonra sinirleniyorum tansiyonum çıkıyor

ayran Ic gecerBig GrinBig GrinBig Grin

Ben Sıyasete Pek buLasmamda..Tutamadım kendımı konussam..Cok kufrederım bılın mı onun ıcın susalım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
history
Sevmedikleri bilinen bir gerçek, bakın gündemde 301. maddenin kaldırılması var.Avrupa ve Avrupalının iki yüzlülüğü bilindiği halde bizdeki Avrupa aşkını hala anlamış değilim...

Ara
MaNeSiA
siyasi bi konu değil
lütfen siyaset konuşmayalım
Ara
history
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siyasi bi konu değil
lütfen siyaset konuşmayalım

Türk kimliğimi korumanın nasıl bir siyasi konu olduğunu anlayamadım.301. madde ise Anayasal bir konu, kaldırılmamasını istememenin ve destek vermeninde siyasi olsada sonuna kadar arkasında olduğumu deklare etmem, benim kimliğimi korumak amaçlıdır.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene.....:kk:
Ara
MaNeSiA
allahım sabır ver
konuyla alakalı tek cümle bulamadımBig Grin
Ara
RAMSES
Ya SEver YA terkederr ??
Ara
Kür ŞžÃ¢d
Atatürk'ün söylediği sözlerden biri daha... Bu konu için daha anlamlı: Muhtaç olduğun kudret DAMARLARINDAKİ ASİL KANda mevcuttur!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:06 PM