:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirik Kalb?m Ve Sen!!!
ÇiLeK
Seni ve seni karn?nda ta??yan bu ?ehri ??kar?yorum kalbimden. Sevgilimi elimden al?rken sahte ger?ekler sunan sundu?u ger?eklerle sevgililerimi bana delil olarak g?steren di?er kirli ?ehirler gibi bu ?ehri de ??kar?yorum kalbimden. Ama seni de?il. ??ren? hikayelerle sevdi?i kad?nlar? en iyi ?ekilde malzeme olarak kullanacak bu ?ehrin ?ekilsiz bahar cesedi olmayaca??ma dair kendimi saklay?p ??k?yorum bu ?ehirden.
Ya?ama sevincimi ad?ma ?iirlerime ve yaz?lar?ma a?t??? sonsuz sava??n so?uklu?unda bulunan bi?imsiz adamlara e?er onlar?n yan?nda olmazlarsa yom oyacaklar?n? sanan zay?f kad?nlar? ve bu insanlara ya?anacak yerler sunan bu ?ehri ve ?ehirleri ??kar?yorum kalbimden ama seni de?il. Onlar?n a?t?klar? sava?? tek ba??ma s?rd?rmeye mahkum olarak ve hi? bir ?eyi umursamadan bu so?uk ve karanl?k havaya kar?? t?rk?m? s?yleyip seni sevdi?imi hayk?r?yorum.
Baz? ?eyleri umursamaman?n kar??ndaki ki?iyi nas?l tahrip ve sinirlendirdi?ini bana ??retti?in i?in te?ekk?r ederim ey sevgili.
A?klar? hep kendi istedi?i ?ekilde ya?ayan insanlarla ve senin de kurtulmak istedi?in benden ve bu ?ehirden ??k?yorum. Ama senden de?il ey sevgili.
A?klar?n umutlar?n ve sevgilerin ?oktan se?meli sorulara ba?land??? o ?at? alt?nda bulmu?tum seni. Niye tan?d???m? niye geldi?imi bilen ve geli? nedenimi ger?eklik y?zeyine ??karan bir do?an vard? senin. Ki?ili?inde yinede senin ola?an ?st? yap?c?l???na kar??n benim kahrolas? iyimserli?im ve baz? konularda ?ekimser kalmam ve bununla beraber b?t?n sorumluluklar? ald?n benden ve sonra ?st?me b?rak? verdin. Bu da g?zel bir olayd? a?k?m?z i?in.
Bir Per?embe g?n? sabah? i?ime att?n g?zlerini ve yine bir Per?embe ak?am? kopard?n benden. Gizli s?rlarla doluydu g?zlerin. Yan?p s?nen okyanus fenerlerinden dalgal? bir sonbahar g?n? u?an mart?lar ne anlarsa onu anlad?m g?zlerinden.
Bunun sonunda hayat? hep tersindin alg?lamaya ba?lad?m. Ve ?rnek olarak ta per?embeleri art?k hi? sevmez oldum.
?sminde ta??d???n s?fat? al?p i?inde seni ta??d??? i?in yine ?teki ?ehirler gibi tutamad???m bu ?ehirde kalan ismini kalbim de yo?urup kal?yorum her Per?embeleri.
A?klara kapat?lm?? kalbimin kilidini a?an yeni zaman ?ilingiri oldu?unu hay?r anlatamam kimseye. Egemenli?imi bile sana b?rak?r?m, ama yinede kimseye anlatamam. K?r?k neyden ?flenen a??kl? ?ark?lar?n y?re?imde izleri olan gizemli g?zlerini anlatamam.
Sanki mavi bir g?l gibi ?? ayda b?y?tt???m?z nadide ?i?e?imizi bir Per?embe g?n? erittin yok ettin. O k?pk?rm?z? dudaklar?nla ve s?zlerinle darmada??n ettin o mutlulu?umu, ama unutmak ki sen her zaman benim kalbimde ki en g?zel mai bir g?ls?n.
Her yer kirlenmi? insanlarla kirli olsa bile biliyorum ki sen hala ilk do?du?un g?n ki bir bebek kadar saf temiz ve d?r?sts?n bunu unutma g?zel insan. Ve g?zel sevgili.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Çilek....
Yüreğine sağlık arkadaşım...
.................................
Bende Peri insan olduğuma göre unutmam...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 528 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Kirik Kalbim Ve Sen!! ÇiLeK 3 356 04-11-2022, Saat: 01:54 PM
  Kizma Kalb?m Bana...?ht?yaci Vardi Buna............. eRCi 1 326 04-02-2022, Saat: 08:58 AM
  Kanadı kırık melek... YasSmin 2 438 06-22-2011, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: YasSmin
  Kırık bir AşK Hikayesi MeLeksi 1 439 12-03-2010, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: korkusuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:44 AM