:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?kayee Herkes Davetl? L?tfen
Masal_yuzLu
son Big Grin dedik anlamyo
Ara
isyanbitmez
tam bu sırada fark ettiler ki artık onlardan çıkmıştı ipin ucu ya ipin ucunu keseceklerdi : ) ya da bırakıp gideceklerdi. sonları sevmiyordu çünkü bünyesi. hep söylenecek bir şeyler olmalıydı. anlamamazlıktan gelmeye devam etti...........
p£r!k!z!
neyse abijim sen devam ettt =))
Ara
EyLuL
yok sayfa 7 ye kadar okudum aklim karisdi devam etmiyom okumayaBig Grin
Ara
sinadicleli
Ama birg?n a?klar?n?n da yalan oldu?unu anlam??lar ??nki aradan y?llar ge?tikten sonra peri insan o?lunun k?t?l?kleri kar??s?nda yapabilecek bi?eyin kalmad???n? anlam?? riyakarl?klarla dolu olan hayat?na girmekten vaz gemi? ve insano?lunu orada yanl?z ba??na b?rakm??.yaln?z kalan insan neye sar?laca??n? kalbindeki o b?y?k bo?lu?u nas?l dolduraca??n? anlayamam?? ve neden diye sormu? kendi kendine.Bu soruyu sormaya ba?lad???nda anlam?? neden kaybetti?ini sevdi?ini.Asla kavu?amayaca??n? bildi?i halde sevmi?ti ??nki asla a?k?n kazanamayaca??n? da anlam?? oldu b?ylece.....
sinadicleli
bitti işte masalın sonu yeni bi masal başlatın hiç kasmadım başını okudum geçtim valla ne yalan söyliyeyim Smile
sinadicleli
bende niye duygusuz yazıyo ben aslında baya duygusalımdır Smile
bilgeis
duygulu............Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkes üstündeki arkadas hakkında yorum yapsın.... ro_ber17 0 631 05-13-2007, Saat: 08:20 AM
Son Yorum: ro_ber17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:45 AM