:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri gider biri gelirmi?
..TuuCe..
tabii yaa giden secimini yapmıstr ve bitmiştrrr..
hakLısınz arkadaslarrr Smile
Ara
hallelujah
biri gider biri gelir ewet.. hepsi aynı oluğu içinn aslında biri gidip biri gelmez.. çünkü hiiç gitmezz..
Ara
milagros
g?n?m?zde ya?anan sevgiler b?yle malesef biri gidiyor biri yerine geliyor.hepsinle farkl? duygular? farkl? heycanlar? payla??l?yo,bence ger?ek a?k tek olmal? payla??lmaz olmal? yerine ba?ka biri konmamal?.......
Ara
ROSE
teşekkürler milagros..SmileSmileSmileSmile
Ara
Dr.Love
ki?isel fikrim benim Ya seversen tam seversin kar??l?k bulursan onun i?in sava??rs?n ama bitersede elbet yas d?nemi olacakt?r benim i?in bu belki aylar belki seneler ama en iyisi e?er biterse devam etmektir.Ama sorun sizden kaynaklan?yorsa de?i?ir sava?may? denemelisiniz nerelerde uyu?mad???n?z? tespit etmelisin.Sak?n ??yle bir sa?mal?k olmas?n ama k?v?lc?m yok onla yada fi?ekler patlamad? misali filme ?evirmeyin illi?kilerinizi.ilerlerken de kendinizi geriletmeyin.
Ara
PunisheR
giden e?er ger?ekten sevildiyse unutulmaz..bi iz b?rak?r ki zamanla da al???rs?n bu ize..ama ewt biri gider biri gelir..hayatta da kaybettiklerimizin yerini ba?ka ?eylerle doldurmaya ?al??m?yor muyuz?
Ara
gamzem_06
giden ger?ekten sevmi? olsayd?
zaten hi? gitmezdi..
Ara
HayatYasam
Gidene Kal Demek Zavalılara Yakışır
Ara
maynax men
herzamanki gibi gelen gideni arat?yor arkada?lar tam buldum diosun belli bi zaman sonra ilk durumlar? ortada yook bu da ?unu anlat?yor bize ya g?r?nd???n gibi ol yada oldugun gibi g?r?n farkl? g?r?nmeye cal??ma o ilk g?zlenimle sonraki farkl? olmas?n
Ara
papatya38
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e?er ger?ekten sewmediysen ewt biri gider biri gelir...

ama sewdiysen olmuyo..

bak bana bi geldiii art?q yerine biri geLmio Smile
bence ?yle deil ger?ekten sevsende o seni ?ok ?z?dyse onu unutuy?osun ve yerine hmn ba?ka biri geliyo zaten belki hmn deil ama biri geliyo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,422 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  biri bana yardım etsın acil sudenaz 16 1,459 08-10-2007, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: SssHave_sdo
  AŞK Acısı Nasıl Gider???????????? senem albayrak 8 1,156 06-14-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: deepbLue_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:56 PM