:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?nah?m?n ?z?yse Bu SEVDA...
ROSE
Sevdan?n mevsimi yokmu? me?er. Apans?z ?al?yor insan?n kap?s?n?. Yoksa sessiz, sedas?z geldi de ben mi fark etmedim!...Ama benim y?re?im hazan mevsiminde. G?ne?in do?du?unu s?k?a g?remiyorum. Ya?murun ard?ndan do?an g?ne? sen miydin yoksa? Seni tan?mam ne ?ok zaman?m? ald? bak...??ini ac?tt?m m?? ?zd?m m? seni? Tan?d?k bir sima de?ildin ki...Seni farkl? iklimlerde arad?m ama bulamad?m.G?ne? ?imdi do?mak zorunda m?? Yak?n?ndaki ay, y?ld?zlar,bulutlar, samanyolu bu ????? g?r?rse bir g?n seni g?ky?z?nden ihra? etmezler mi? Oysa t?m sevdiklerin g?ky?z?nde de?il mi?...

Sevda tohumlar? ye?ermeye ba?lad?. Belki bir g?n ?i?ek a?t???n? da g?rece?iz. Ya ya?mur ya?mazsa topra??na, ya g?ne? ?????n? esirgerse!... Biliyorsun ki uygun ?artlar olu?mazsa ?i?e?in a?t???n? g?remeyiz. ?ok mu ge? olacak? E?er zamans?z ?i?ek a?arsa bir g?n; emin ol ki fazla ya?ayamaz solar gider...Oysa o 4 mevsim a?mak, buram buram kokmak ister yanl?z senin i?in...

"Ger?ekle?tirece?im ?eyleri uygulama cesareti, yapamayaca??m ?eyleri kabul etme g?c?, ikisinin aras?ndaki fark? g?rmem i?in anlama sa?duyusu ver "
diye dileklerde bulunuyorum allahtan. Acaba bir kaderi mi ya??yorum? Yoksa tesad?f m?? E?er kaderse ad?; aln?m?za yaz?lan? ya?ayaca??z. Belki mevsimsiz ya?anan bir sevdan?n g?nah? da b?y?k olur. Ama olsun. G?nah?m?n ?z?yse bu sevda ; cezam cehennem olsun raz?y?m ...
Ara
YaRaMaZ
Acaba bir kaderi mi yaşıyorum? Yoksa tesadüf mü? Eğer kaderse adı; alnımıza yazılanı yaşayacağız. Belki mevsimsiz yaşanan bir sevdanın günahı da büyük olur. Ama olsun. Günahımın özüyse bu sevda ; cezam cehennem olsun razıyım ...

dıyecek bısey yok..saten bu sozler herseyı anlatmıs cnm elıne yuregıne saglık..
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim sağol sende canım.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 510 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 459 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 465 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 348 04-08-2022, Saat: 11:03 AM
  Bu Mu Sevda (sahibine) eRCi 20 1,334 04-08-2022, Saat: 09:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:41 AM