:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayatımın Senaristi Olmak İsterdim....
asi_ve_mai
Söylenecek çok şey var aslında. Ama nerden başlasam bilemiyorum. Belkide bunun için uygun kelime bulamıyorum. Yada henüz lugatlara yazılmamıştır kendimi anlatabileceğim kelimeler.
Nedense rahat hissediyorum kendimi. İçimde yanan bir ateş var biliyorum ama canımı yakmıyor. Kim bilir akan gözyaşlarım serinletiyor içimi. Neden sonra yüreğimin dehlizlerinde kayboluyor ateşim. Ama biliyorum orada bir yerde hala yanıyor ve hissedebiliyorum.
Acaba gözyaşları bunun bir çaresi mi_? Yoksa hekimler de mi kandırıyor kendini_? Aşk aslında hastalığın ta kendisi mi veya beyin hücrelerim mi aşkın esiri_?
Aslında o kadar çok soru var ki beynimde, bunlar sadece özetleyicisi. Ki bunarı yazabilmek; işte bu aktörün sahnelediği oyunun en can alıcı yeri. Asıl soru şu; yaşayabiliyorsan yazarsın, peki ya yazabiliyorsan_?
Hayatımın senaristi olmak isterdim. Kendim yazıp, kendim yönetip, kendim oynamak. O zaman aşklar aşk olarak, nefretse unutulmaz kin olarak. Şimdi kim gerçekten nefret ettiğini veya yürekten sevdiğini söyleyebilir ki_? Unutulmaz beraberlikler nefretle başlar....
Benim seni sevdiğim gibi. Şimdi hayatımın senaristi olarak bana geri dönmeni yazmak isterdim ve senin de tereddütsüz rolü kabul edip oynamanı. Seni bekliyorum ama bu bir film değil ve ortada bir rol yok. Sen yüreğinle oyna, ben seçimimi yaptım ki;
YÜREÄžİM ORTADA.

asi_ve_mai
30.03.2008
Ara
€BeRimSin
Dublörüm yok benim
Hasretimi,yaşayarak oynuyorum
Repliğe gerek yok
Oynayarak ezberliyorum

Yüreğine Sağlık ..
asi_ve_mai
teşekkürler hasan okuyan gözlerine sağlık...
Ara
€kim Rüzqarı@
Hayatımın senaristi olmak isterdim. Kendim yazıp, kendim yönetip, kendim oynamak. O zaman aşklar aşk olarak, nefretse unutulmaz kin olarak. Şimdi kim gerçekten nefret ettiğini veya yürekten sevdiğini söyleyebilir ki_? Unutulmaz beraberlikler nefretle başlar....

SüpeRdi ..

Yüreqine saqLık .. Smile

Ara
asi_ve_mai
€kim Rüzqarı teşekkür ederim
okuyan gözlerine sağlık beğenmene sevindim...
Ara
Sevgi-Murat
aşk bir sudur içmeye doyamazsım ama içmemek için elinden gelenş yaparsın ya aşk hem cok güzel hemde cok kötü yani anlamal cok zor ok bys
Ara
Aşksı@z
Güzel bir paylaşım ellerine yüreğine sağlık
Ara
soyle
cok tesekkurler
Ara
sonsuz_aşkı@m
Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesin,
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin,
Ne olurdu her seven sevilse sanki, bu dünyada aşktan güzel ne var ki,
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.
Ara
asi_ve_mai
sonsuz_aşkım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesin,
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin,
Ne olurdu her seven sevilse sanki, bu dünyada aşktan güzel ne var ki,
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.

bu güzel eşliğin için teşekkür ederim arkadaşım
okuyan gözlerine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşık olmak.. ZencefiL 2 540 03-22-2011, Saat: 10:03 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Ben sen olmak istiyorum..... ufuk_can 4 1,108 01-16-2009, Saat: 03:30 PM
Son Yorum: ufuk_can
  Dostuna Aşık Olmak ?? sheytaan_kiz 0 525 12-21-2008, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: sheytaan_kiz
  Seninle Var Oldum....Seninle Yok Olmak İstiyorum. ÇiLeK 13 1,724 09-17-2008, Saat: 10:59 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 02:48 AM