:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renkler H?kaye Ger?s
w00w
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN TE?EKK?R EDER?M KISACA WC
Big Grin rica ederim Big Grin
Ara
YARGIÇ
yazı çok güzel kardeşim eline emeğine sağlık.yine kalıplaşmış anlamlara verilebilecek en güzel cevap saklı içinde adına yakıştı.teşekkür ederim saygı sonsuzdur....
Ara
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaz? ?ok g?zel karde?im eline eme?ine sa?l?k.yine kal?pla?m?? anlamlara verilebilecek en g?zel cevap sakl? i?inde ad?na yak??t?.te?ekk?r ederim sayg? sonsuzdur....

d?kt?rm???s?n?zzz Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Önce insan olmanın vasıflarından bahsedelim isterseniz . Zorla ağzımı açtırmak isteyen bazı mahlukatlara bir çift sözüm olsun .

FırTına GöNüL sadece gönüllerde yüreklerde sevgi için paylaşımlarda vardır . Kendini bilmez ukala ve kişiliğini kazanmamış kişi ve kşilerle işi yokdur . Bu böyle biline . Kulaklara küpe olaki , ben terbiyemi ve yapıcılığımı hiç bir zaman sevgi adına ve gönül adına bozamam .

Arena boş , siz atın tutun . Suç sizde değil suç yönetimin kendisindedir . Muhatabımda yönetimdir . Takdirde onlarındır .

Sevg ...
isyanbitmez
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?nce insan olman?n vas?flar?ndan bahsedelim isterseniz . Zorla a?z?m? a?t?rmak isteyen baz? mahlukatlara bir ?ift s?z?m olsun .

F?rT?na G?N?L sadece g?n?llerde y?reklerde sevgi i?in payla??mlarda vard?r . Kendini bilmez ukala ve ki?ili?ini kazanmam?? ki?i ve k?ilerle i?i yokdur . Bu b?yle biline . Kulaklara k?pe olaki , ben terbiyemi ve yap?c?l???m? hi? bir zaman sevgi ad?na ve g?n?l ad?na bozamam .

Arena bo? , siz at?n tutun . Su? sizde de?il su? y?netimin kendisindedir . Muhatab?mda y?netimdir . Takdirde onlar?nd?r .

Sevg ...

BA?LIYORUZ HAZIR MISIN?
?nce insan olman?n vas?flar?ndan bahsedelim isterseniz .
HAYIR ?STEM?YORUM. SEN?N ?NSANLIKTAN NE ANLADI?IN HAKKINDA B?Y?K ??PHELER?M VAR. BU KONUYA H?? G?RMEMEM?Z SEN?N YARARINA OLACAKTIR. ?STELEMEYE GEREK YOK.

Zorla a?z?m? a?t?rmak isteyen baz? mahlukatlara bir ?ift s?z?m olsun .

ZORLA K?MSE K?MSEYE A?ZINI A?TIRMAZ. ZOR KULLANANLAR BUNU GENELL?KLE SUSTURMAK ???N YAPARLAR. MUHATAB OLMAZLAR. TEHD?TVAR? TAVS?YE EDERLER K???K! (BUNLARI B?R YERLERDEN HATIRLADIN MI?) ?EL??K?LER ?NSANI.

F?rT?na G?N?L sadece g?n?llerde y?reklerde sevgi i?in payla??mlarda vard?r . Kendini bilmez ukala ve ki?ili?ini kazanmam?? ki?i ve k?ilerle i?i yokdur . Bu b?yle biline . Kulaklara k?pe olaki , ben terbiyemi ve yap?c?l???m? hi? bir zaman sevgi ad?na ve g?n?l ad?na bozamam .

ALLAH A?KINA S?YLE K???K! BU KONUYA YAZDI?IN YORUMLA HANG? SEVG?Y? PAYLA?TIN VEYA BEN?M D??ER YAZILARIMA VERD???N CEVAPLA. KORKUYORUM SEN?N SEVG? TANIMINDAN DA. O SAYDI?IN N?TEL?KTEK? K???LERE VE BOZAMAYACA?INI S?YLED?KLER?N? YAPTI?IN YORUMLA ZATEN BOZMU?SUN VE N?TEL?KLERDE ?OK ?Y? UYMU? ?ST?NE.

Arena bo? , siz at?n tutun . Su? sizde de?il su? y?netimin kendisindedir . Muhatab?mda y?netimdir . Takdirde onlar?nd?r .

Sevg ...

SANDI?IN G?B? BO? OLSAYDI ARENA. SEN?N BUNCA MANTIKSIZLI?INI B?R?S? SANA G?STER?R M?YD?? MADEM ARENA BO? O ZAMAN ORAYI DOLDUR DEMEM BEN SANA K???K. KAR?IMDAK? K???DE HER?EYDEN ?NCE MANTIK BEKLER?M. MUHATABIN Y?NET?MSE ??MD? O KADAR LAFI Y?NET?ME M? ETT?N. BU B?Y?K AYIP OLUR DO?RUSU. YOK E?ER BANA ETT?YSEN NEDEN Y?NET?M? MUHATAP ALDI?INI S?YLED?N. PARDON SEN?N ???N? B?R AN ???N UNUTMU?TUM.

GELEL?M SONUCA ?STED???N G?B? YORUM YAP. ?EK?NME. NEFRET?N VE HIRSIN DA G?ZEL TARAFLARI VAR. YETER K? ?NKAR ETME K???K! KEND?N OL DOSDO?RU! BEN HER YORUMA A?I?IM HER YORUMA ALI?IRIM ANLATTIM SANA. VE HALA
SEVG?LERM??.............
Firari Fırtına
Beni bugün ikinci defa güldürdün yaaa , ezikliğin baş kralısın . Allahda seni güldürsün ezik . Devam et sen ...Smile

Eğer seni muhatap alığ yazmaya kalksam varya , sanırım kaçar gidersin burda . Ben yinede seviyemi bozmayacağım . Seviyesiz olmak bana göre değil . Saygı en güzel olanıdır .

Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
isyanbitmez
Y?NET?ME

?LK ?NCE BU.......
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Renklerle b?t?nle?en de?erler aras?nda anlam b?t?nl??? kaybolmu? , fakat yinede g?zel bir eser ortaya ??km?? . Komedi a??s?ndan s?per payla??m t?k.ler...SmileSmileSmile
SONRA BU......
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:de?messin ........
SONRA BU.........
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?nce insan olman?n vas?flar?ndan bahsedelim isterseniz . Zorla a?z?m? a?t?rmak isteyen baz? mahlukatlara bir ?ift s?z?m olsun .

Sevg ...
SONRA BU.........
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni bug?n ikinci defa g?ld?rd?n yaaa , ezikli?in ba? kral?s?n . Allahda seni g?ld?rs?n ezik . Devam et sen ...Smile

E?er seni muhatap al?? yazmaya kalksam varya , san?r?m ka?ar gidersin burda . Ben yinede seviyemi bozmayaca??m . Seviyesiz olmak bana g?re de?il . Sayg? en g?zel olan?d?r .

Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
SONRA DA BU..........

reputation_neg.gifRenkler H?kaye Ger?s?09-26-2006 11:55 PMF?rT?na G?N?LEziklere onay yok Smile Hehehehehe

VE BUNLARDAN SONRA SONU? NE? NE OLACAK TECR?BE PUANIM SIFIRLANIR. ??TE BURADAK? Y?NET?M?N ADALET? BU. BEN?M S?YLED?KLER?ME DE BAKIN HANG?S? DAHA A?IRDIR. HANG?S? DAHA SEV?YEL?D?R. BEN?M TECR?BE PUANI ?LE ???M OLMAZ. ?STERSEN?Z EKS? YAPIN. ZATEN SEVMEM K? BEN BU ?EK?LDE DE?ERLEND?R?LMEY?. BEN?M ???N BURADA ?NEML? OLAN ADALETT?R. Y?NET?M?N TARAFG?R TUTUMUDUR. DAHA ?NCE DE BUNU YAPMI?TI Y?NET?M. BU SEBEPTEN FAZLA ?A?IRMI? DE??L?M. AD?L OLMAK ?ST?YORSANIZ. E??T ?ARTLARDA DAVRANIN. ??MD? BEN?M MERAK ETT?KLER?M VAR. S?Z B?R CEZA OLARAK TECR?BE PUANIMI D???RD?N?Z(BUNU PEK TINLAMAM) SEBEB? NED?R? BEN?M S?YLED?KLER?MLE D??ER ?AHSIN S?YLED?KLER? ?OK MU FARKLI ?D?? YOKSA D??ER ?AHIS TARAFINIZDAN KORUMA ALTINDA MI? BEN BU ?EK?LDE KONU?MAYA, YAZMAYA DEVAM EDECE??M. B?R SONRAK? HAMLEN?Z NE OLACAK? EN FAZLA YAPAB?LECE??N?Z? B?LD???MDEN ?STED???M B?YLE B?R ?EY OLMASI DURUMUNDA T?M KONULARIMIN KALDIRILMASIDIR.......
isyanbitmez
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni bug?n ikinci defa g?ld?rd?n yaaa , ezikli?in ba? kral?s?n . Allahda seni g?ld?rs?n ezik . Devam et sen ...Smile

E?er seni muhatap al?? yazmaya kalksam varya , san?r?m ka?ar gidersin burda . Ben yinede seviyemi bozmayaca??m . Seviyesiz olmak bana g?re de?il . Sayg? en g?zel olan?d?r .

Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...
Sevg ...

BENDE HEP B?R ?EYLER EZ?KT?R. KALEM?NDEN KAN DAMLAYAN, ACILARINI SEVG?S?YLE YO?URUP BU ?EREF MEFHUMUNU UNUTMU? ?NSANLAR ARASINDA YA?AMAYA ?ALI?AN HER ?NSANIN B?R EZ?KL??E ?HT?YACI VARDIR. YOKSA KEND?N? KAPTIRIR G?DER VE ZAVALLILAR ARASINA KARI?IR GER?E?? G?REMEYEN.

B?R?N?N EZ?KL??? SANA NEDEN BU KADAR ZEVK VER?YOR ANLAYAMIYORUM NASIL BU DURUMDAN ZEVK ALB?L?YORSUN. G?L K???K G?L. BEN? BANA BIRAK. DEVAM ETME KARARIMI KEND?M ALIRIM. K?MSEYE SORMAM. TAVS?YE BEKLEMEM.

E?ER BEN? MUHATAP ALIP YAZMAYA KALKMADIYSAN. BU ZAMANA KADAR YAZDIKLARINDA KEND? ?? ?EL??K?LER?N? M? ANLATIYORDUN KEND?NE K???K! SANA KA?MAK HAKKINDAK? CEVABIMI VEREY?M G?T K???SEL MAKALELERDE "?SM?M" KONUSUNA BAK BA?KA CEVAPLARDA BULACAKSIN ORADA! ARTIK SEN?N ???N BOZULMAYACAK B?R SEV?YE KALMAMI?TIR. EN D?PTES?N. BURADAN SONRASI YOK. SAYGI SENDEN OLDUK?A UZAKTA. DAHA ?NCE DED?M SANA DOSDO?RU OL K???K! VE T?M BU YAZDIKLARINDAN SONRA HALA

SEVG?LERM??
SEVG?LERM??
SEVG?LERM??
SEVG?LERM??
SEVG?LERM??.............
Leader
Kişisel tartışma yasak!

Konu kilitlenmiştir.
Firari Fırtına
Tamam siz kazandınız ... Tecrübe puanlarıma bakılınca , haliyle haksız sayıldım ..

isyanbitmez iyi eğlenceler dilerim sana forumda . Herşey için teşekkürler...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:48 PM