:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onlıne Sevgi Hattı
..TuuCe..
hersey için,senin için hayırlısı olur umarım farukk(:
ve bir qelir,pir qelir umarım ask sana ve karsılıklı olur(:

<qece qece ne dua ettm ama beaa Big GrinBig Grin >
Ara
Firari Fırtına
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Firari, madem boyle bı konu actın. oyleyse fıkırlerın benım ıcın degerlı. ıns bana da yardımcı olursun.

ßen ınsanları cok sevıyorum. yegenımı, annemı, arkadaslarımı, dostlarımı.
bundan yuzde yuz emınım ve bazıları ıcın olmeye bıle razıyım ama
ßen âsık olamıyorum. bı cok kısının gunahınada gırıp onları yuz/ustu bıraktım ve kalbını kırdıgım bı cok ınsan var. hepsınde cabaladım sevmek ıcın ama olmadı.
uzun zamandırda uzak durmaya calısıyorum tekrar aynı seylerı yapmamak ıcın.
bu hâlın ustumden kalkmasınıda ıstıyorum ama ıste bılmıyorum ya nolcak benım sonum.

ßelkıde dıyorum bırının âhını aldım... (almıssamda hak etmısımdır)

Sevgili faruk ,

Sakın ola kendini bu konuda içten içten yargılama . Durumun gayet normal ve her insanın başına gelebilecek durumdur . Yani nedir bu durum dersek ? Açıklamasını hemen yapayım .....

Kişi aşk'ın belirli olan yönlerini yada aşk çeşitlerini , yine aşkın tarifi olan ilgilenmek , hoşlanmak manasında zmaan içerisinde hep yaşıyormuş gibi hisseder kendini . Oysa o yaşadığı sadece ve sadece bir hoşlantı , birliktelik yada olmak istemekden ibarettir . Lakin ,

Doğru zamanda doğru insanı bulduğunda göreceksin ki , aşk bambaşka bir şey . Nefes alış verişin bile değişir . Uyumaya çalışırsın uyuyamazsın , yemek yiyemezsin . Onu görmediğin gün karnına ağrılar bile girer . Biz buna ne dedik , işte aşk . Başka bişey değil . Sen doğru kişiyle doğru zamanda , doğru yerde bu aşkı bulduğunda daha iyi anlayacaksın beni ....

Üzülme ve kafana da takma olurmu ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
eldeneleag5.jpg

sevmek üzerine çok şey vardı söylenecek
söyledim ben de yüzümü dönüp
o eski silinmemiş sevdalara
sevmek dedim, geri dönmemekse gidilen yerden
sevmek dedim, başlamamaksa bittiği yerden
sevmek dedim, hiç olmamaksa yeniden
dönme, başlama, hiç olma!
ben sevgimi sundum dikenlerinden temizleyip
sen kanatan sevgiden söylendin, hiç yorulmadan

[SIZE=3][AŞKI YÜREÄžE GÖMÜP GİTME ZAMANIDIR SEBEPSİZCE] [/SIZE]

SmileSmileSmile

Parenteze alınan kısım pekde hoşuma gitmedi . Şarkıyı bir daha dinle istersen . Aşk yüreğe gömülmez , aşksızda aşklıda olsan gidilmez .

Sevg ...

[ses]http://www.freewebtown.com/firarifirtina/Hacettepeliler%20Grup84%20-%20Neslihan%20-%20Hic%20Sevmedim.mp3[/ses]
Ara
Firari Fırtına
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hersey için sabır bnce farukk..öle bi an qeliokii..hiç beklemediqin bi an..iste onu qörüosun..böle devrin dönüo resmen Smile
ama sabır isste zorlamakla olmuomus Smile

Özü bu elbette .... Teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
blue_belial
Takmıyorum aga Smile eyw.
ben Sevgımı hak edenlere harcıyorum zaten sımdıde. ılle karsı cıns olmasada oluyo yani.
avutur elbet bı zaman bizi bu.

Saolasın
Firari Fırtına
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıns. bı cevabı olmadıgını bılıyorum bende ama
Fırarı da sen gıbı guzel dıleklerle tesellı etse yeter Smile

Maksat Dostun Dosta muhabbetı ıste

Farukcuğum ,

Bizimkisi teselli değildir , olamazda . Gerçekler yaşanmış ve yaşanılması mümkün olanlar adınadır . Sen anladın beni .....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Parenteze alınan kısım pekde hoşuma gitmedi . Şarkıyı bir daha dinle istersen . Aşk yüreğe gömülmez , aşksızda aşklıda olsan gidilmez .

Sevg ...

Bende hosuma gitmedigi icin parantezlemistim zaten..

Anlatmak yetersiz gelmis..Birdahaki sefere sozlu ifade ederim...

SmileSmileSmile
Ara
..TuuCe..
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Özü bu elbette .... Teşekkürler ...

Sevg ...

bn tesekkür ederm firari(:
Ara
Firari Fırtına
Kişi her istediğinde aşkı yaşayamaz . Sevginin tarifinide yapamaz . O öyle bir anda seni bulur ki , sen hazırsındır , o'da hazırdır . Ve sevgi başlar , aşk başlar ... Bu genelleme hepimiz için geçerlidir .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k Mi? Sevgi Mi? chatluck 20 1,362 04-08-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  Karşılıksız sevgi... CReATuRE 6 559 04-24-2009, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: rapunzel
  Aşk, Sevgi , Yalnızlık , Acı , Dert... uslanmaz_genc 0 614 04-24-2008, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:01 PM